2017 Miami Masters: 5 zápasů, které bychom rádi sledovaliStan Wawrinka a Alexander Zverev by se proti sobě mohli postavit ve čtvrtém kole na Miami Masters

Indian Wells Masters došli k fascinujícímu konci, když Roger Federer porazil ve finále ve dvou setech krajana a přítele Stan Wawrinku a vyhrál tak svých 5.thTitul mistrů Indian Wells, jeho 25thTitul Masters 1000 a 90thkariérní titul. Nyní se vydáme do Miami na turnaj Masters 1000, který končí v tvrdé sezóně.

Hlavní losování turnaje již bylo zveřejněno a první kolo má spoustu vyrovnaných zápasů. Při pohledu na hlavní losování si mnoho fanoušků představilo své nejočekávanější zápasy a zde je pět zápasů, které bychom rádi viděli na Miami Masters.

Přečtěte si více: Analýza losování na Miami Masters

#5. Stan Wawrinka vs Alexander Zverev

Zatímco Stan Wawrinka se prosazoval, aby se vyrovnal Velké čtyřce, 19letý Alexander Zverev se etabloval jako budoucnost tenisu a mnoho kritiků ho vychvalovalo jako budoucího grandslamového šampiona a světovou jedničku. Wawrinka a mladší Zverev se setkali jednou, ve finále St. Petersburg Open, kde Zverev ve třech setech šokoval nově korunovaného šampiona US Open, aby získal svůj první titul ATP. Zatímco Zverev letos předvedl několik slibných výkonů, Wawrinka předvedl působivé výkony na Australian Open a Indian Wells Masters, kde dosáhl semifinále a finále. Oba Wawrinka a Zverev, kteří jsou nasazeni jako první a 16threspektive jsou v první čtvrtině hlavního tahu a ve čtvrtém kole turnaje zamykají rohy za předpokladu, že tam dosáhnou.

Oba hráči opustili Miami Masters ve druhém kole v loňském roce a očekává se, že v letošním roce podají silný výkon, přičemž jejich zápas se očekává elektrizující.

Populární Problémy

Bianca Andreescuová byla ve středu vyřazena z prvního kola Wimbledonu Alize Cornetovou. Andreescu prohrál 6-2, 6-1 a zůstává bez vítězství na mistrovství ve dvou hlavních remízových vystoupeních.

S Wimbledonem, který je nyní před námi, je nyní vhodný čas ohlédnout se za některými z nejdramatičtějších okamžiků v All England Clubu.

Blue Grass Stakes, důležitá příprava na Kentucky Derby, se koná v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online.

Amanda Anisimova zahájí kampaň Top Seed Open 2020 proti americké Američance CiCi Bellis. Matchup bude prvním setkáním dvojice na turné WTA.

Zde je návod, jak sledovat Matt Mitrione vs Sergei Kharitonov a všechny zápasy Bellator 215 online zdarma.

Jak dodržovat židovské ranní modlitby. Jako muž ortodoxní Žid jste povinni modlit se k Bohu třikrát denně, ráno, odpoledne a večer. Dále musíte mít lebku, tefillin („hebrejsky:„ fylakterie “) a vyšší ...