Kremlin Cup: Yuki Bhambri postupuje do druhého kola

2017 Citi Open

Yuki Bhambri vypadá, že dokončí sezónu na maximum

Indické tenisové eso Yuki Bhambri pokračuje v dobrém běhu, když se v pondělí probojoval do druhého kola Kremlin Cupu v Moskvě. Světová jednička 146 potřebovala 1 hodinu 6 minut na to, aby v bitvě bývalých juniorských šampionů Australian Open porazila 475. Romana Safiullina z Ruska 6: 2, 6: 4.

Přestože 20letý Rus poháněl sedm es za Bhambri a měl 84% první podání, představil Indovi sedm příležitostí do brejku, z nichž Yuki tři proměnil. Naproti tomu Ind nezažil žádný bod zlomu.

Bhambri skončil s celkovým počtem 60 bodů, zatímco Safullin dokázal získat pouze 41 bodů. Yuki se dále setká s vítězem prvního kola soutěže mezi šestým nasazeným Damirem Dzhumurem a Thomasem Fabbianem.

Bhambri vstoupil do hlavního slosování tohoto turnaje ATP 250 poté, co vyhrál dvě kola v kvalifikaci. Nejprve porazil Srbska na 263. místě v pořadí Danila Petroviče 6: 4, 6: 4 a poté na něj navázal vítězstvím 7: 5, 6: 4 nad 188. ruským Alexejem Vatutinem v posledním kole kvalifikace.

Yuki vstoupil do tohoto turnaje na konci druhého místa ve čtyřhře po boku Divij Sharan na Taškent Challengeru minulý pátek.

Pětadvacetiletý hráč je jediným Indem, který tento týden hraje na tomto turnaji.

Hráč Dillí, který v roce 2016 bojoval se zraněním lokte, si v srpnu zapamatoval čtvrtfinále Citi Open ve Washingtonu, než prohrál s vicemistrem US Open Kevinem Andersonem.

Čtěte také: Yuki Bhambri a Divij Sharan sestupují do finále Taškentu Challenger

Paes, Sharan také tento týden v akci

Mezitím se Divij Sharan bude snažit odložit taškentský neúspěch, když se podívá na titul na další akci ATP 250 v Antverpách, kde hraje s Američanem Scottem Lipským. Ti dva zahájí kampaň proti místní dvojici Steve Darcis a Arthur De Greef.

jak trefit bekhend v tenise

Na turnaji ATP 250 ve Stockholmu se Leander Paes spojil se svým krajanem Puravem Raja. Ti dva mají těžkou výzvu, protože mají třetí semena Jack Sock a Nenad Zimonjic v prvním kole.

Ve WTA bude indická Prarthana Thombare v akci na Luxembourg Open po boku rumunské Alexandry Cadantu. Začínají svou cestu proti brazilsko-paraguayskému kombinátu Beatriz Haddad Maia a Veronica Cepede Royg.

Populární Problémy

Jak se setkat s dívkami při návštěvě školy pro všechny chlapce. Když většinu dne strávíte obklopeni jinými chlapci, může být setkání s dívkami docela výzva. Abyste dosáhli co největšího úspěchu, musíte myslet mimo krabici a dostat se pryč od svého ...

Ztráta hmotnosti se může zdát jako skličující výzva, ale je to všechno o spalování více kalorií, než přijmete. Pokud můžete přidat dostatek fyzické aktivity na spálení dalších 500 kalorií denně, ztratíte zhruba za týden a zdvojnásobíte to, pokud ...

`` Je mi líto, '' uznávaný komediální seriál s Andreou Savage v hlavní roli je konečně zpět pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online.

Texans a Bucs se setkávají na prvním sobotním trojzápasu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak používat elektrickou pračku. Elektrická myčka má podstatně větší čisticí výkon, než jaký můžete získat zahradní hadicí; tato síla má však také inherentní nebezpečí zranění nebo poškození majetku. Chcete se ujistit, že víte, jak ...

Chcete se dívat na pátou sérii epizod „online“? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat celou sérii, i když nemáte kabel.