Mallorca Open: Bencic poráží Anisimovu ve dvou setech

Kredity obrázku: WTA Tennis

Belinda Bencic pokračovala ve svém úspěchu dalším pátečním vítězstvím na Mallorca Open. Zůstala tvrdá proti unavené Amandě Anisimové a dovolila jí diktovat vítězství 6-2, 6-2 na Pista Central ve venkovském klubu Santa Ponza.

Toto znamenalo první zápas mezi švýcarskou superstar a americkým teenagerem s různým talentem proslavit svou přítomnost na turnajích. Anisimova opět prokázala svou houževnatost při vítězství ve dvou setech nad francouzským veteránem.

Poté, co se dostala do semifinále na Roland Garros, byla její snaha o druhý titul více než zaznamenána. Vzhledem k tomu, že přechod pro Američanku proběhl v pořádku, dala Bencic na vědomí, aby vyšla ven a udržela své emoce na uzdě. Dvaadvacetiletá mladistvá měla štěstí, když ji Shelby Rogersová během druhého setu najednou zavolala, že skončí, takže měla čas na zotavení a přípravu na další boj na kurtu.

Bencic otevřel zápas přestávkou na lásku, ale Anisimova odpověděla brejkem zpět, což dalo Bencicovi bod ve druhém. Zadržení ve třetině dalo Američanovi dobrou oporu, aby se připravil na to, co dvaadvacetiletý mladík přinesl.

Držení podání ve čtvrtém je způsob, jakým Bencic reagoval a získání další přestávky od Anisimovy bylo klíčovou odměnou za změnu vedení. Páté semeno se zlomilo, ale když odehrál dva zápasy, dal Bencicovi šanci vzpamatovat se a získat dvojnásobnou přestávku.

výsledky francouzského tenisu dnes

Američan se tomu vyhnul v sedmém bodování crosscourt vítězný return vynutit dvojku. Bencic to nenechala nebo ji dav rozptýlil, když získala první bod AD, než si zajistila držení 5-2. Sloužil na setu a Bencic držel Američana zpět, než nastavil věci na nastavenou hodnotu, která se pokazila, protože Američan zaznamenal dobrou výhru, aby si vynutil dvojku.

Švýcarská hvězda si s tím nedělala starosti a našla svou první šanci s bodem AD uzavřít set za 28 minut. Anisimova byla o přestávce mimo a zavolala svého trenéra Jaime Cortese, aby uklidnil její emoce a pokusil se ji dostat zpět do zápasu.

Při podání se potýkala s únavou, ale chyby od Bencica ji v první zmohly. 17letá dívka, která nemohla získat bod AD sama, získala šanci na chybu Bencice, než vstřelila eso, aby udržela podání.

Dvaadvacetiletá mladistvá se ve druhém shodovala s americkým teenagerem a sledovala svůj okamžik, kdy se zlomit. Přišlo to na znepokojivou službu od Anisimovy, která dvakrát chybovala potřetí v sadě a celkem šest.

Položila tu hru za sebou a ve čtvrtém si udělala přestávku, ale když se vrátila do služby, pokulhávala. Bencicovi to dalo další snadné vítězství, protože Ansimova v pátém dopustila další dvě čtyřhry.

Byl to bod, kdy třetí nasazená dobře uchopila set a jasně sledovala zápas před sebou.

Další dva zápasy brala s přestávkou v ruce, aby si podala místo v semifinále v osmém. Čelila poslední poruše protivenství Američana, který přinutil dvojku, ale stejně jako jindy nedokázal zablokovat bod AD.

Vítěz Bencic jí dal druhý pokus, který přišel na krásné eso, aby dosáhl na více po hodině a dvou minutách.

Při svém podání jsem se cítil opravdu dobře, řekl po zápase Bencic.

Myslím, že mi to hodně pomohlo a bylo těžké hrát, když vyhrála jen dvě rány, a byla velmi ráda, že zůstala tvrdá.

Bude to všechno potřebovat, aby čelila vítězi mezi Caroline Garcia a Angelique Kerber v sobotním klíčovém semifinále.

Populární Problémy

'Power' je zpět na premiéru 6. série v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

V sobotu večer se koná vysílání Creative Arts Emmys. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Pokud chcete budovat základní sílu, mohou být lehy vsedě užitečným cvičením, protože zvyšují sílu a flexibilitu vašich břišních svalů. Cvičení vsedě na šikmé lavici je efektivnější než běžné sedy, protože existuje širší ...

Jaký je příběh? Bývalý vítěz US Open Juan Martin del Potro, nasazený č. 31 na BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii, dnes w.

Je to střet v jižní Kalifornii, protože basketbal UCLA v sobotu nastupuje na USC. Zde je návod, jak sledovat hru online.