Great Ocean Road Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

David Goffin je nejlepším semenem na Great Ocean Road OpenGreat Ocean Road Open je jedním ze dvou ATP 250, které se konají v Melbourne, spolu s ATP Cupem. Nabízí neocenitelnou příležitost pro muže, aby si vyzvedli tolik potřebné tréninkové zápasy a body do žebříčku, a možná dokonce i titul.

Po nepředvídatelné sezóně 2020 a ještě podivnějšímu zahájení kalendáře 2021 většina hráčů a fanoušků rezignovala na skutečnost, že v příštích několika týdnech musí očekávat neočekávané. A to by pravděpodobně také mohlo znamenat nové a nečekané šampiony v akcích vyladění před Australian Open.The Great Ocean Road Open začíná 1. února, přičemž finále se má konat 7. února. Dvacet nejlepších hráčů David Goffin a Karen Khachanov jsou nejlepšími hráči v losování 56 hráčů a oba budou bojovat o svůj pátý singlový titul v kariéře.

Na třetím místě je šampión Delray Beach Hubert Hurkacz, za ním následuje stoupající 19letý Ital Jannik Sinner.

Mezi další pozoruhodná jména v této oblasti patří bývalý světový hráč číslo 5 Kevin Anderson, bývalý semifinalista Wimbledonu Sam Querrey, veterán Španěl Feliciano Lopez a 17letý Španěl Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz .Bez dalších okolků se tedy podíváme na to, jak se losování pravděpodobně bude vyvíjet tento týden na Great Ocean Road Open:

Horní polovina: David Goffin a Hubert Hurkacz vedou

Naočkovaní hráči: [1] David Goffin, [3] Hubert Hurkacz, [5] Nikoloz Basilashvili, [8] Alexander Bublik [10] Sam Querrey, [11] Jordan Thompson [14] Pablo Andujar [15] Vasek PospisilPředpokládané semifinále: [1] David Goffin vs [3] Hubert Hurkacz

Tmavý kůň: Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

jak správně nosit ortézu na tenisový loket

Analýza: David Goffin je nejlepším hráčem tohoto turnaje a pravděpodobně nejúspěšnějším hráčem losování. Po drsném konci sezóny 2020 - během kterého měl pozitivní test na COVID -19 - Belgičan zahájil kampaň 2021 tím, že se dostal do semifinále v Antalyi.

co dělá dobrou tenisovou raketu

Po rozloučení v prvním kole mohl Goffin ve druhém hrát těžký boj proti 17letému španělskému teenagerovi Carlosovi Alacarazovi. Alcaraz otevírá proti Attila Balazs v prvním kole.

Kanadský Vasek Pospisil, jeden z těch, kteří byli nuceni k nešťastnému tvrdému zablokování v Melbourne, je Goffinovým naplánovaným soupeřem třetího kola. Bojující Gruzínec Nikoloz Basilashvili nebo domácí favorit Jordan Thompson se rýsují jako potenciální čtvrtfináloví nepřátelé Belgičana.

Hubert Hurkacz s Delray Open Trophy

Na druhém konci poločasu je nasazený Hubert Hurkacz č. 3, který zahájil sezónu 2021 ziskem svého druhého titulu v kariéře na Delray Beach.

Polák je nyní na 29. místě na světě, což je jen jedno místo pod jeho nejlepší kariérou-28. Jeho plánovaným soupeřem ve třetím kole je osiva č. 14 Pablo Andujar, který se ve svém prvním kole setká s karanténním hrdinou Insta Pablem Cuevasem.

Osmý nasazený Alexander Bublik a Američan Sam Querrey s velkými porcemi jsou hráči, u nichž se předpokládá čtvrtfinále Hurkaczu.

Semifinální předpověď: Jordan Thompson vs Hubert Hurkacz

Dolní polovina: Karen Khachanov a Jannik Sinner se snaží udělat nějaký pokrok

Naočkovaní hráči: [2] Karen Khachanov, [4] Jannik Sinner, [6] Reilly Opelka, [7] Miomir Kecmanovic, [9] Tennys Sandgren, [12] Laszlo Djere, [13] Aljaz Bedene, [16] Feliciano Lopez

Předpokládané semifinále: Karen Khachanov vs Jannik Sinner

Tmavý kůň: Kevin Anderson

Analýza: Ruská Karen Chačanovová, bývalá světová osmička, v roce 2020 v žebříčku značně sklouzla. Čtyřiadvacetiletý hráč je nyní na 20. místě na světě a bude doufat, že v novém roce odstartuje dobře.

Karen Chačanov

V jeho sekci je zajímavá bitva v prvním kole mezi bývalým dvojnásobným finalistou grandslamových turnajů Kevinem Andersonem a Felicianem Lopezem ze 16. ročníku, od kterého se očekává, že se ve třetím kole setká s Chačanovem.

Středně velká Američanka Reilly Opelka se ve druhém kole mohla setkat s ukrajinským veteránem Sergijem Stakhovským a ve třetím se Srbskem Laslo Djere. Vítěz tohoto zápasu se ve čtvrtfinále pravděpodobně utká s Chačanovem.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Jannik Sinner

Jedním z mladých hráčů, kteří budou na této akci ostře sledováni, je 19letý Jannik Sinner . Ital se na akci připravil tím, že byl tréninkovým partnerem Rafaela Nadala v Adelaide, což je zkušenost, která se v dlouhodobém horizontu určitě vyplatí.

Sinner by ve třetím kole mohl narazit na 13. nasazeného Aljaza Bedeneho a ve čtvrtfinále buď na č. 7 Miomir Kecmanovic nebo Američan Tenny Sandgren.

Semifinální predikce: Reilly Opelka vs Jannik Sinner

Předpověď na finále

Hubert Hurkacz vs Reilly Opelka

Předpokládaný šampion

Hubert Hurkacz

Populární Problémy

Jak otevřít kokos. Kokosové ořechy jsou vynikající a všestranné jídlo, které je obzvláště dobré, pokud je konzumováno čerstvé. Můžete se vyhýbat nákupu celého kokosu, pokud však předpokládáte, že potřebujete vrtačku, pilku a další specialitu ...

Jak léčit pohmožděné koleno. K pohmoždění kolen může dojít v důsledku pádu, sportovního úrazu, autonehody nebo dokonce něčeho tak jednoduchého, jako je náraz kolenem o hranu stolu. Https://www.summitmedicalgroup.com/library/adult_health/s .. .

Delfíni a lupiči se setkají na fotbale v sobotu večer v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Tenisová událost na olympijských hrách v Tokiu skončila minulý víkend a zlaté medaile ve dvouhře získali Alexander Zverev a Belinda Bencic.