US Open 2020: Dayana Yastremska vs Astra Sharma náhled, přímý souboj a předpověď

Dayana Yastremska

Dayana Yastremska

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (19) Dayana Yastremska vs Astra Sharma

Datum: 31. srpna 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

bandita pro tenisový loket

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 17:30 EDT, 3:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar.

Ukázka Dayana Yastremska vs Astra Sharma

Dayana Yastremska zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti Astra Sharma.

Dayana Yastremska zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti Astra Sharma.

Dayana Yastremska, jedna z nejjasnějších mladých zbraní na turnaji WTA Tour, začíná svou nabídku na první titul v kategorii Slam, když v prvním kole US Open 2020 potká australskou Astru Sharma.

Dvacetiletý muž je v posledních letech jednou z rychle stoupajících hvězd. Její tři tituly svědčí o jejím nesmírném talentu, což letos opět dokázala. V prskavém začátku sezóny se dostala do finále v Adelaide, než se dostala do Ashleigh Barty.

Yastremska byla v dobrém stavu, když se turné restartovalo, jak bylo patrné z jejího běhu do čtvrtfinále Palerma. Zdálo se, že další dvě vítězství na její další zastávce na Western a Southern Open jí poskytla požadovanou hru před grandslamovým turnajem.

disney plus na Amazon Fire
Astra Sharma

Astra Sharma

Dosud největším úspěchem Astry Sharmy zůstává její ohromující postup do finále smíšené čtyřhry Australian Open v roce 2019 po boku jejího krajana Johna-Patricka Smitha. Ve dvouhře dosáhl čtyřiadvacetiletý hráč na 85. místo v kariéře, ale aktuálně je na 126. místě na světě.

Ve své průlomové sezóně 2019 dosáhla Sharma svého jediného finále WTA na Claro Open Colsanitas v Bogotě v Kolumbii. Letos bylo jejím nejlepším výkonem vystoupení v 16. kole na WTA Monterrey po kvalifikaci do hlavního tahu.

Dayana Yastremska vs Astra Sharma proti sobě

Dayana Yastremska

Dayana Yastremska

Jejich US Open otvírák bude prvním soutěžním setkáním Dayana Yastremska a Astra Sharma.

Yastremska je oporou Top-50 déle než rok a půl a na turné byla docela konzistentní, což jí dává jasnou výhodu nad Australankou.

Predikce Dayana Yastremska vs Astra Sharma

Dayana Yastremska

Kondici Dayany Yastremsky mohla vyzkoušet Astra Sharma.

Přestože se očekává, že Dayana Yastremska dosáhne druhého kola bez škytání, její zápas proti Astře Sharmě by mohl být spíše zkouškou její kondice než taktiky.

Ukrajinec byl minulý týden zapojen do několika vyčerpávajících tří setů proti Venus Williamsové a Bernardě Pera na Western and Southern Open. Její pohyb následně zbrzdilo zranění kotníku, které ji těžce brzdilo při úderech 3-6, 1-6 do rukou Naomi Osaky.

Krátký obrat mezi Cincinnati a US Open by mohl představovat výzvu pro mladou dívku, která se snaží dosáhnout svého zásadního průlomu v oslabené remíze dvouhry žen.

Předpověď: Dayana Yastremska vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak posílit svůj MCL. Odborníci se shodují, že je důležité brát věci pomalu, když se začnete zaměřovat na mediální kolaterální vaz (MCL) cvičením, a měli byste přestat, pokud cítíte jakoukoli bolest. Https://myhealth.alberta.ca/Healt ...

Ne každý pochází z bohaté, aristokratické rodiny se starými penězi z Kensingtonu a chodí do soukromé školy ... ale pokud budete vypadat a chovat se, jako byste byli Sloane, lidé vám budou věřit! To je zaměřeno na dívky. Staňte se fashionistou. Móda...

Jak naplánovat oslavu narozenin na podzim. Možná plánujete narozeninovou oslavu na podzim, která se bude shodovat s vašimi podzimními narozeninami, nebo uspořádáte večírek pro někoho narozeného na podzim. Večírek na podzim může být skvělým způsobem, jak ...

Terapie za studena je také známá jako kryoterapie a je to metoda používaná ke snížení bolesti a otoku při úrazech bezprostředně po jejich vzniku. Existuje mnoho forem chladu a ledu, které lze použít na místo poranění, což činí z terapie chladem univerzální ...

Gonzaga a Arizona se setkají v sobotu večer v Tusconu a čeká je obrovská bitva. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.