SLEDUJTE: Stefanos Tsitsipas a jeho „opalovací chlápek“ odhalili Chrise Eubankse pro dohled nad kariérou

Zajímavosti dvojnásobného úřadujícího šampiona Monte Carla, který čekal v hráčském salonku, byly stejně zajímavé, ne-li více, než jeho úterní čas na kurtu.„Vidím, co mi posledních pět let v kariéře chybělo,“ prohlásil Christopher Eubanks na Tennis Channel Tuesday.

Co přesně by to mohlo být? Osobní opalovací asistent Stefanose Tsitsipase.Když se v hráčské hale odvysílala kompilace dvojnásobného obhájce titulu v Monte Carlu, zahrnovala tolik vrcholů jako případný zápas Řeka. Řek byl naplánován jako poslední na Court Rainier III, takže čekací hra byla očekáváním pro jeho pracovní den.

V klipu byl vidět Tsitsipas, jak si upravuje vlasy, obléká si další vrstvu oblečení a pojídá banán.

'Ale počkej chvíli!' zvolal Jason Goodall, když se záběry přenesly na člena týmu, který pečlivě vtírá opalovací krém do kůže světové trojky.Týmová práce dělá sen fungovat.

„Aplikuji si svůj vlastní opalovací krém a to byl jednoznačně můj pád. Přilnavost je kluzká a mokrá, dává to smysl!“ ozval se Eubanks, když se stále valily sestřihy výstřelů z té chvíle.'Ty nemáš opalovacího krému?' zazvonil Goodall.

„Nevím. Řeknu vám to, velmi brzy budu mít rozhovor se svým trenérem,“ řekl Eubanks. 'Nemůžete dostat opalovací krém na ruce a očekávat, že budete dobře držet raketu.'

Po celé té VIP přípravě odehrál Tsitsipas ve svém úvodním kole druhého kola pouhých pět zápasů. Vedl Benjamina Bonziho 4:1, když byl Francouz nucen přestat kvůli zranění.

Populární Problémy

Řada Xfinity se vrací v úterý večer s Toyotou 200 v Darlingtonu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online bez kabelu.

Super Bowl Sunday znamená, že je také čas na Puppy Bowl 2021. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Kampaň Novaka Djokoviče na olympijských hrách v Tokiu skončila v sobotu, když ho v play off o bronz porazil Španěl Pablo Carreno Busta.

Jak vyrobit visící hračku pro morče. Ať už máte nové morče, nebo chcete svému současnému mazlíčkovi dát novou, zábavnou hračku, visící hračky jsou pro morčata skvělou volbou. Morčata mají tendenci se zavrtat do svého okolí a ...