Jannik Sinner měl na Miami Open 2021 nejvyšší průměrnou rychlost forhendu i nejvyšší průměrnou rychlost bekhendu

Jannik Sinner

Jannik SinnerMnozí věří, že Jannik Sinner vlastní některé z nejsilnějších a nejtěžších úderů na turné právě teď. Nyní o tom existuje statistický důkaz; mapovaná data z nedávno uzavřeného turnaje Miami Open 2021 ukazují, že Sinner v současné době zasahuje více - z přední i zezadu - než všichni ostatní hráči.Jannik Sinner, který tento týden dosáhl kariérně vysokého žebříčku ATP č. 23, v poslední době svým agresivním herním stylem hodně zatočil. Tato devatenáctiletá hra s tekutinami, která přesto pohmoždila, zapůsobila na každého a jeho schopnost zasáhnout vítěze pozemního úderu z kterékoli části hřiště ho odlišuje od všech mladých.espn tenis online

Komentátor pracující pro televizi SuperTennis nedávno zveřejnil statistiky průměrných rychlostí forhendu a bekhendu hráčů, kteří letos soutěžili v Miami. Jannik Sinner nepřekvapivě vede seznam v obou kategoriích, což slouží jako jasný důkaz italské výbušné hry.

V šesti zápasech, které během týdne odehrál, zaznamenal Sinner nejvyšší průměrnou forhendovou rychlost v Miami, což znamenalo průměr 130,3 km/h. Rychle rostoucí Sebastian Korda byl v tomto ohledu na druhém místě a během své kampaně na turnaji Masters 1000 zaznamenal průměrnou rychlost forhendu 129,0 km/h.Milos Raonic, Andrey Rublev, Stefanos Tsitsipas a Daniil Medvedev uzavřeli prvních 6 v kategorii průměrných forhendových rychlostí.

Jannik Sinner vede balíček o určitou vzdálenost, pokud jde o průměrnou rychlost bekhendu

Jannik Sinner hraje bekhend

Jannik Sinner hraje bekhendZatímco Jannik Sinner je schopen bourat míč z obou stran, hraje s mírně větším okrajem na bekhend než na forhend. Devatenáctiletý mladík dává na svůj bekhend více otáček, což z něj činí jeho konzistentnější křídlo.Právě kombinace síly a rotace na jeho bekhendu pomohla Sinnerovi dosáhnout prvního velkého finále kariéry v Miami. Není tedy překvapením, že Ital byl minulý týden vůdcem smečky v průměrné rychlosti bekhendu, a to také do určité vzdálenosti.

Během své kampaně v Miami zaznamenal Sinner na bekhendu průměrnou rychlost 118,3 km/h. Korda se k němu přidal mezi 2 nejlepší v této kategorii a dosáhl průměrné rychlosti bekhendu 112,5 km/h.

Třetí a čtvrtý na seznamu byli Andrey Rublev a Daniil Medvedev, kteří zaznamenali průměrnou rychlost bekhendu 107,8 km/h, resp. 107,7 km/h. Šampion Miami 2021 Hubert Hurkacz se v této kategorii umístil na pátém místě a během svého běhu s titulem dosáhl průměrné rychlosti bekhendu 105,7 km/h.

Populární Problémy

Výběr bezpečných hraček pro kočky je důležitou součástí zodpovědného majitele koček. Hraní s kočičími hračkami je běžnou součástí každodenních aktivit kočky a vaše kočka by měla mít k dispozici celou řadu hraček. Vybírejte hračky ze zdravotně nezávadných ...

Chcete streamovat Lemonade Mouth právě teď? Zde je návod, jak se na něj dívat, a vše, co potřebujete vědět o klasickém originálním filmu Disney.