2016 US Open: 5 nejlepších tmavých koní pro turnaj dvouhry žen

NEW HAVEN, CT - 26. SRPNA: Petra Kvitová z České republiky vrací úder Agnieszce Radwanska z Polska 6. den Connecticut Open v Connecticut Tennis Center na Yale 26. srpna 2016 v New Haven, Connecticut. (Foto Alex Goodlett/Getty Images)

Češka se bude snažit přenést svou dobrou formu z Ria na US Open

kolik her v sadě v tenise

Je to jen otázka pár dní, než se US Open rozběhne a všichni hráči se budou těšit, že na závěrečném Grand Slamu roku předvedou dobré představení. Před pár dny vyšlo losování, které představovalo více než jen několik vzrušujících zápasů. V jednom ze svých předchozích článků jsem diskutoval o favoritech na turnaj dvouhry žen.

Nicméně, když je favorit, určitě bude v tomto turnaji temný kůň, vzhledem k množství rozrušení, které byly způsobeny v posledních pár turnajích, docela dost. Když se všechny hráčky připravují na závěrečný major roku, podívejme se na pět temných koní pro turnaj dvouhry žen na US Open.

#5. Petra Kvitová

Dvojnásobná wimbledonská šampionka měla pro svůj rok neuspokojivý začátek, prvních pár měsíců kvůli nemoci zaznamenala 2: 4 v hlavních tahácích. Její špatná forma pokračovala v antukové sezóně, která poprvé od roku 2013 vyhnala její olovo z top 10.

Svou formu však nakonec našla během olympijských her v Riu, kde nakonec získala bronzovou medaili, když porazila odolnou Madison Keysovou v těsném boji o play-off o bronz. Poprvé od Australian Open 2011 bude Kvitova nasazena mimo Top 10, nasazeno 14thtentokrát. Její slibné vystoupení v Riu však stačí na to, aby řeklo, že levá Češka bude usilovat o tvrdý boj na US Open.

Soupeřkou Kvitovy v prvním kole bude Lotyška Jelena Ostapenko, která ji porazila na Aegon Classic před několika měsíci i na Qatar Open. Očekává se, že Kvitová postoupí minimálně do čtvrtého kola, kde se utká s horkou favoritkou Angelique Kerberovou.

Přestože Kerberova forma nebyla v letošním roce nijak úžasná, pokud Kvitova předvede výkon podobný tomu z Ria, musí Kerber utéct o své peníze a možná ještě lépe o své dosavadní výkony na US Open v dosažení čtvrtiny -finále, kterého dosáhla loni.

Populární Problémy

Jak znovu zarovnat krk. Vyrovnání krku je běžný problém, zvláště pokud celý den sedíte u počítače. Krk, který není vyrovnán, může způsobit bolest a nepohodlí. Pokud máte bolesti krku a ...

Jak zacházet se zánětem šlach v zápěstí. Pokud trpíte bolestí, ztuhlostí a otokem zápěstí, můžete mít zánět šlach v zápěstí. I když to můžete považovat za sportovní zranění, zánět šlach v zápěstí může být způsoben jakoukoli činností, která ...

Jak skartovat salát a zelí, styl restaurace. Strouhaný salát a zelí se používají jako příloha k mexickým pokrmům, základu zelného salátu a mnoha dalším restauračním specialitám. Klasický jemně drcený salát a zelí není ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Štíhlá kůlna je skvělá struktura, kterou můžete mít na zahradě a naplnit ji zahradnickými potřebami, terénními nástroji nebo čímkoli jiným, co potřebujete uložit. Poměrně levně můžete postavit chudou až přístřešek s materiály zakoupenými v místním ...

Zde je návod, jak online Indukci Rock & Roll Hall of Fame 2019 sledovat online. Mezi vyvolenými jsou Def Leappard, Janet Jackson, Stevie Nicks a Radiohead.