Jak navštívit Universal Studios Hollywood

Universal Studios Hollywood je skvělým místem pro trávení času při návštěvě Universal City (Los Angeles), Kalifornie. Pokud se chcete dozvědět o všem, co tento park může nabídnout, začněte si číst krok 1 tohoto článku a pokračujte až do konce.

Část 1 ze 4: Příprava

 1. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 1

  1 Kupte si svůj Univerzální Hollywood lístky online nebo telefonicky před vaším příjezdem. To je zvláště důležité, pokud navštěvujete mimo USA. To vám ušetří čas, když dorazíte do parku - nebudete muset čekat v žádných frontách u pokladen!
 2. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 2

  2 Před návštěvou si prohlédněte zajímavosti v parku. Zkuste si prohlédnout každou jízdu na YouTube nebo se na jízdu podívat prostřednictvím fotografií od ostatních. Učte se z toho, co vidí ostatní. To vám může pomoci rozhodnout, které jízdy a atrakce budou mít při vaší návštěvě přednost.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 3

  3 Zabalte si vodu, občerstvení, peníze a hlavně lístky do parku, než ten den vyrazíte do parku!
 4. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 4

  4 Plánujte dorazit do parku, než se otevře. Před otevřením jste obvykle vpuštěni skrz zábrany; do většiny jízd však nebudete mít přístup. Překonání bariér co nejdříve vám poskytne čas na vyzvednutí mapy parku a naplánování trasy na první jízdu dne. reklama

Část 2 ze 4: Vstup do parku

 1. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 5

  1 Jeďte a zaparkujte v parkovací garáži na adrese Universal Studios Orlando . Adresa na Universal Studios Hollywood se nachází na adrese 100 Universal City Plaza, Los Angeles, Universal City, CA 91602 .. Dávejte si pozor na parkovací garáž pro resort Universal Studios Hollywood, protože garáž Jurassic Parking a garáž Curious George a parkoviště Woody Woodpecker jsou pro CityWalk pouze hosté. Sazby za parkování se liší v závislosti na době vstupu a stojí přibližně 17 USD za parkování před 15:00 a 10 USD po tomto časovém období až do uzavření parku.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 6

  2 Podívejte se na vstupní prostor. Tato oblast s bránou divadelní oblasti s doprovodným červeným kobercem je tím, co dodává tomuto parku nezapomenutelný vzhled.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 7

  3 Vstupte přes turnikety.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 8

  4 Podívejte se na nastavení Universal Studios Hollywood. Tento park je rozdělen do dvou oblastí podle toho, zda se položka nachází na „Horním pozemku“ nebo „Dolním pozemku“. The Upper Lot hostí většinu jízd, nákupů a stravovacích zařízení, zatímco backlot (Lower Lot) hostí televizní pořady, které jsou zde nahrané. Každá jízda v parku tvoří svou vlastní „zemi“ a je umístěna v téměř kruhovém vzoru kolem repliky věže Universal Box Office.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 9

  5 Při procházení branami zahněte doprava a pokračujte dále. reklama

Část 3 ze 4: Horní šarže

 1. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 10

  1 Podívejte se na kaskadérskou show Vodní svět . Ačkoli se tato show v průběhu let změnila, tato show může být stále oslnivá. Jen si dejte pozor, že show obsahuje hlasité zvuky a zahrnuje vodu a šplouchání.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 11

  2 Vydejte se na atrakční divadlo Shrek 4-D. Máte rádi film Shrek? Podívejte se na film této zajímavé atrakce. Díky prvkům „4D“ budete mít pocit, že jste ve skutečnosti se Shrekem a štábem přímo ve filmu.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 12

  3 Projděte kolem Universal Plaza a získejte vyhlídku na tuto centrální atrakci. Na to narazíte, když kráčíte směrem k atrakci Studio Tour a oblasti Simpsonových, které se vydávají stranou. Pořiďte zde spoustu fotografií, protože toto je oblíbené místo pro tyto typy rodinných setkání v nejcentrálnější oblasti Horního Lot parku.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 13

  4 Podívejte se na ukázku toho, jak se vytvářejí speciální efekty pro filmy ve fázi speciálních efektů. Najdete to naproti dioramatu pro Springfield (Simpsonovi).
 5. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 14

  5 Ride the Simpsons Ride, pokud máte rádi Simpsonovi. Ať už je váš oblíbený Homer, Bart, Marge, Lisa nebo Maggie, budete chtít jezdit po jejich boku.
 6. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 15

  6 Vydejte se na prohlídku studia. Ačkoli Universal Studios Orlando na Floridě (2000 mil daleko) kdysi absolvovalo prohlídku, jako je tato, tento park má stále Studio Tour, která vám umožní projet studiovou tramvají všemi těmito různými místy a ukázat vám jen některé z backlotu. Prohlídka obsahuje mnoho domů a aut ze všech různých filmů a možná budete moci vidět dům, který používá nová televizní show „Home and Family“ (Hallmark Channel), takže buďte připraveni na to dávat pozor.
 7. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 16

  7 Vraťte se zpět na „středový kurt“ a vydejte se do velmi zábavné show Universal's Animal Actors. I když jste dospělí, díky této zábavné a komické show se všichni skvěle pobaví.
 8. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 17

  8 Nechte děti hrát si Super hloupá zábavná země plocha. Tato oblast musí vašim dětem nechat vybít veškerou přebytečnou energii, kterou mohou mít, aby se rodiče mohli uklidnit a připravit se na zbytek času v parku.
 9. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 18

  9 Připojte se k přisluhovačům a Gruovi ve 3-D jízdě s názvem „Despicable Me Minion Mayhem“. Toto animované dobrodružství simulátoru pohybu vám rozbuší srdce, zvláště pokud máte rádi film Opovrženíhodný .
 10. 10 Vydejte se do země Harryho Pottera a jeďte na Zakázané cestě, 3D simulátoru, který vás provede bradavickou školou. Dříve pouze v Universal Studios Orlando, to se otevřelo v roce 2016 spolu se všemi pozemky Harryho Pottera.
 11. jedenáct Projeďte se na letu Hippogriffa, horské dráze, která má mnoho zvratů, otočení a poklesů. Další nový přírůstek, který přichází do Universal Studios Hollywood v roce 2016. Reklama

Část 4 ze 4: Dolní šarže

 1. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 19

  1 Najděte spodní šarži. Vstup do Lower Lot je mezi atrakcemi Universal Animal Actors a Super Silly Fun Land. Pokud vám nevadí schody, můžete slézt po několika schodech eskalátorů poblíž nebo v blízkosti jeviště speciálních efektů, nebo je k dispozici kyvadlová doprava, která vás může přenést z jednoho pozemku na druhý; je k dispozici v oblasti označené „Lower Lot“, která je mezi vstupy do stadia Special Effects Stage a The Simpson's Ride v parku.
  • Eskalátory a schody jsou velmi strmé, takže se ujistěte, že nespadnete ze strmých schodů.


 2. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 20

  2 Ride the Jurassic Park Ride, což je jedna ze základních atrakcí tohoto parku. Tato odvážná jízda na raftu je součástí kombinované jízdy na raftu a extrémní kulatiny, takže tuto jízdu by měli absolvovat pouze ti, kteří tuto výzvu zvládnou.
  • Když byla tato jízda postavena, byla to nejvyšší a nejstrmější vodní žlab v parku s výškou 84 stop.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 21

  3 Podívejte se na způsob, jakým NBC dělá věci, v atrakci NBCUniversal Experience.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 22

  4 Projděte kolem budovy Pomsta mumie úplně vzadu v parku. Buď si vezměte tuto jízdu, nebo ji předejte dál a přejděte k Transformers: The Ride 3D.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Universal Studios Hollywood Krok 23

  5 Hledat Transformers The Ride 3D . Nasaďte si 3D brýle a budete se cítit jako ve svém životě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existují oprávnění pro vjezd a výjezd při parkování? Aasim Většina zábavních parků neumožňuje přístup dovnitř a ven, pokud nejste ubytováni v jejich hotelu, takže nemůžete vyjet a vrátit se dovnitř. Doporučuji vzít si Lyft nebo Uber ze slepé ulice mimo schody Hlavní vchod.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Podívejte se na různé weby se vstupenkami, abyste zjistili, kdo nabízí nejlepší nabídku Univerzální studia lístky.
 • Ujistěte se, že kupované lístky jsou fyzické a ne elektronické.
 • Důležité je také to, jaké roční období plánujete navštívit. Letní měsíce, jako je červenec, srpen a prosinec, budou mnohem rušnější než kterékoli jiné měsíce.
 • Existuje mnoho webových stránek, které mají také davové předpovědi pro každý den v roce. To rozhodně stojí za to zkontrolovat, než se rozhodnete, jaký den jít!
 • Podívejte se na oficiální Stránka Universal Studios Hollywood Wait Times Chcete -li zjistit více o časech front, dalších událostech, které se budou v parku dít, když jste tam, můžete se rozhodnout, zda je zahrnete do svého dne, nebo se jim zcela vyhnete.
  • Znalost časů ve frontě vám také může pomoci rozhodnout, kdy byste během dne měli navštívit určité atrakce. Můžete si také stáhnout aplikaci, která vám během dne poskytne aktualizace času ve frontě. To bude užitečné, abyste získali další představu o tom, jaké jízdy jsou nejoblíbenější, než vyrazíte, a také vám to pomůže v den vaší návštěvy.
 • Pokud jste si na den udělali dobrý plán, zbytek by měl být snadný. Některé změny mohou být nutné, pokud jsou jízdy z různých důvodů uzavřené nebo se porouchají, ale nemělo by to způsobit příliš mnoho problémů. Nezbývá než si užít den!
 • Tento park otevřený pro veřejnost byl 15. července 1964, ale byl otevřen téměř 50 let před tím pouze jako oblast tvorby filmu.
 • Když se 4 až 8leté děti v parku začnou motat a zdá se, že váš den zaostává, dejte těmto dětem několik možností. Pokud se pohybujete kolem dvoumístného kočárku a varování prostě nefungují, věnujte jim čas v kočárku. Pokud tomu tak není, budete muset najít jiný způsob, jak čerpat jejich energii. Poděkují vám za to, že jste jim pomohli „sundat náklad z nohou“. Tito mladí lidé mají tendenci rychleji čerpat energii a rychleji se zbláznit.
 • Možnosti jídla a pití jsou k dispozici v celém parku. Kolem parku najdete sporadicky otevřené koncesní stojany.
 • Toalety jsou umístěny v celé smečce; zkontrolujte na mapě možnosti, které jsou vám nejblíže.
 • Zvažte, zda budete mít děti (do 5 let) neustále na „vodítkách“ (ramenních popruzích). Je těžké vidět vaše děti připoutané jako domácí zvíře, ale s 30 000 a více hosty v parku kdykoli je bezpečnost nanejvýš důležitá a jejich vodítka nesmírně pomohou. Neodstraňujte je ani, když jsou vaše děti v kočárku, protože může trvat jen několik sekund, než se dítě dostane ven a zmizí (pouze vodítka by dítěti umožnila jít tak daleko, jak byste mu dovolili) jít).

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při vstupu do parku s lístkem je někdy vyžadována identifikace; přinést nějakou formu identifikace pro každého člena strany.
 • Každý má jiný vkus. Některé jízdy můžete přeskočit, pokud nemáte čas nebo pokud se děti chovají. Přeskočte ty jízdy, které nejsou vhodné pro vás nebo pro vkus vašich dětí.
 • Buďte připraveni v případě, že oblast postihne náhlá bouřka. Déšť je v Los Angeles v létě poměrně vzácný, ale pokud zasáhne, najděte si úkryt a doufejme, že brzy pomine.
 • Jezděte vždy s ohledem na bezpečnost. Řiďte se všemi radami, které vás provozovatel jízdy instruuje, což zahrnuje nošení bezpečnostního postroje/bezpečnostního pásu a nejíst, fotografovat atd.
 • Jízdy se v tomto parku příležitostně zavírají a mění. Nebojte se, pokud se vaše oblíbená jízda změnila nebo již zanikla. Časem tam bude něco, co to nahradí. Jejich náhrady mohou být stejně dobré jako jízda, kterou jste kdysi milovali.
 • Na rozdíl od sesterského parku na Floridě je tento park jednorázovou záležitostí. Nemá další park podobný Ostrovům dobrodružství, který má jeho sesterský park. Seznamte se s touto oblastí a plánujte využít další bezplatné alternativy, pokud se tam dostanete a počasí vás donutí zavřít své „plány“ dříve během dne. Jak již bylo uvedeno dříve, přes pěší stezku vede Universal CityWalk, do kterého mají všichni hosté vstup a procházky.
 • Existují i ​​další místní možnosti. Můžete se také projít po nákupní čtvrti ve vlastnictví Universal Studios, které říkají CityWalk . Pokud chcete, můžete také navštívit Disneyland nebo Disney's California Adventure asi hodinu jízdy autem dovnitř Anaheim, Kalifornie .
reklama

Populární Problémy

Jak přežít dlouhý pád. Co můžete dělat, když sklouznete z lešení 10 příběhů nad zemí, nebo se ocitnete volně padající, když selže váš padák? Šance nejsou na vaší straně, ale přežití je možné. Pokud dokážete udržet své ...

Jak nahrávat video hru bez karty Capture Card. Nahrávání a sdílení hry se stalo pro mnoho hráčů velmi oblíbenou zábavou. Nárůst popularity video serverů, jako jsou YouTube a Twitch, otevřel zcela nové publikum ...

Může být těžké podat dobrý výkon ve hře, pokud se necítíte motivovaní. Existuje mnoho způsobů, jak se dostat do hry před jakoukoli hrou, ať už je to sportovní nebo ne. Než hra začne, nalaďte se do správného stavu tím, že nasměrujete své ...

Jak zvládnout umění líbání. Ach, polibek. I ti špatní jsou dobří. Tajemství velkého polibku jsou tím nejúžasnějším druhem tajemství. Být mistrem polibků na nejvyšší úrovni? Bude to chtít trochu cviku. Naštěstí je to zábavné cvičení. Udělat...

Jak velikost hodinek. Pokud hledáte nové hodinky nebo chcete, aby vám vaše aktuální hodinky lépe seděly, přečtěte si, jak hodinky dimenzovat. Mějte na paměti, jaký typ střihu byste si přáli při nákupu hodinek, abyste věděli, na co se zaměřit ....

Jak předcházet běžným zraněním Krav Maga. Trénink Krav Maga zahrnuje dávání a přijímání velkého nárazu a může mít za následek zátěž související s kondicí. Zde je několik návrhů, které vám pomohou udržet bojovou připravenost, případně opravit ...