Pojištění farmářů otevřený přímý přenos 2020: Jak se dívat onlineGetty Tiger Woods.

Hvězdy vyjdou tento týden v Torrey Pines, protože Farmers Insurance Open odpaluje s Tigerem Woodem v čele pole při hledání jeho rekordního 83. vítězství na PGA Tour.

Televizní přenos z turnaje bude na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a CBS (sobota-neděle).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos pojištění farmářů 2020 Open na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Živý kanál PGA Tour Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos otevřeného pojištění farmářů prostřednictvím Amazon PGA Tour Live , který bude mít celodenní pokrytí vybraných jamek a hráčů po celý turnaj. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání:

Sledujte PGA Tour živě na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do živého kanálu PGA Tour, můžete poté sledovat živý přenos pojištění farmářů Open na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo jej můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku , Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přímý přenos pojištění farmářů otevřený na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny zahrnují CBS (živé na vybraných trzích), zatímco balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují Golf Channel a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pojištění farmářů Open na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos pojištění farmářů otevřený na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Pojištění farmářů 2020 Otevřený náhled

Jako obvykle je Tiger Woods nejvíce diskutovaným jménem v oboru na Farmers Insurance Open. Je to kurz, kde vyhrál osmkrát jako profesionál, ale tentokrát je tu ještě více intrik, když svět sleduje Woodse.

Woods se poprvé snaží překonat historický rekord Sama Sneada v počtu 82 vítězství na turnaji PGA Tour. Loni vyrovnal Sneadův rekord na mistrovství Zozo.

tenisky nejlepší

Snažím se dostat na 83 ... Opravdu na to nemyslím, protože musím myslet na všechny věci, které musím udělat, abych vyhrál golfový turnaj, “řekl Woods novinářům před čtvrtečním prvním kolem. Je tolik různých střel, které musím hrát a strategicky přemýšlet o golfovém hřišti, že jsem tím více pohlcen.

Myslím, že zvládnutí adrenalinu mi zabere trochu času, dodal Woods. Jsem tak nadšený z hraní, že se opravdu musím umlčet, abych se uklidnil. … Chci se tam dostat a soutěžit. Někdy tedy potřebuji udělat krok zpět a uklidnit se, než budu připraven.

Justin Rose je obhájcem titulu a dokonce je zaskočen Woodsovým pátráním po čísle 83.

Je to číslo, které si nedokážu představit, řekla Rose New York Post.

Rose poskytl určitý pohled na to, proč se domnívá, že Woods by mohl být tento týden ve sporu, a řekl, že 44letý, 15násobný hlavní vítěz vypadá lépe než kdy dříve.

Když dělá houpačku žehličkou, je to ta nejčistší houpačka ... Myslím, že jeho houpačka vypadá stejně dobře, jako kdykoli předtím, řekla Rose.

Dalším hráčem, kterého je třeba sledovat, je Rory McIlroy, který má šanci vrátit se na 1. místo na světě poprvé od roku 2015 vítězstvím.

Nechci říkat, že to vypadá, že je to jen otázka času, ale pokud budu pokračovat v tom, co dělám, pokud to nebude tento týden, doufejme, že to bude o pár týdnů později a já mít své šance, řekl McIlroy. Tento týden na sebe tedy nevyvíjím žádný tlak, abych to zvládl.

McIlroy vede jako favorit na výhru na +600. V těsném závěsu je Jon Rahm na +800, následovaný Tigerem na +1100. Obhájkyně titulu Rose je na +1800.


Populární Problémy

Modul je schopnost materiálu odolávat napínacím, stlačovacím a smykovým silám, které na něj působí vnější příčiny. Modul definuje množství, které materiál při takových vnějších silách deformuje při zachování paměti ...

Hry

Jak vyhrávat soutěže. Přihlášení do soutěží může být zábava a dobrý způsob, jak zdokonalit své dovednosti. Ať už jde o sportovní soutěž, výtvarnou soutěž, soutěž, webovou soutěž nebo úplně něco jiného, ​​existuje mnoho způsobů, jak vychovávat ...

Zde je návod, jak sledovat hry Grizzlies online bez kabelu v letech 2019-20.

Barcelona a Bayern se setkávají v nejočekávanějším zápase Ligy mistrů na turnaji. Zde můžete sledovat, jestli jste v USA.

Zde je deset neznámých faktů o Marii Šarapovové.

Rafael Nadal nedávno hovořil o tom, jak je mnoho dospělých, kteří přicházejí do jeho akademie zdokonalovat své dovednosti. Nadal také zmínil, že akademii navštěvuje každý den, aby získal představu o tom, jak se vzdělávací programy vyvíjejí.