Přímý přenos Bills vs Giants: Jak se dívat online bez kabelu

Getty New York Giants RB Saquon Barkley doufá, že se brzy vrátí na hřiště.Dvojice dlouhých ran play -off ze státu New York se setká v neděli na stadionu MetLife, kde hostují Saquon Barkley a Giants Josh Allen and the Bills.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bills vs Giants na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

hrát badminton

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Bills vs Giants na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Buffala a New Yorku) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bills vs Giants na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Buffala a New Yorku) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Bills vs Giants na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

ošoupané tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

jak udržet skóre v tenise

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos her Bills vs Giants na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

15palcové tenisové sukně

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Bills vs Giants a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bills vs Giants

Směnky dokázaly písknout Jets v 1. týdnu, když skórovaly pozdě a odtáhly pro výhru 17-16 s párem skóre ve čtvrtém čtvrtletí.

I když to nebyla nejhezčí výhra, účty jsou stále 1: 0. Tým však neočekává žádnou chválu.

Tohle je Buffalo, člověče, nedostáváme žádný úvěr, řekl Bills safety Micah Hyde. Hej, nemáme důvod si myslet, že vyhrajeme Super Bowl, protože odsud nedostáváme žádný kredit. Budeme pokračovat v práci. To káže (trenér) Sean (McDermott) každý den. Nejsme spokojení. Chápeme, že to bude věc ze dne na den.

Quarterback Josh Allen měl 24 z 37 na 254 yardů, jeden touchdown a dva odposlechy při debutu do své druhé sezóny. Jeho oblíbeným cílem byl rychlý nováček John Brown, který chytil sedm přihrávek na 123 yardů.

Pozdní nárůst spojený s hvězdným obranným úsilím pomohl Billsům překonat čtyři obraty v první polovině.

Pokračovali jsme v boji, řekl Brown. Nemířili jsme prstem. Jen jsme bojovali, dokud neuplynul čas.

Obři byli chráněni Dallas Cowboys, 35-17. Barkley měl ve hře jen 11 kazů, ale zvládl spěch 120 yardů. Chytil také čtyři přihrávky na 19 yardů.

Jsem ochotný udělat cokoli, abych pomohl týmu vyhrát, řekl tento týden Barkley novinářům. Pokud budeme hrát lépe, než jsme hráli v minulém zápase, a provedeme to, co potřebujeme k provedení, nemyslím si, že konverzace bude o 15 dotycích. Myslím, že najdeme způsob, jak tuto hru vyhrát. Ale na konci dne Dallas odehrál více her než my. Jen musíme najít způsob, jak to udělat lépe.

rozměry kyvadlového kurtu

Obři možná nemají jinou možnost, než to dát Barkleymu. Přijímač týmu č. 1 Sterling Shepard se zúčastnil soutěže a připojil se k postranní řadě dalších lapačů Giants. Široký přijímač Cody Latimer je diskutabilní se zraněním lýtka, nováček Darius Slayton má zranění podkolenní šlachy a veterán Golden Tate III je na první čtyři zápasy suspendován.

Nevím, jestli cítím nějaký tlak, řekla Bennie Fowlerová, jedna z mála zdravých přijímaček týmu. Pokud je to tlak, je to dobrý tlak, zejména jít tam a dělat dobře. Mají v nás víru a důvěru, že se nám daří dobře.

Očekávání nejsou zrovna Super Bowl ani poprsí v šatně Giants. Tým měl zajímavou offseason, když viděl, že tým opouští více hvězd, včetně Odella Beckhama Jr., kterého franšíza poslala do Clevelandu jen offseason odstraněna z jeho podpisu k nejbohatší dohodě WR v historii NFL. Vegas nastavilo celkový počet vítězství Giants v této sezóně na šest. Barkley si však z hrubého začátku nedělá starosti.

Mám pocit, že panikaří spíš všichni mimo naši šatnu, řekl Barkley. Když to rozeberete, v NFL je 32 týmů. Polovina z těchto týmů minulý týden prohrála, kromě dvou z nich remizovala. Polovina z těchto týmů ale prohrála. Jakýkoli tým v NFL, jen proto, že jste vyhráli ve velkém, neznamená, že půjdete 16-0. To, že jsi špatně prohrál, neznamená, že půjdeš 0-16. Nepropadejte panice. Jen najděte způsob, jak se každý týden zlepšovat.

Podle Odds Shark je Buffalo uvedeno jako favorit dvoubodové soutěže celkem 44,5.Populární Problémy

Troy a Appalachian State se setkávají na výletu na vůbec první šampionát Sun Belt. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března.

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...

Velmi očekávaná minisérie „The Comey Rule“ má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte Showtime.

Může Nadal zvítězit nad svým největším rivalem a získat v Římě svůj 9. titul? Nebo si Djokovič zaregistruje svůj 3. titul roku?

Reilly Opelka se v pátek utká s Borna Coric v napínavém čtvrtfinálovém střetu v Petrohradu. Tato dvojice se již jednou na turné potkala, přičemž Opelka vedla v poměru 1: 0.