Kategorie: Návod

Kompletní přehled východní forhendové rukojeti

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce východním forhendovým úchopem. Naučte se, jak udržet východní přilnavost, a také hlavní výhody a nevýhody.

Kompletní přehled semi-westernové forhendové rukojeti

Prohlédněte si náš kompletní přehled a průvodce semi-westernovým forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Kompletní přehled západní forhendové rukojeti

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce západním forhendovým úchopem. Naučte se, jak ji držet, stejně jako hlavní výhody a nevýhody.

Continental Grip v tenise

Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Nejrychlejší mužský a ženský tenis na světě byl kdy zaznamenán

Prohlédněte si nejkomplexnější zdroj nejrychlejších tenisových nabídek mužů a žen, které byly kdy zaznamenány, spolu s videi, která ukazují podání každého hráče.

Tenisové servírování: Technika, tipy a cvičení pro dokonalost

Chcete vylepšit hod? Zjistěte vše, co potřebujete k dokonalému hodu tenisovou hrou, včetně techniky, umístění, výšky, tipů, cvičení a dalších!

Tennis Serve Trophy Pose

Trofejová póza je nezbytná pro dosažení maximální síly a zrychlení raketové hlavy při vašem podání. Naučte se to zde s pokyny krok za krokem.

Zdokonalení techniky uchopení tenisového servírování

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.

Průvodce postojem Tennis Serve: Platforma a Pinpoint

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o postoji k podání tenisu. Pokrýváme platformu a přesné, polohování nohou, výhody a nevýhody každého postoje a další!

3 typy tenisových porcí: Plochý, plátek a kop

Zjistěte, jak zasáhnout 3 různé druhy tenisových služeb, včetně správné techniky a tipů na provedení s fotografiemi a videem, které vám pomohou správně to zvládnout.

Populární Problémy

Kvůli zranění nohy spojenému s častým zpožděním deště bylo pro Rafaela Nadala velmi náročné hrát proti Rogeru Federerovi. Nadal řekl, že během jejich epického finále ve Wimbledonu 2008 nemohl proti Federerovi ovládat nohu.

Jak přestat bolet v kostech. Bolest vašich kostí může způsobit řada vážných stavů a ​​zranění. Pokud trpíte bolestmi kostí, budete chtít okamžitě navštívit lékaře, který určí příčinu. Pokud je příčinou tvé kosti ...

Kriticky oslavovaný film „For Life“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod.

Pokud chcete svému golfovému švihu dodat více energie, můžete tak učinit několika jednoduchými technikami. Upravte svůj postoj tak, že váhu udržíte na chodidlech a chodidla otočíte směrem ven. Zdokonalte svůj švih udržováním ...

Jak používat skříňku. Skříňka je užitečným prostorem pro uložení cenností i osobním prostorem, ve kterém se můžete vyjádřit. Abyste ze skříňky získali co nejefektivnější využití, musíte ji mít pořádek a čistotu. Po získání ...

Stosur do posledních osmi, Dolgopolov z Kermlin Cupu

Rubín není jen jedním z nejzářivějších a nejživějších kamenů, které znamenají lásku a romantiku, ale je také jedním z nejsilnějších. A zatímco červencový kámen, což je korund, se řadí pod č. 9 Mohsovy stupnice přímo pod diamant, ...

Bayern a Dortmund se potřetí za poslední čtyři roky utkají v Superpoháru DFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

Jak používat Ike v Super Smash Bros Ultimate. Hrajete Super Smash Bros Ultimate nebo necháváte sbírat prach v rohu? Tato hra má mnoho zábavných a jedinečných postav! Naučte se hrát jako Ike v Super Smash Bros Ultimate pro Nintendo ...

Svým Přátelům