Kategorie: Návod

Kompletní přehled východní forhendové rukojeti

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce východním forhendovým úchopem. Naučte se, jak udržet východní přilnavost, a také hlavní výhody a nevýhody.

Kompletní přehled semi-westernové forhendové rukojeti

Prohlédněte si náš kompletní přehled a průvodce semi-westernovým forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Kompletní přehled západní forhendové rukojeti

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce západním forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Continental Grip v tenise

Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Nejrychlejší mužský a ženský tenis na světě byl kdy zaznamenán

Prohlédněte si nejkomplexnější zdroj nejrychlejších tenisových nabídek mužů a žen, které byly kdy zaznamenány, spolu s videi, která ukazují podání každého hráče.

Tenisové servírování: Technika, tipy a cvičení pro dokonalost

Chcete vylepšit hod? Zjistěte vše, co potřebujete k dokonalému hodu tenisovou hrou, včetně techniky, umístění, výšky, tipů, cvičení a dalších!

Tennis Serve Trophy Pose

Trofejová póza je nezbytná pro dosažení maximální síly a zrychlení raketové hlavy při vašem podání. Naučte se to zde s pokyny krok za krokem.

Zdokonalení techniky uchopení tenisového servírování

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.

Průvodce postojem Tennis Serve: Platforma a Pinpoint

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o postoji k podání tenisu. Pokrýváme platformu a přesné, polohování nohou, výhody a nevýhody každého postoje a další!

3 typy tenisových porcí: Plochý, plátek a kop

Zjistěte, jak zasáhnout 3 různé druhy tenisových služeb, včetně správné techniky a tipů na provedení s fotografiemi a videem, které vám pomohou správně to zvládnout.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Mavericks vs Bucks online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Milwaukee nebo mimo trh.

Jak odemknout vlka v Super Smash Bros. Brawl. Wolf je těžce bijící verze Fox a Falco, která je skvělá pro pokročilé hráče. Jeho pohyby a načasování chvíli trvá, než je zvládnete, ale dokáže rychle poslat protivníky do záhuby. Nicméně,...

Někdy pozdě ve středu v noci v Paříži vydala světová č. 2 Naomi Osaka prohlášení o svých sociálních sítích.

„Salt-N-Pepa“, nový životopisný film od společnosti Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Před Super Bowl LV vás čeká spousta podmanivého předzápasového pokrytí. Zde je návod, jak to celé můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Rafael Nadal označil střelu za „nebezpečnou“ a Nick Kyrgios řekl, že mířil forhendem na Španěla.

Jak se drhnout pro chirurgii. Operační sály musí vždy zůstat sterilním prostředím, aby byli pacienti během lékařských zákroků chráněni před vystavením škodlivým bakteriím. Vystavení těmto bakteriím během lékařského zákroku by mohlo ...

Očekává se, že bude jedním z nejbližších her univerzitního fotbalu 1. týden, Wake Forest hostil stát Utah v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nadal na těchto 4 velkých turnajích prohrál řadu finále.

Odrážedla jsou skvělá pro výuku dětí naučit se poprvé jezdit na kole. Na rozdíl od kol s tréninkovými koly nemají pedály ani brzdy. Protože nevyžadují šlapání ani brzdění, balanční kola umožňují ...

Jak vyrobit rychlé upírské tesáky. Utrácet spoustu peněz za upíří tesáky je naprosto zbytečné. Buď s falešnými nehty, zubním voskem, nebo slámou, můžete zahájit kostýmní večírek, Halloween nebo jen dobré úterní odpoledne ...

Svým Přátelům