Jak se dívat na Knicks vs Wizards Preseason online bez kabeluGettyband it tenisový loketní ortéza

Washington Wizards budou v pondělí hostit New York Knicks na předsezónní náklon v Capital One Arena.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou na MSG (místní diváci na trhu Knicks) nebo NBC Sports Washington (místní diváci na trhu Wizards). Pokud jste na trhu a nemáte kabel, nebo nežijete mimo trh, zde je přehled toho, jak sledovat přímý přenos hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:Pokud jste na trhu Knicks nebo Wizards: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou MSG a NBC Sports Washington součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Knicks vs Wizards na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud jste na trhu Wizards Market: Hulu s živou televizípřímý přenos panteři vs hříbata

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, je NBC Sports Washington součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. MSG není na Hulu k dispozici.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Knicks vs Wizards na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud jste mimo trhy Knicks & Wizards: Channel Prime Channel NBA League Amazon Channel

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat většinu předsezónních her NBA mimo trh (včetně této) a všechny běžné pravidelné hry NBA mimo trh prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ za měsíc nebo 199,00 $ za celou sezónu.

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos Knicks vs Wizards na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One , PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Toto je nakonec stejná možnost jako výše uvedená Amazon Prime, pouze budete sledovat digitální platformy NBA než Amazon.

Můžeš zaregistrujte se na NBA League Pass právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Knicks vs Wizards na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.

co znamená láska v tenise

Náhled Knicks vs Wizards

Knicks měli mimo sezónu hodně práce a podepsali sedm volných hráčů: Julius Randle, Bobby Portis, Marcus Morris, Taj Gibson, Elfrid Payton, Wayne Ellington a Reggie Bullock. Šest z těchto sedmi podepsalo roční smlouvu nebo dvouletou smlouvu, ze které může tým po první sezóně odstoupit.

Randle podepsal nejlukrativnější pakt týmu v létě a podepsal tříletou smlouvu na 63 milionů dolarů s týmovou opcí na třetí rok.

Mým největším cílem je, aby se všichni kolem mě zlepšili, řekl ten velký muž minulý týden New York Post . Získat 20 bodů, to pro mě není těžké. Chci, aby byli všichni lepší a byli prodloužením trenéra.

Lakers draftovali Randleho celkově jako sedmého v roce 2014, ale zranění 14 minut po jeho debutu v NBA vykolejilo jeho nováčkovskou kampaň. Od své první sezóny je však vytrvalý, v každé sezóně odehrál minimálně 73 zápasů.

V loňském roce měl jako člen New Orleans Pelicans nejproduktivnější sezónu, v průměru 21,4 bodu, 8,7 doskoku a 3,1 asistence na soutěž.

New York měl nejhorší rekord v NBA v letech 2018-19, 17: 65, ale oni propadli v draftu do třetího celkového výběru, pomocí kterého vybrali Duke standout R.J. Barrett.

Křídlo 6'7 ″ mělo v jeho osamělé univerzitní sezóně průměr 22,6 bodu, 7,6 doskoku a 4,3 asistence na zápas.

obrázky cvičení na tenisový loket

Nepřipomíná mi žádného nováčka, řekl hlavní trenér David Fizdale po sobotním otevřeném zápase na Columbia University, podle Pošta . Vypadá to, že už to udělal dříve. Cítím, že je před zápasem u většiny nováčků, které jsem trénoval.

Wizards před sezónou odehráli 32-50, když v prosinci ztratili bodového strážce All-Star Johna Walla na zranění levé paty. O měsíc později si roztrhl ACL, zranění, které ho v dohledné budoucnosti udrží stranou.

V červnu Washington draftoval 6'8 ″ útočníka Gonzaga Rui Hachimuru, který loni jako junior v loňském roce dával průměrně 19,7 bodů za 59,1% střelbu, 6,5 doskoku a 1,5 asistence na zápas.

V září nový generální manažer Tommy Sheppard řekl, že kampaň 2019-20 bude o rozvoji mladých hráčů, jako jsou Hachimura a výběr prvního kola 2018 Troy Brown.

Získáte pár chlapů, že ... jediný okamžik, kdy k vám míč dorazí, je konec odpalovacích hodin, řekl Sheppard podle Associated Press . Žádáme vás tedy, abyste nastavili skvělé obrazovky. Žádáme vás, abyste byli obětavým obráncem na straně pomoci. Můžeme to vyhodnotit, abychom zjistili, zda tyto věci děláte. Myslím, že to jsou oblasti, které budeme hodnotit a sledovat, jak se soupiska zlepší.


Populární Problémy

Výzva rozhodčího jako „out“ byla zrušena poté, co Sock požádal Hewitta, aby ji napadl, i když to bylo proti jeho vlastním zásluhám ve hře.

Kreslení vyžaduje hodně tréninku, aby se rozvíjely dovednosti a technika, ale můžete hned začít vytvářet skvělá umělecká díla. Pokud chcete vytvořit něco, co vypadá komplikovaně, začněte kreslením objektů, které se skládají ze základního 3D ...

Po náročném školním roce není nic špatného na tom, když se vyspíte pozdě a budete celý den sledovat televizi nebo hrát videohry - alespoň první týden nebo dva letní prázdniny. Pokud je oddalování nudné, možná je načase vymanit se z ...

Hokej č. 7 v Ohiu se v pátek utká s Minnesotou ve střetu ve velké desítce. Zde můžete hru sledovat.

Existuje řada cviků, které ve vašem jádru budují sílu a flexibilitu, ale jsou zajímavější než základní kliky. Jedním z nich je cvičení na lyžích. Lyžařské abs můžete dělat doma, aniž byste potřebovali speciální vybavení ....

Jak uspořádat šatník. Organizovaný šatník je bránou k uspořádání pokoje a organizovaného života. Chcete -li uspořádat svůj šatník, budete muset roztřídit všechny oblečení, abyste zjistili, co opravdu potřebujete, a našli ...