Jak opravit virtuální paměť

Častým problémem mnoha uživatelů počítačů je příliš nízká virtuální paměť počítače. K tomu dochází, když osoba spouští program nebo více programů, které zabírají hodně paměti a počítač je téměř na maximu toho, co jeho paměť zvládne. Problémy s virtuální pamětí můžete opravit ručním zvýšením velikosti virtuální paměti, kterou váš počítač používá.

Metoda 1 ze 3: Windows XP

 1. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 1

  1 Klikněte na tlačítko 'Start'. Klikněte na 'Spustit'. Do pole s názvem „Otevřít“ zadejte „sysdm.cpl“ a poté klikněte na „OK“.
 2. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 2

  2 Vyberte kartu „Upřesnit“ a najděte nadpis „Výkon“. Klikněte na „Nastavení“. Vyberte kartu „Upřesnit“ a poté v části „Virtuální paměť“ klikněte na „Změnit“.
 3. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 3

  3 Podívejte se na seznam disků pod nadpisem „Disk [Štítek svazku]. 'Klikněte na jednotku, která obsahuje operační systém, protože toto je jednotka, u které budete upravovat virtuální paměť. Pod nadpisem „Velikost stránkovacího souboru pro vybranou jednotku“ klikněte na „Vlastní velikost“.
 4. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 4

  4 Do textových polí označených jako „Počáteční velikost (MB)“ a „Maximální velikost (MB) zadejte zvětšenou velikost. '(Stejné číslo pro maximální a minimální) Když skončíte, klikněte na' Nastavit '. Kliknutím na tlačítko OK zavřete okno.
 5. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 5

  5 Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač. reklama

Metoda 2 ze 3: Windows Vista a Windows 7

 1. Obrázek s názvem Úprava virtuální paměti Krok 4

  1 Klikněte na tlačítko 'Start'. Vyberte „Ovládací panely“. Pokud je k dispozici možnost „Systém a údržba“, klikněte na ni. Poté klikněte na 'Systém'.
 2. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 7

  2 V nabídce na levé straně vyberte 'Pokročilá nastavení systému'. Klikněte Nastavení tlačítko z možnosti výkonu. Zobrazí se možnosti výkonu. Pokud se zobrazí výzva k zadání hesla správce, zadejte jej a klikněte na tlačítko „OK“.
 3. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 8

  3 Stiskněte kartu 'Upřesnit'. Najděte nadpis „Virtuální paměť“ a klikněte na „Změnit“.
 4. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 9

  4 Zrušte zaškrtnutí políčka „Automaticky spravovat velikost stránkovacího souboru pro všechny jednotky. '
 5. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 10

  5 Seznam disků najdete pod nadpisem „Drive [Volume Label]. 'Klikněte na jednotku, která obsahuje operační systém, protože toto je jednotka, u které budete upravovat virtuální paměť. Klikněte na „Vlastní velikost“.
 6. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 11

  6 Upravte číslo v textových polích pro „Počáteční velikost (MB)“ a „Maximální velikost (MB). '(Stejné číslo pro maximum a min) Po dokončení klikněte na' Nastavit '. Klikněte na „OK“.
 7. Obrázek s názvem Opravit virtuální paměť Krok 12

  7 Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač. reklama

Metoda 3 ze 3: Operační Systém Mac

 1. Obrázek s názvem Úprava virtuální paměti Krok 8

  1 Otevřete program Terminal. Najdete ho ve složce Utilities ve složce Applications.
 2. Obrázek s názvem Úprava virtuální paměti Krok 9

  2 Chcete -li odkládací soubor vypnout, zadejte do okna Terminál tento příkaz: sudo launchctl unload -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.dynamic_pager.plist
 3. Obrázek s názvem Úprava virtuální paměti Krok 10

  3 Chcete-li swap znovu aktivovat, zadejte do okna terminálu tento příkaz: sudo launchctl load -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.dynamic_pager.plist Vyberte pevný disk, který bude sloužit vašemu souboru virtuální paměti. Zobrazí se šipky nahoru a dolů, které vám umožní upravit množství virtuální paměti buď více, nebo méně. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Velikost paměti RAM, kterou máte, můžete zobrazit kliknutím na tlačítko „Start“, poté na „Ovládací panely“ a poté na „Systém“, pokud používáte Windows. V části „Instalovaná paměť“ můžete zobrazit množství paměti RAM, kterou máte. Pokud používáte počítač Mac, klikněte na nabídku „Apple“ a poté na „O tomto počítači“. Podívejte se na množství fyzické paměti (RAM) v části „Dostupná vestavěná paměť“.
 • Pokud budete mít problémy s virtuální pamětí i po zvětšení velikosti, přidejte do počítače více paměti RAM. Tím se kromě fyzické paměti zvýší i množství virtuální paměti a po instalaci větší RAM také můžete velikost zvětšit ručně.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Barcelona a Real Madrid se ve středu setkávají na nejnovější kapitole El Clásica. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

USWNT se ve čtvrtek utká s Anglií v prvním zápase SheBelieves Cupu 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

V průběhu času se jehla na vašem přehrávači opotřebuje, což může narušit věrnost zvuku. Můžete si také všimnout, že vaše záznamy přeskakují více než obvykle, když je použit stylus, což je držák, ke kterému je připojena jehla ...

Jak opravit nerovnoměrné tkaničky. Při chůzi vaše nohy tlačí na boty. To může přitáhnout nebo zatlačit vaše tkaničky na jednu nebo druhou stranu a nakonec vám může zanechat tkaničky, které se neshodují v horní části boty. Naštěstí toto ...

Kronika Federerových 5 nejohroženějších vítězství nad Nadalem v legendární rivalitě této dvojice. Možná není překvapením, že žádné z těchto vítězství se nestalo na Nadalově oblíbeném povrchu z hlíny.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat streamování „Filthy Rich“ online.