Great Ocean Road Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

David Goffin je nejlepším semenem na Great Ocean Road Open

David Goffin je nejlepším semenem na Great Ocean Road Open

Great Ocean Road Open je jedním ze dvou ATP 250, které se konají v Melbourne, spolu s ATP Cupem. Nabízí neocenitelnou příležitost pro muže, aby si vyzvedli tolik potřebné tréninkové zápasy a body do žebříčku, a možná dokonce i titul.

Po nepředvídatelné sezóně 2020 a ještě podivnějšímu zahájení kalendáře 2021 většina hráčů a fanoušků rezignovala na skutečnost, že v příštích několika týdnech musí očekávat neočekávané. A to by pravděpodobně také mohlo znamenat nové a nečekané šampiony v akcích vyladění před Australian Open.

The Great Ocean Road Open začíná 1. února, přičemž finále se má konat 7. února. Dvacet nejlepších hráčů David Goffin a Karen Khachanov jsou nejlepšími hráči v losování 56 hráčů a oba budou bojovat o svůj pátý singlový titul v kariéře.

Na třetím místě je šampión Delray Beach Hubert Hurkacz, za ním následuje stoupající 19letý Ital Jannik Sinner.

thiem djokovic hlava na hlavě

Mezi další pozoruhodná jména v této oblasti patří bývalý světový hráč číslo 5 Kevin Anderson, bývalý semifinalista Wimbledonu Sam Querrey, veterán Španěl Feliciano Lopez a 17letý Španěl Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz .

Bez dalších okolků se tedy podíváme na to, jak se losování pravděpodobně bude vyvíjet tento týden na Great Ocean Road Open:

Horní polovina: David Goffin a Hubert Hurkacz vedou

Naočkovaní hráči: [1] David Goffin, [3] Hubert Hurkacz, [5] Nikoloz Basilashvili, [8] Alexander Bublik [10] Sam Querrey, [11] Jordan Thompson [14] Pablo Andujar [15] Vasek Pospisil

Předpokládané semifinále: [1] David Goffin vs [3] Hubert Hurkacz

Tmavý kůň: Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Analýza: David Goffin je nejlepším hráčem tohoto turnaje a pravděpodobně nejúspěšnějším hráčem losování. Po drsném konci sezóny 2020 - během kterého měl pozitivní test na COVID -19 - Belgičan zahájil kampaň 2021 tím, že se dostal do semifinále v Antalyi.

Po rozloučení v prvním kole mohl Goffin ve druhém hrát těžký boj proti 17letému španělskému teenagerovi Carlosovi Alacarazovi. Alcaraz otevírá proti Attila Balazs v prvním kole.

Kanadský Vasek Pospisil, jeden z těch, kteří byli nuceni k nešťastnému tvrdému zablokování v Melbourne, je Goffinovým naplánovaným soupeřem třetího kola. Bojující Gruzínec Nikoloz Basilashvili nebo domácí favorit Jordan Thompson se rýsují jako potenciální čtvrtfináloví nepřátelé Belgičana.

Hubert Hurkacz s Delray Open Trophy

Hubert Hurkacz s Delray Open Trophy

Na druhém konci poločasu je nasazený Hubert Hurkacz č. 3, který zahájil sezónu 2021 ziskem svého druhého titulu v kariéře na Delray Beach.

pásek tendonitidy

Polák je nyní na 29. místě na světě, což je jen jedno místo pod jeho nejlepší kariérou-28. Jeho plánovaným soupeřem ve třetím kole je osiva č. 14 Pablo Andujar, který se ve svém prvním kole setká s karanténním hrdinou Insta Pablem Cuevasem.

Osmý nasazený Alexander Bublik a Američan Sam Querrey s velkými porcemi jsou hráči, u nichž se předpokládá čtvrtfinále Hurkaczu.

Semifinální předpověď: Jordan Thompson vs Hubert Hurkacz

Dolní polovina: Karen Khachanov a Jannik Sinner se snaží udělat nějaký pokrok

Naočkovaní hráči: [2] Karen Khachanov, [4] Jannik Sinner, [6] Reilly Opelka, [7] Miomir Kecmanovic, [9] Tennys Sandgren, [12] Laszlo Djere, [13] Aljaz Bedene, [16] Feliciano Lopez

Předpokládané semifinále: Karen Khachanov vs Jannik Sinner

jak rychle raketa cestuje

Tmavý kůň: Kevin Anderson

Analýza: Ruská Karen Chačanovová, bývalá světová osmička, v roce 2020 v žebříčku značně sklouzla. Čtyřiadvacetiletý hráč je nyní na 20. místě na světě a bude doufat, že v novém roce odstartuje dobře.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

V jeho sekci je zajímavá bitva v prvním kole mezi bývalým dvojnásobným finalistou grandslamových turnajů Kevinem Andersonem a Felicianem Lopezem ze 16. ročníku, od kterého se očekává, že se ve třetím kole setká s Chačanovem.

Středně velká Američanka Reilly Opelka se ve druhém kole mohla setkat s ukrajinským veteránem Sergijem Stakhovským a ve třetím se Srbskem Laslo Djere. Vítěz tohoto zápasu se ve čtvrtfinále pravděpodobně utká s Chačanovem.

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Jedním z mladých hráčů, kteří budou na této akci ostře sledováni, je 19letý Jannik Sinner . Ital se na akci připravil tím, že byl tréninkovým partnerem Rafaela Nadala v Adelaide, což je zkušenost, která se v dlouhodobém horizontu určitě vyplatí.

Sinner by ve třetím kole mohl narazit na 13. nasazeného Aljaza Bedeneho a ve čtvrtfinále buď na č. 7 Miomir Kecmanovic nebo Američan Tenny Sandgren.

Semifinální predikce: Reilly Opelka vs Jannik Sinner

Předpověď na finále

Hubert Hurkacz vs Reilly Opelka

Předpokládaný šampion

Hubert Hurkacz

Populární Problémy

Jak protáhnout natažený sval v zádech. Zatažení svalu v zádech může být bolestivé a frustrující a můžete být v pokušení zjistit, zda ho můžete natáhnout, abyste problém vyřešili. Než se začnete protahovat, udělejte si ...

3krát Djokovič netypicky promrhal mečboly, aby prohrál zápas.

S místem v šampionátu Pac-12 na trati se UW a WSU setkají v legendárním Apple Cupu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Stefanos Tsitsipas se nedávno zúčastnil mediální konference pořádané Barcelona Open pro děti, kde odpovídal na otázky týkající se různých mimobranných témat.

Nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste našli tenisovou obuv, která poskytuje pohodlí, stabilitu a výkon, který potřebujete pro zábavu na hřišti.

Jannik Sinner porazil Vaska Pospisila v Sofii, aby získal svůj první titul v kariéře, což bude pravděpodobně první z mnoha. Hříšník může na hřišti dělat téměř všechno a jeho budoucí potenciál vypadá, že nemá žádný strop.