VIDEO: Bethanie Mattek-Sands zveřejňuje na Facebooku, aktualizuje fanoušky o stavu

Londýn, Anglie - červenec 06: Bethanie Mattek -Sandsová ze Spojených států dostává ošetření od lékařského týmu a později odejde ze zápasu druhého kola Ladies Singles proti Soraně Cirstea z Rumunska ve čtvrtý den Wimbledonského tenisového šampionátu na trávníku na All England Lawn Tennis and Croquet Club 6. července 2017 v Londýně, Anglie. (Foto David Ramos/Getty Images)

Zraněnou Mattek-Sands utěšuje její manžel Justin Sands a soupeřka Sorana Cirstea

Světová čtyřhra č. 1 Bethanie Mattek-Sandsová, která na začátku tohoto týdne utrpěla traumatické zranění v zápase dvouhry 2. kola proti rumunské Soraně Cirstea, přijala na Facebook, aby poděkovala fanouškům za podporu a informovala je o svém stavu.

Co se stalo během zápasu?

Mattek-Sandsová, nejlépe umístěná ve čtyřhře, vstoupila do soutěže dvouhry jako zástupný znak a v 1. kole porazila Magdu Linetteovou. Během svého druhého kola soutěže proti Soraně Cirsteaové však Mattek-Sandsová, která zápas srovnala na jeden set za kus, vzal špatný pád a nemohl vstát; velikost pádu se ukázala o chvíli později, když americké eso začalo křičet v naprosté agónii.

loketní opora pro tenisový loket

Matteková-Sandsová, která na první pohled vypadala, že utrpěla slzu ACL, zavolala o pomoc její rivalku a křičela bolestí po zdravotníkovi, byla okamžitě odvezena ze hřiště sanitkou a do nemocnice.

Po několika dnech ticha se Mattek-Sands otevřel ohledně skutečného zranění.

Pochopení zranění

sloužit v tenise

Ačkoli zranění zpočátku vypadalo jako vážná slza ACL-ne méně bolestivé, ale docela běžné zranění sportovců, později vyšlo najevo, že 32letá žena si vykloubila kolenní čepičku, což nyní potvrdila. Bohužel pro hráče si také praskla patelární šlacha - pojivová tkáň, která drží kolenní kloub na místě k holenní kosti.

Prasknutí patelární šlachy může znamenat částečné nebo úplné natržení, ale zdá se, že Mattek-Sands utrpěl částečné prasknutí, což usnadňuje zotavení, než by to bylo jinak.

Zranění, jako je toto, bude vyžadovat chirurgický zákrok, při kterém bude zraněná noha umístěna do rovnátka nebo sádry, aby se stabilizovala. Mattek-Sandsová potvrdila, že zítra zamíří na operaci do New Yorku, aby na zranění zapracovala.

Američanka poděkovala fanouškům za podporu během této doby a vyjádřila také vděčnost za Cirstea s tím, že mi Sorana stále říkala, že to bude v pořádku, bude v pořádku ... a mluvila jako důkaz sdílení hráčů, když vysvětlila na kurtu, Všichni hrajeme proti sobě, ale mimo hřiště jsme přátelé a ten den byla Sorana po mém boku ne jako můj konkurent, ale jako můj přítel.

Cirstea bohužel prohrála vlastní zápas třetího kola s bývalou šampionkou French Open Garbine Muguruzaovou.

Rumunské eso široce kritizovalo organizátory Wimbledonu za to, jak dlouho trvalo zdravotníkům, než se dostali na kurt.

Co řekla Sorana Cirstea

Bylo to srdcervoucí, protože se dostala do šoku. Chvíli trvalo, než tam byl lékařský tým - dlouho jsem to byl jen já, její manžel a moje fyzio.

Pro mě jsem tam byl, připadalo mi to tak dlouhé. A já nevím, existují sporty, kde vidíte, že se něco děje, vidíte pomoc okamžitě, například ve fotbale nebo boxu - je to hned.

Tady to chvíli trvalo. Samozřejmě vás tedy zajímá, co by se stalo, kdyby to byl problém se srdcem nebo něco takového. Ano, samozřejmě, začínáte se divit (sic).

Mattek-Sands byl v té době podáván morfin a kyslík kvůli bolesti a silnému šoku, zatímco dvojnásobná partnerka Cirstea a Mattek-Sands Lucie Safarova oběma plakaly stranou.

můžete použít sušičky tenisových míčků?

Americké eso, navzdory svému zranění, vypadalo, že má dobrou náladu, a zítra půjde na operaci.

Populární Problémy

Jak připravit domácí jídlo. Výroba domácího jídla je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a dobře se najíst. Když začínáte, může to být trochu časově náročné, ale jakmile se v tom zorientujete, můžete si vyrazit chutné jídlo za méně než 30 ...

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos středeční hry Knicks vs Nets online, i když nemáte kabelové přihlášení.

Jak vypracovat svaly hrudníku bez závaží. Své svaly na hrudi můžete zcela vypracovat doma bez jakýchkoli závaží, ať už je tělocvična zavřená nebo se nepokoušíte shodit peníze na novou sadu závaží. Existuje celá řada tělesné hmotnosti ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní fotbalový zápas Dartmouth vs Harvard online bez kabelu.

Jak odstranit tekutý obvaz. Tekutý obvaz je lepidlo, které lze použít k uzavření drobné povrchové rány (například tržné rány nebo odřeniny), aby byla čistá a zastavila minimální krvácení. Jak naznačuje název, tekuté obvazy ...