Jak randit s přítelem

„Zóna přátel“ - dva dobří přátelé, jeden pindající a toužící po druhém - je klasickým problémem ve vztahu a je součástí mnoha romantických komedií. Jste jen dobří přátelé? Mohl bys být víc? Jak se dostanete od známých ke schůzkám? Opuštění zóny přátel v reálném životě může být riskantní, poškodit vaše přátelství nebo dokonce širší okruh přátel a známých. Přestože se odměny zdají skvělé, měli byste si před jednáním uvědomit nebezpečí a být si jisti sami sebou.Část 1 ze 3: Hodnocení přátelství

 1. Obrázek s názvem Mysli jako Leonardo Da Vinci Krok 1

  1 Zvažte rizika. Chystáte se podstoupit velké riziko. Jakkoli jste si blízcí a jakkoli jste platoničtí přátelé, jakkoli jste, přejít z přítele na přítele nebo přítelkyni je obrovská změna v každém vztahu - tak obrovská, že se navždy změní. Měli byste proto pečlivě zvážit, zda to riziko stojí za to. Dokážete překonat odmítnutí? Jste ochotni riskovat poškození své přátelství, dokonce i jeho ukončení, kvůli šanci na lásku? Vy a váš přítel byste to možná nechtěli.
 2. Obrázek s názvem Know if a Girl Likes You Step 1

  2 Hledejte rady. Zkuste zjistit, zda je ten pocit vzájemný. Zdá se, že vaše kamarádka opouští verbální nebo fyzické náznaky, že vás vidí jako potenciálního partnera? Flirtuje s tebou? Nebo se k vám chová jako k sourozenci nebo mluví o své přitažlivosti k ostatním? Pokud to druhé, pak může signalizovat, že o tebe nemá zájem.
 3. Obrázek s názvem Vylepšete své manželství Krok 1

  3 Myslete na kompatibilitu. Jako přátelé můžete být dokonale kompatibilní. Můžete spolu skvěle vycházet, trávit hodiny společně jeden na jednoho nebo ve větších skupinách přátel, společně se smát a sdílet všechny své myšlenky. Ale to nezaručuje, že budete kompatibilní jako milenci. Sdílíte stejné hodnoty? Víry? Vášně? Budete mít dobrou chemii? Pokud to nemůžete určit, dokážete si upřímně představit, že byste vy dva pracovali jako pár?
 4. Obrázek s názvem Řekni dívce, že ji miluješ, když si nejsi jistá, že tě miluje zpět Krok 3

  4 Buďte si jisti svými motivy. Jste si jisti, že vaše pocity jsou víc než jen chtíč nebo fantazie? Někdy velké životní události tlačí lidi k sobě a zatemňují náš úsudek. Jste na odrazu? Jste osamělý? Řešíte oba osobní ztrátu, jako smrt v rodině? Pokud je katalyzátor jedním z nich, možná budete chtít počkat a zjistit, jak se cítíte, za jeden nebo dva měsíce. Zajistěte, aby byl váš zájem motivován oprávněnou touhou, touhou nebo láskou.
 5. Obrázek s názvem Řekni dívce, že ji miluješ, když si nejsi jistá, že tě miluje zpět Krok 15

  5 Připravte se na odmítnutí. Je možné, že vás nevidí jako nic jiného než přítele. Na tuto možnost musíte být připraveni. Musíte také pochopit, že váš vztah nebude úplně stejný, jakmile se očistíte od svých pocitů. Může to být nepříjemné, nebo to může úplně skončit. Pokud jste se rozhodli riskovat své přátelství, musíte být schopni přijmout důsledky. reklama

Část 2 ze 3: Váš tah

 1. Obrázek s názvem Make a Girl Chase You Step 1

  1 Zasaďte semeno. Jedním ze způsobů, jak začít, je dát najevo, že vás to opravdu zajímá. Vaše kamarádka si to možná neuvědomuje a může sdílet vaše pocity a netuší, že to cítíte stejně. Mluvte otevřeně o svém randění. Možná se dokonce zeptejte svého přítele na její. Budete muset změnit způsob, jakým vás vidí, a ukázat jí, že hledáte vztah.
 2. Obrázek s názvem Make a Girl Chase You Step 5

  2 Prohlubte svůj zájem. Pokud se nějakou dobu znáte, měli byste už mít určitou představu o tom, co má váš přítel rád, co se mu nelíbí, co dělá pro zábavu a co hledá u ostatních. Prohlubte o ni svůj zájem. Zeptejte se jí na její aktivity. Má ráda tenis? Nevěděla, že vy také? Možná byste si někdy mohli společně zahrát zápas? Soustřeďte se na činnosti, které sdílíte okem, abyste prokázali svoji kompatibilitu.
 3. Obrázek s názvem Make a Girl Chase You Step 3

  3 Flirtovat. Vědecké studie ukazují, že flirtování - signalizace zájmu a dostupnosti - často překonává fyzickou přitažlivost. Začněte pomalu. Usmívejte se, navažte oční kontakt, vtipkujte, možná se dokonce lehce dotkněte svého přítele na paži. Ale nevycházejte příliš silní ani příliš fyzicky. Koneckonců, vaším cílem je dát najevo váš zájem a zároveň uklidnit svého přítele.
 4. Obrázek s názvem Make a Girl Happy Step 14

  4 Udělejte jí pohodlí. I když flirtujete, vždy mějte na paměti úroveň pohodlí svého přítele. Nejhorší možnou věcí, kterou můžete udělat, je odložit ji příliš silným nástupem. Smích je obvykle dobrým sociálním mazivem; rozesmějte ji a dejte svým chováním a chováním najevo, že jste zábavný člověk a že vás její společnost baví. Pokuste se být svým starým veselým já - tím, které tak dobře zná - a nenechte se kvůli tlaku situace příliš vážně.
 5. Obrázek s názvem Zeptejte se dívky na střední škole, krok 11

  5 Zeptejte se na rande. Poté, co zvážíte rozhodnutí, naznačíte svůj zájem a otestujete vody, je načase udělat skok: pozvěte svého přítele. Mějte na paměti, že budete muset předem vědět, na co se ptáte, aby nedošlo k nejasnostem. Je to rande, nejen přátelské setkání. Nejlepší způsob je zeptat se jí osobně. To vám umožní vidět její řeč těla a reakce a pomůže vám to postupně změnit vaše chování. Může vám být pohodlnější ptát se po telefonu, zprávou nebo prostřednictvím třetí osoby, a to jsou všechny platné možnosti. Mějte však na paměti, že osobní kontakt, byť děsivý, je osobnější a přátelštější. reklama

Část 3 ze 3: Přijetí výsledku

 1. Obrázek s názvem Najděte svůj dokonalý zápas Krok 2

  1 Domluvte si první rande. Váš přítel řekl ano. Co ti trvalo tak dlouho se ptát! Při domlouvání prvního rande je důležité udržet situaci na nízké úrovni. Nikdy předtím jste takto nebyli a oba se můžete cítit vystresovaní. Vydejte se společně na procházku, zahrajte si tenisový zápas, zajděte na kávu. Nemusí to být velká událost, ani nemusí trvat dlouho. Klíčové je vidět se navzájem v nové dynamice.
 2. Obrázek s názvem Datum kozoroha Krok 1

  2 Jděte zpočátku pomalu. Pokud bylo první rande úspěšné, začněte se vídat pravidelněji. Oba budete potřebovat čas na duševní a fyzický přechod z „přátel“ na „pár“. Netlačte na problém. Na druhou stranu se snažte zacházet se svým novým krasavcem jako s beau, nejen se svým přítelem. Začněte plánovat správná data a dejte najevo, že se vztah změnil.
 3. Obrázek s názvem Držte se za ruce poprvé (pouze pro dívky) Krok 6

  3 Získejte fyzickou aktivitu, jakmile nastane ta správná chvíle. Na to není třeba spěchat. Možná jste již zvyklí navzájem se vítat v objetí. Začněte tam. Po jednom nebo dvou rande ji zkuste držet za ruku. Buďte co nejjistější a uvolněnější, hledejte nové, ale stále pohodlné způsoby, jak do vztahu přidat kontakt. Časem a s chemií můžete začít přemýšlet o prvním polibku a mazlení.
 4. Obrázek s názvem Držte se za ruce poprvé (pouze pro dívky) Krok 1

  4 O vztahu buďte otevření. Vy a váš krasavec byste si měli navzájem ujasnit svá očekávání. Pokud jeden z vás chce vážný vztah a druhý ne, pravděpodobně to nepůjde. Nechte své přátele vstoupit také do vašeho změněného stavu, zvláště pokud jsou společnými přáteli. Pokud je budete držet ve tmě, může to vypadat, jako byste něco skrývali, nebo by to způsobilo další komplikace.
 5. Obrázek s názvem Get over Rejection Krok 5

  5 Přijměte odmítnutí s grácií. Váš přítel může říci ne. Může mít pocit, že první rande nefungovalo nebo že jste nesdíleli dost chemie. Nebo se můžete na nějaký čas seznámit, než se rozhodnete, že jste na tom oba jako přátelé lépe. V každém případě se s tímto výsledkem budete muset smířit a jít včas. Se štěstím se můžete se svým přítelem stále dobře domluvit, nebo dokonce s přáteli jako v minulosti.
 6. Obrázek s názvem Rescue a Relationship Krok 1

  6 Pokuste se zachránit přátelství. Neúspěšná romantika nemusí nutně znamenat zánik přátelství. Ale může to být problematické. Pokud se rozhodnete zůstat přáteli, zkuste zůstat bezstarostní ohledně svého neúspěšného úsilí - trocha humoru může jít cestou. To znamená, že si stanovíte jasné emocionální a fyzické hranice: žádné líbání, žádné flirtování, žádné hanky-panky. Pokud potřebujete čas na smutek, udělejte si mezi sebou odstup. Seznamte se také s jinými lidmi. Neudržujte přátelství v pouhé naději, že se zase nějak objeví a bude s vámi znovu chodit. Zatímco nejhorším scénářem je přerušení veškerého kontaktu, přinejmenším budete mít uzavření a budete vědět, že jste tomu věnovali statečné úsilí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak řeknete příteli, že se vám líbí, aniž byste zničili přátelství? Candice Mostisser
  Seznamovací trenér Candice Mostisser je seznamovací trenér pro NYC Wingwoman LLC, datovou koučovací službu se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby wingman/wingwoman, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Specializuje se na koučování ostatních ohledně osvědčených postupů a strategií, jak uspět na prvních schůzkách a ve světě online seznamování. Candice Mostisser Expert na randění s trenérem Odpověď Zaměřte se na to, co chcete, aby druhá osoba věděla. Přistupujte ke konverzaci s rozvahou a opravdu přemýšlejte o tom, co chcete říct. Pokud je pro vás například důležité, že přátelství pokračuje bez ohledu na to, jaká je jejich odpověď, dejte jim to vědět. Netlačte na osobu, aby vám hned odpověděla. Je velmi důležité, aby ten druhý měl čas přemýšlet o tom, jak se cítí, aniž by na něj byl tlačen okamžitá odpověď. Dejte jim únikovou cestu, aby si s vámi mohli promluvit, když jim to bude příjemné.
 • Otázka Měli byste příteli říct, že jste do něj zamilovaní? Candice Mostisser
  Seznamovací trenér Candice Mostisser je seznamovací trenér pro NYC Wingwoman LLC, datovou koučovací službu se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby wingman/wingwoman, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Specializuje se na koučování ostatních ohledně osvědčených postupů a strategií, jak uspět na prvních schůzkách a ve světě online seznamování. Candice Mostisser Randění s odborníkem Odpověď odborníka To je osobní volba. Pokud se rozhodnete jim to říct, buďte ke svým pocitům upřímní. Je velmi spravedlivé říci něco jako: „Začínám se cítit určitým způsobem, ale je v pořádku, pokud ne. Jen si myslím, že by to bylo vůči sobě nečestné, kdybych ti neřekl, jak se cítíš. ' Nechte je chvíli zpracovat, co jste řekli, a zjistěte, co si o vás myslí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Mnoho lidí loví raky za potravou. Raka můžete chytit pomocí pasti. Někteří lidé však raději loví raky ručně. V případě, že uvězníte rak, obvykle ho musíte krátce poté zabít, protože je nezákonné přepravovat ...Ceny BET Soul Train 2020 se konají v neděli večer. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos online.Naděje Igy Swiatekové na získání olympijské medaile ve dvouhře se v pondělí zhroutila, když utrpěla ztrátu rovných setů se Španělkou Paulou Badosou.

Dvojnásobný olympijský medailista Roger Federer je v současné době v Chorvatsku, protože se stále vzpamatovává z problému s kolenem, který ho přinutil odstoupit z olympijských her v Tokiu.Pickle je zábavná hra, ve které se 2 hráči snaží označit běžce při sprintu mezi základnami. Pickle může také odkazovat na Pickleball, což je hra, kterou hrají 2 týmy na hřišti se sítí, podobně jako tenis. K hraní kterékoli hry budete potřebovat ...Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu reklamní dvůr v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady reklamního soudu ve větě a odpovědi na běžné otázky.