Jak sledovat UFC PPV na Roku

UFC PPV Roku

Getty

Platby za zobrazení UFC mohou být pouze objednat výhradně prostřednictvím ESPN+ , a protože tyto události již nemůžete objednávat prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb, budete potřebovat zařízení pro streamování připojené k televizi, pokud chcete sledovat nadcházející UFC 264 a všechny budoucí události PPV ve vaší televizi.

Jedním z nejpopulárnějších takových zařízení je Roku. Došlo k určitému zmatku v tom, jak objednat PPV prostřednictvím ESPN+ a poté sledovat na vaší televizi, takže zde je kompletní průvodce, jak objednat a sledovat UFC 264: Poirier vs McGregor 3 na vašem zařízení Roku nebo Roku TV:

Streamujte UFC pomocí ESPN+ zde

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak objednat UFC 264

Prvním krokem ke sledování UFC 264 na vašem Roku je nákup PPV. Přitom máte několik různých možností, které závisí na tom, zda již máte předplatné ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 264 (hodnota 69,99 $) za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent:

Pokud již máte ESPN+ : Můžeš kupte si samotný UFC 264 PPV za 69,99 $ právě zde . Nebo pokud aktuálně máte měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), vy můžete také získat speciální balíček . V takovém případě jednoduše prodloužíte své současné předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 264 PPV za celkem 89,98 $.

Jak sledovat UFC 264 na Roku

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupili UFC 264 PPV , pak můžete sledovat souboje prostřednictvím kanálu ESPN na vašem zařízení Roku. Zde je postup:

 1. 1. Přejděte na domovskou obrazovku Roku
 2. 2. Přejděte dolů a vyberte možnost STREAMING CHANNELS pro přístup do obchodu Roku Channel Store
 3. 3. Vyberte HLEDAT KANÁLY a poté zadejte ESPN
 4. 4. Najděte kanál ESPN a vyberte PŘIDAT KANÁL
 5. 4a. Pokud jste se při nastavování zařízení rozhodli vytvořit PIN účtu Roku, budete jej muset zadat
 6. 5. Vraťte se na domovskou obrazovku a otevřete nyní nainstalovaný kanál ESPN
 7. 6. Přihlaste se k účtu ESPN+, který jste použili k nákupu PPV
 8. 7. Vraťte se na kartu FUNKCE a vyberte hlavní kartu UFC 264

Kde jinde můžete sledovat UFC 264?

Pokud se na zařízení Roku nechcete dívat, můžete tak učinit na jakémkoli jiném telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení, které podporuje aplikaci ESPN. To zahrnuje, ale není omezeno na:

Amazon Firestick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).

Jaké další události se na ESPN+chystají?

Nejen, že každý UFC PPV bude možné zakoupit výhradně prostřednictvím ESPN+, ale také budete moci sledovat přípravné zápasy na každé akci, stejně jako každou hlavní kartu Fight Night s pravidelným předplatným ESPN+.

Zde je kompletní pohled na seznam nadcházejících událostí UFC a kde je můžete sledovat:

datum událost Rané přípravné zápasy Předkola Hlavní karta
So, 10. července UFC 264: Poirier vs McGregor 3 ESPN/ESPN+ ESPN/ESPN+ ESPN+ PPV
So, 17. července Fight Night: Machačev vs Moises ESPN/ESPN+ ESPN/ESPN+
So, 24. července Fight Night: Sandhagen vs Dillashaw ESPN/ESPN+ ESPN+
So, 31. července Fight Night: Hall vs Strickland ESPN/ESPN+ ESPN/ESPN+
So, 7. srpna UFC 265: Lewis vs Gane ESPN2/ESPN+ ESPN2/ESPN+ ESPN+ PPV
So, 21. srpna Fight Night: Cannonier vs Gastelum ESPN/ESPN+ ESPN/ESPN+
So, 4. září UFC 266 ESPN+ ESPN/ESPN+ ESPN+ PPV

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Kromě UFC nabízí ESPN+ řadu dalších živých sportů. Téměř v každém případě sporty nebo události, které jsou na ESPN+, nebudou na žádném jiném kanálu ve Spojených státech.

 1. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, Bundesligy, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 2. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 3. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 4. Tenis : Grand Slam události, včetně pokrytí Wimbledonu a US Open
 5. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 6. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 7. MLB : Denní hry mimo trh
 8. NHL : Denní hry mimo trh
 9. MLS : Většina zápasů mimo trh

Dokumenty a filmy

Každý dokument v celé knihovně 30 na 30, včetně klasických knih Chuck a tito , Přírodní kluk a Nesnáším Christiana Laettnera , je součástí rozsáhlé filmové knihovny ESPN+ na vyžádání.

Kromě toho je na ESPN+k dispozici také spousta dokumentárních filmů a filmů ESPN, které nejsou zahrnuty ve skutečných sériích 30 na 30, jako např. D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Ariel & The Bad Guy , Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Streamujte UFC pomocí ESPN+ zde


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Jeopardy! Turnaj Greatest of All Time online, který začíná v úterý 7. ledna ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Nová série Comedy Central „South Side“ má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online bez kabelu.

Andy Murray nedávno tvrdil, že kontroverzní SABR Rogera Federera byla zcela legitimní taktika. Murray také věří, že Daniil Medveděv pomocí podpaží sloužil proti Zverevovi během finále ATP byla chytrá hra

Chcete sledovat online Yankees vs. Indians ALDS? Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry bez kabelu.

Cointreau je oranžový likér, který pochází z Francie a zůstává jednou z nejběžnějších značek triple sec. Někteří ho považují za kategorii svého likéru. Zatímco Cointreau se běžně vyskytuje v receptech na koktejly, je ...

Roger Federer je oddaný rodinný muž - a tyto obrázky vám ukážou proč. Zde je pohled na některé nejsladší obrázky rodiny