Progres Daniila Medveděva na antuce pokračuje v semifinále Italian Open

Nejprve přišel postup do čtvrtfinále French Open v roce 2021. Před rokem pak vystoupení ve čtvrtém kole na Roland Garros. Nyní číslo 3 dělá velké pokroky v Římě.SLEDUJ: Daniil Medveděv porazil Yannicka Hanfmanna ve čtvrtfinále Rome Open 2023

ŘÍM (AP) – Hra Daniila Medveděva na antuce se neustále zlepšuje.

Nejprve přišel postup do čtvrtfinále French Open v roce 2021. Před rokem pak vystoupení ve čtvrtém kole na Roland Garros.tenis sloužit házet tipy

Nyní dělá třetí Rus na Italian Open velké pokroky.

hrát batminton

Medveděv ve čtvrtek porazil německého kvalifikanta Yannicka Hanfmanna 6-2, 6-2 a dostal se do semifinále v Římě poté, co prohrál svůj úvodník ve svých třech předchozích vystoupeních na Foro Italico.

'Před turnajem jsem říkal, že se v tréninku cítím opravdu skvěle,' řekl Medveděv. 'Vždycky je nebezpečné to říkat, protože když prohrajete v prvním kole, budete si říkat 'Proč jsem to řekl?' Ale dokazuji to. Cítím se skvěle.“Medveděv dosáhl většího pokroku na antuce v semifinále Italian Open
/

V zamračeném dni Medveděv kontroloval hru svými plochými údery a velkým prvním podáním až do konce Hanfmanna, který v předchozím kole naštval šampiona Monte Carlo Masters Andrey Rubleva poté, co vyřadil také devátého Taylora Fritze.

Medveděv ve čtyřech zápasech ztratil jediný set.

big ten network sling tv

Jeho semifinálovým soupeřem bude buď Stefanos Tsitsipas nebo Borna Coric, kteří hráli později.Medveděv byl dlouho hrozbou na tvrdých kurtech, v roce 2021 vyhrál US Open a dostal se do tří dalších finále mezi US Open a Australian Open – což ho vyneslo na pozici číslo 1. V letech 2017-20 se ale potýkal se čtyřmi po sobě jdoucími výjezdy z prvního kola na Roland Garros.

Letošní French Open začíná za 10 dní.

Populární Problémy

Dominic Thiem by případně mohl předstihnout Rafaela Nadala v žebříčku a ukončit sezónu jako světová dvojka. Nadal však prohlásil, že do svého rozpisu nepřidá další akce, jen aby si zajistil vyšší umístění.

Rafael Nadal nemyslí na zpomalení a stále doufá, že se přidá do svého seznamu rekordů. Nadal také zdůraznil, že neustálé sebezdokonalování je klíčem k dlouhé a úspěšné kariéře.

Vysoce uznávaný hit FX série Fargo je zpět pro sezónu 4. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.

Stanford a Pittsburgh uzavírají sezony vzájemným zápasem v Sun Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak spát se skoliózou. Skolióza je stav, který způsobuje nepřirozené zakřivení páteře. Pokud máte skoliózu, budete muset být zvlášť opatrní, pokud jde o způsob spánku, protože výběr špatné polohy může způsobit skoliózu ...