Jak sledovat dokumentární film Maya Moore 30 za 30 online

Maya Moore a Jonathan Irons se účastní cen ESPY 2021

Getty Maya Moore a Jonathan Irons se účastní cen ESPY 2021

Nejnovějším dílem v dokumentech ESPN 30 pro 30 je Breakaway, který vypráví o superstar WNBA Mayi Moore a jejím boji za svobodu Jonathana Ironse. Film má premiéru v úterý 13. července ve 21 hodin. ET/PT na ESPN.Pokud můžete počkat až po premiéře, Breakaway bude k dispozici na ESPN+ po jeho první premiéře na ESPN:Získejte ESPN+

ESPN+ bude po premiéře jediným místem, kde můžete Breakaway sledovat na vyžádání. Má také každý druhý 30 za 30 dokumentární film, plus desítky živých sportovních přenosů a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Breakaway můžete sledovat v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .Pokud chcete sledovat premiéru naživo, ale nemáte kabel, můžete to udělat několika způsoby:


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaPackers vs bears stream reddit

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Breakaway můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo.


Sling TV

ESPN je součástí balíčku Sling Orange Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s kanály ESPN a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Breakaway můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

jak nosit tenisky

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Breakaway můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ESPN je součástí každého, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Breakaway můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Breakaway můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete-li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli kabelových služeb, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Náhled „Breakaway“Hrát si

30 za 30 Breakaway | Oficiální upoutávka | ESPN Maya Mooreová byla jednou z nejlepších ženských basketbalistek na světě, když v roce 2019 ze sportu odstoupila z pozoruhodného důvodu: bojovat za muže, o kterém se domnívala, že byl neprávem uvězněn. „Breakaway“ bude mít premiéru 13. července ve 21:00 ET na ESPN. Film bude možné streamovat na… 2021-06-23T15: 03: 17Z

Výkonný producent hostitele Good Morning America Robin Roberts, Breakaway zdůrazňuje sportovní kariéru a aktivismus superstar WNBA Maya Moore. Dokument zachycuje, jak Moore opouští svou velkolepou profesionální sportovní kariéru, aby bojovala za spravedlnost, podle tiskové zprávy ESPN.

nové tenisky

Pokračuje:

Režie: Rudy Valdez V roce 2019, po čtyřech šampionátech WNBA, dvou zlatých olympijských medailích, ocenění WNBA MVP, třech hvězdných MVP a bodovaném titulu, se Moore ve 29 letech rozhodla vzít si volno z basketbalu, aby se mohla naplno věnovat práci. za propuštění muže jménem Jonathan Irons, který byl neprávem odsouzen za vloupání a napadení a odsouzen k 50 letům vězení. Breakaway zaznamenává hledání spravedlnosti a vztahu, který navždy změnil životy dvou lidí.

Moore přesměrovala svého vítězného ducha na Ironsovu věc a vytvořila kampaň Win with Justice, jejímž cílem bylo seznámit veřejnost s mocí státních zástupců a zorganizovat jeho svobodu. Po letech advokacie bylo loni na jaře Ironsovo přesvědčení nakonec převráceno a do léta byl svobodným mužem. Irons měl jasno o Moorově roli v tomto vítězství: Zachránila mi život. Měl také jasno v tom, co pro něj znamenala; hodiny po propuštění požádal o její ruku. Krátce poté tiše svázali uzel.

Ve světle jejich šťastného konce mohou někteří vnímat Mooreův basketbalový odchod jako jednoduše romantickou oběť. Ale to je špatná služba pro její téměř celoživotní závazek reformy trestního soudnictví. Moore už roky chodí po aktivistce sportovce a hluboce investuje do každodenního boje za spravedlnost. Získání svobody Irons byl jen začátek.

Chtěl jsem natočit tento film nejen na počest a oslavu neuvěřitelné obhajoby reformy trestního soudnictví, na níž Maya spolupracuje s Jonathanem Ironsem, ale také na vyprávění velmi lidského příběhu, který je často vyprávěn nelidsky, uvedl režisér Rudy Valdez v prohlášení. Doufám, že film vrhne světlo na to, jak společnost démonizuje jak ty za mřížemi, tak ty, kteří jsou spojeni doma, a inspiruje lidi k nalezení vnitřní síly a boji proti systému, který nechce, abychom vyhráli.

Kromě toho, že byl Moore předmětem nejnovějšího dokumentu 30 za 30, byl nedávno oceněn cenou Arthur Ashe Courage Award během ESPY Awards 2021. Roberts udělil Mooreovi čest 10. července 2021 - jaké by byly 78. narozeniny Ashe.

Jsem tak poctěn, že mohu i nadále sdílet tento silný příběh se světem díky získání ceny Arthur Ashe Courage Award, uvedl Moore ve svém prohlášení. Tváří v tvář nespravedlnosti je nyní možné oslavit odvahu starat se o spravedlnost, lidskou důstojnost a svobodu tímto významným způsobem a já jsem tak šťastný za Jonathana a všechny, kteří přispěli k tomuto vítězství!

30 na 30: Breakaway má premiéru v úterý 13. července ve 21 hodin. ET/PT na ESPN.


Populární Problémy

Jak si vyrobit vlastní nakládací koření. Zatímco nakládací koření najdete v konzervárenské nabídce nebo uličce s kořením mnoha obchodů, můžete si namíchat vlastní, pokud pěstujete některé z koření nebo se vám nelíbí chuť určitých koření nebo máte ...

Pokud vás unavují přísnější aktivity GTA V, jako je tenis nebo triatlon, možná je načase zkusit něco uvolněnějšího. Jóga je trend, který šíří Los Santos, takže si můžete být jisti, že se budete moci zapojit do nového výstřelku jako ...

Světová jednička, Rafael Nadal ve čtvrtek předvedl svého zásadního nikdy neříkajícího ducha proti svému wimbledonskému soupeři Lukasovi Rosolovi. Hraje v jeho.

Jak zabránit tomu, aby žabky bolely vaše nohy. Žabky jsou jedním z nejoblíbenějších typů obuvi, které se nosí v teplém počasí, ale jejich nošení může způsobit bolest nohou a zad. Vědět, kdy nenosit žabky, si vybrat ...

Jak rehabilitovat koleno po operaci ACL. Operace předního zkříženého vazu (ACL) se provádějí za účelem opravy kolen po poranění nebo natržení vazu. Rehabilitační proces po operaci je však stejně důležitý jako chirurgický zákrok ...