Jak sledovat sérii 6 „Horské příšery“ online bez kabelu

Snímek obrazovky YouTube „Mountain Monsters“ se dnes večer vrací do svého nového domova, The Travel Channel.Appalačští vyšetřovatelé tajemných pozorování jsou zpět na dvouhodinovou premiéru Horské příšery nyní v novém domově The Travel Channel. Počínaje středou 21. srpna ve 21 hodin ET/PT, tým AIMS bude pokračovat ve zkoumání pozorování legendárních a děsivých tvorů v horských lesích Appalachie, jak začíná zcela nová sezóna oživené show.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Travel Channel, můžete sledovat živý přenos z nového Horské příšery epizody na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

jak vybrat tenisky

Travel Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Horské příšery na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

Travel Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Horské příšery žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

dobrá tenisová raketa

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Travel Channel.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Horské příšery na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na premiéru sezóny „Mountain Monsters“

Nový folklór a strašidelné strašidla jsou připraveny k prozkoumání jako Horské příšery zahajuje svoji sezónu obrození na svém novém domově The Travel Channel. Dvouhodinová premiéra se ponoří hlava nehlava, protože tým AIMS-Appalačští vyšetřovatelé záhadných pozorování-vyšetřuje děsivá stvoření číhající ve stínech. Samozvaní lovci z kopce putují horskými lesy a hledají bájné tvory s nadějí, že najdou důkaz, že příšery se dodnes volně toulají.

V premiéře přehlídka začíná přesně tam, kde skončila, se členy týmu Trapperem, Buckem, Huckleberrym, Jeffem, Willym a Wild Billem v lesích Temného lesa. Později v epizodě se hodiny rychle přesouvají o 18 měsíců zpět na setkání, kde viditelně otřesená skupina postupuje vpřed, aby dokončila svůj původní úkol.

Poté, co jsme ze sezony 3 odešli s tak intenzivním cliffhangerem, jsme věděli, že tuto sezónu musíme vysílat na větší platformě a přivést tuto neuvěřitelně populární show z Destination America do nového domova v Travel Channel pro naše fanoušky posedlé AIMS, říká Matthew Butler, generál manažer Travel Channel a Destination America. Diváci jsou do týmu AIMS a jeho vyšetřování skutečně investováni a my se těšíme, až se konečně podělíme o to, co se skutečně stalo v Temném lese, a katapultujeme tým do zcela nové sady intenzivních lovů, vzrušujících zvratů a veselé veselosti.

kam umístit ortézu na tenisový loket


Hrát si

Horské příšery | Trailer 2019 Mountain Monsters je zpět se 6. sezónou a přichází na Travel Channel 21. srpna! Nakupujte zboží Mountain Monsters: shop.spreadshirt.com/mountain-monsters-tv/ 2019-07-16T02: 12: 31 000Z

Zbytek epizod odhaluje nové příběhy, protože tým AIMS pronásleduje sedm příšer hluboce zakořeněných ve folklóru, včetně největšího tvora ze všech: Spearfinger. Během sezóny tým také loví Waya Woman, Cherokee Devil, Raven Mocker, Silver Giant, Cherokee Death Cat a Coyote King. S každým případem, který je nebezpečnější než ten předchozí, se členové týmu musí spoléhat na svou důvěru a odborné znalosti dané oblasti, aby udrželi lov.

Travel Channel bude znovu přehrávat předchozí finále 3. sezóny před novými epizodami, které poběží do 25. září. Zpětné čtyři hodiny budou restartovány od 30. října. Síť vydala před dnešní premiérou následující popisy epizod:

Epizoda 1: The Dark Forest Revealed
Vyzvednutí přesně v okamžiku, kdy minulá sezóna skončila, se členové AIMS chystají uprchnout z Temného lesa, než tým roztrhá. Po srdceryvné aktualizaci zdraví od Team Leader Trapper se členové týmu rozhodli konečně získat odpovědi, které jim unikají. Je ale tým konečně připraven na pravdu?

Episode 2: The Waya Woman of Jackson County
Po šokujícím odhalení v Temném lese se členové týmu AIMS vrací k tomu, co umí nejlépe, loví příšery, když začínají zcela nové epické dobrodružství, aby se dostali na dno zcela nové záhady. První zastávkou je Jackson County v Západní Virginii, kde tým zamíří za monstrózním vlčím tvorem známým jako Waya Woman. Tato 7 stop vysoká bytost se toulá kukuřičnými poli Jackson County a tým musí postavit past dostatečně silnou, aby pojala toto zvíře a také aby byla umístěna hluboko v kukuřičných polích. Mrtvá kuřata, strašidelné oltáře a přezdívka Wilda Billa na střední škole jsou k vidění.

Episode 3: The Secret of the Blue House
Tým AIMS pokračuje v hledání pravdy kolem legendární Waya Woman. V srdci tohoto tajemství stojí starý opuštěný modrý dům s děsivou historií. Nejenže zde byly za podezřelých okolností zabity dvě rodiny, ale věří se, že jejich smrt je svázána se samotnou Waya Woman.

Episode 4: The Silver Giant of Boone County
Tým AIMS vyráží za mohutným medvědím tvorem známým jako Silver Giant. Tento monstrum prý stojí na zadních nohách přes 10 stop vysoký a po zádech mu proudí stříbrný pruh. Divoký Bill, posedlý vědou a scat vzorky, je v režimu plného výzkumu, protože tým vytváří svoji dosud největší past. Členové týmu se ale brzy dozvědí, že Stříbrný obr nemusí být jediným tajemným tvorem v kopcích okresu Boone.


Populární Problémy

Andy Murray po léta bojoval se zraněním zad a zavolal na operaci zad, která ho pravděpodobně vyřadila do konce sezóny 2013.

Už jste někdy chtěli uspořádat večírek Pinkie, nebo se cítit sebevědomě a odvážně jako Rainbow Dash? Toto je způsob, jak se budete cítit více jako vaše oblíbená postava My Little Pony! Buďte sebevědomí, loajální a odvážní. Buďte pilní a nikdy neustupujte ...

Jak připravit kočku na operaci. Pokud vlastníte kočku, je pravděpodobné, že bude alespoň jednou v životě potřebovat operaci - kastraci. Od kastrace přes traumatickou operaci až po odstranění hrudek však mnohokrát váš mazlíček ...

Zde je kompletní průvodce, jak v roce 2019 sledovat každý Michiganský fotbalový zápas online bez kabelu.

Jak rozpoznat vředy. Vaření (nebo furuncle) je velký hrbol naplněný hnisem, který se tvoří pod kůží v důsledku bakteriální infekce ve vlasovém folikulu nebo olejové žláze. Někdy se ve shluku známém jako carbuncle může vytvořit několik varů ....