Jak sledovat sérii 18 „KUWTK“ online bez kabelu

Khloe Kardashian, Kendell a Kylie Jenner

Getty ImagesPrvní rodina reality TV je zpět, když Držet krok s Kardashiany vrací se na premiéru 18. sezóny ve čtvrtek 26. března ve 20 hodin ET/PT na E !.Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na 18. sérii seriálu Držet krok s Kardashiany živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Držet krok s Kardashiany na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po jejich odvysílání i když jste je zapomněli zaznamenat.

sady v tenise

Hulu s živou televizí

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Držet krok s Kardashiany na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje prvních 17 sezón KUWTK a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují E !. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

topspin sloužit tenisu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Držet krok s Kardashiany na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Premiéra „Držíme krok s Kardashiany“ v sezóně 18Hrát si

„Držet krok s pohyby Kardashianů na čtvrteční noci | E! Nová sezóna. Nová noc. Totéž Kardashianky. Držte krok s Kim, Kourtney, Khloé, Kris, Kylie, Kendall a Scott, až se 26. března na E vrátí 'KUWTK'! #KUWTK #KeepingUpWithTheKardashians #EEzábava #KimKardashian #KhloéKardashian #KourtneyKardashian #KylieJenner #KendallJenner #KrisJenner PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/kuwtk O tom, jak držet krok s Kardashiany: 'Držet krok s 2020-02-25T19: 42: 43 000Z

Na konci Držet krok s Kardashiany sezóna 17, nejstarší dcera Kourtney Kardashian začala vyjadřovat svou touhu odstoupit od franšízy. V nedávném rozhovoru s E! ukázat V pokoji Řekla, že je unavená z křeččího kola a chce mít více času na své tři děti, Masona, 10 let, Penelope, 7 a Reign, 5. Řekla také Časopis zdraví v nedávném rozhovoru, že se jejím sestrám nelíbí, že určuje hranice.

uvidíte hrát tenis na wii

Trávil jsem méně času natáčením a obecně prací. Moje sestry nemají rády, když říkám „stanovení hranic“, ale jde spíše o rozvrh. Snažím se dát svým dětem k dispozici, abych opravdu mohla být matkou. A já chci mít na starosti svůj čas a rozvrh, abych mohl dělat věci, které mi přinášejí štěstí, řekla Kourtney.

Kourtney zatím show neopustila, ale příběh o tom, že by možná chtěla přestat, se v nové sezóně stále naplno rozvíjí, přičemž sestry to možná začnou bít v premiéře, Boj, přátelství a týden módy, část 1 , pokud je přívěs jakýmkoli náznakem. V soukromém rozhovoru na konci sezóny 17 Kim Kardashian vyjádřila skutečnost, že pokud se Kourtney stáhne ze seriálu, bude to pro ni a Khloe Kardashian znamenat větší zátěž.Hrát si

Kim a Khloé vyzývají Kourtney Kardashian, že toho nesdílí dost | KUWTK | E! Zatímco Kourt chce žít více soukromého života, její sestry KUWTK jsou unavené z toho, že se uvolňují tím, že sdílejí více ze svých životů. Sledujte jejich trapné přepadení! #KUWTK #KeepingUpWithTheKardashians #EEzábava #KimKardashian #KhloéKardashian #KourtneyKardashian #KylieJenner #KendallJenner #KrisJenner PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/kuwtk O tom, jak držet krok s Kardashiany: „Držet krok s Kardashiany: 2019-12-06T15: 59: 47 000Z

Naší prací je být otevřený a upřímný a sdílet spoustu sebe sama a zdá se, že Kourtney v posledních několika letech opravdu neotevírala svůj osobní život na kameru, řekla Kim během sezóny 17. Takže všechny dny že Kourtney nenatáčí, Khloe a já si vybíráme volno a musíme sdílet více. Protože pokud nesdílíme své životy, jaká je potom ta show?

A v an rozhovor s Ellen DeGeneres , Kendall Jenner říká, že celé toto drama je trochu bláznivější, než se to zlepší.

Mezitím se Khloe potýká s Kimovým nově nalezeným přátelstvím s jejím dětským otcem Tristanem Thompsonem. Kim a Tristan se vždy neshodli, takže ví, že je skvělé, že spolu vycházejí, ale i tak je to pro ni nepříjemné, protože i ona chce mít s Trueovým otcem nějaké jasné hranice.

A konečně, Kylie Jenner by měla pracovat jako kreativní ředitelka módní přehlídky Balmain v Paříži, ale onemocní a nemyslí si, že by mohla cestovat, což její matku Kris Jenner posílá do nervozity.

Držet krok s Kardashiany sezóna 18 má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 20 hodin ET/PT na E !.


Populární Problémy

Club America a Cruz Azul se setkávají ve druhé etapě finále Liga MX. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech.

Kodex oblékání na „správném“ anglickém místě často vzal regulaci příliš daleko. Zde vám přinášíme příklady, kde se opravdu stala chyba.

Discord je populární chatovací program, který je velmi oblíbený a oblíbený hráči. Uživatelé si mohou zdarma vytvořit vlastní kanály Discord a pozvat lidi, aby se k nim připojili. Někteří lidé používají Bots in Discord k přehrávání hudby, vítání nových lidí v ...

Dnes v noci je premiéra 14. série seriálu „America's Got Talent“. Získejte přehled o tom, jak sledovat AGT 2019 online prostřednictvím živého přenosu.