Dominic Thiem nejpopulárnější výběr, jak hvězdy ATP pojmenovávají své „nejlepší přátele“ na turné

(Od L do R) Dominic Thiem, Alexander Zverev a Novak Djokovic

(Od L do R) Dominic Thiem, Alexander Zverev a Novak Djokovic

Dominic Thiem je v současné době jedním z nejkonzistentnějších hráčů na světě, protože se naučil efektivně využívat svou přirozenou sílu a schopnosti střílet. Ale Thiem je také jedním z nejoblíbenějších hráčů na turné díky svému pohodovému a geniálnímu chování.

Nyní vyšlo najevo, že Rakušan je nesmírně obdivovanou postavou nejen mezi fanoušky, ale i mezi svými spoluhráči. ATP si nedávno sedlo s nejlepšími hvězdami pánské hry, aby se jich zeptalo na jejich nejlepší přátele na turné, a Thiem byl velmi oblíbený výběr.

Alexander Zverev byl první, kdo odhalil, že Dominic Thiem je jedním z jeho nejlepších přátel na turné, vedle Marcelo Melo. Rus Andrey Rublev také prohlásil, že má se světovou jedničkou „velmi dobrý vztah“.

Diego Schwartzman byl dalším hráčem, který jmenoval Thiema jako jednoho ze svých nejlepších přátel na turné. Schwartzman prozradil, že mimo argentinskou skupinu má nejlepší vztahy se svým bývalým partnerem ve čtyřhře Thiemem.

Dominic Thiem jmenuje Alexandra Zvereva jako svého nejlepšího přítele

Dominic Thiem (L) a Alexander Zverev na Australian Open 2020

Dominic Thiem (L) a Alexander Zverev na Australian Open 2020

jak nasadit tenisové míčky na chodítka

Když byl požádán sám Dominic Thiem, tvrdil, že na turné nemá jen jednoho nejlepšího přítele, protože existuje mnoho lidí, se kterými sdílel „zvláštní okamžiky“. Rakušan ale dále řekl, že pokud by si měl jednoho vybrat, byl by to Alexander Zverev.

'Pravděpodobně se budu jmenovat Sascha (Zverev),' řekl Dominic Thiem. 'Protože mluvíme stejným jazykem a vždy se spolu skvěle bavíme.'

Tato dvojice nedávno bojovala o jedno z nejpamátnějších finále roku na US Open 2020. Thiem převrátil dvousetové manko na zisk titulu 2-6, 4-6, 6-4, 6-3, 7-6 (6) v zápase, který trval přes 4 hodiny.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominicem Thiemem (@domithiem)

Rafael Nadal a Novak Djokovič si vybírají vlastní krajany

Rafael Nadal měl na mysli jedno jméno, a byl to jeho bývalý partner ve čtyřhře a dlouholetý přítel Marc Lopez. Tato dvojice měla za ta léta vynikající vztah a dokonce získala zlatou medaili ve čtyřhře na olympijských hrách v Riu 2016.

spodní část tenisek

Lopez se říká, že byl spárován s Nadalem jako jeho bijícím partnerem během karanténního období v Austrálii v letošním roce.

Novak Djokovič také tvrdil, že si bude muset vybrat jednoho ze srbských spoluhráčů, a před jmenováním Filipa Krajinoviče příliš neváhal. Srba bude v Adelaide doprovázet Krajinovic po dobu izolace před obhajobou poháru ATP a Australian Open.

Celé video nejlepších hráčů ATP, kteří si na turné vybírají své nejlepší přátele, můžete vidět níže:Populární Problémy

Lloyd Harris zaznamenal ve čtvrtek největší výhru v kariéře, když porazil Rafaela Nadala 6: 4, 1: 6, 6: 4, aby postoupil do čtvrtfinále Citi Open 2021.

Roger Federer má v cestě spoustu překážek, když se počtvrté pokouší vyhrát Miami Open.

Rakety a Clippers se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase na Havaji. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Živé sporty v USA jsou konečně zpět v podobě UFC 249, kde se představí Tony Ferguson vs Justin Gaethje. Zde je návod, jak sledovat celou kartu prostřednictvím ESPN+.

„Smoke: Marihuana + Black America“ je nový BET dokument produkovaný Nasem. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Jak si žertovat přítele a přimět je, aby si mysleli, že máte dvojče. Jedním z nejlepších způsobů, jak žertovat jednoho z vašich přátel, je přesvědčit ho, že máte dvojče. Ačkoli to není snadný žert, pokud to uděláte správnou cestou, ...