Jak krajky konverzovat

Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte nový krajkový vzor. Ačkoli žádná z níže uvedených metod není příliš tvrdá, jsou skvělým odrazovým můstkem k osvojení si základů šněrování. Vyzkoušejte několik různých způsobů, jak šněrovat své Converse a zapůsobit na své přátele!Metoda 1 ze 4: Vzor křížové tkaničky

 1. Obrázek s názvem Lace Converse Krok 1

  1 Navlékněte tkaničku přímo přes spodní sadu oček. Provlékněte krajku spodní stranou Converse a oba konce protáhněte spodní sadou oček. Měla by existovat rovná vodorovná lišta spojující dvě spodní očka. Nastavte délku každého konce co nejrovnoměrněji, aby vaše tkaničky nakonec vypadaly symetricky.
  • Toto je nejtradičnější a nejběžnější styl šněrování pro boty všech typů, protože je jednoduchý a pohodlný.
 2. 2 Provlékněte „stranu A“ nahoru a napříč. Vytáhněte 'Stranu A' na levé straně boty skrz levé spodní očko a do druhého druhého odspodu do pravého očka. Tím se vytvoří diagonální čára spojující 2 oka. Tkanička by měla být natažena přes levý spodní otvor, ale protlačena otvorem od druhého ke dnu vpravo ze spodní strany očka. Protáhněte krajku pravým očkem, aby vyšla a přes vrchol ještě jednou.
 3. 3 Provlékněte „stranu B“ nahoru a napříč. Vytáhněte 'stranu B', tu na pravé straně boty, skrz pravé spodní očko a do druhého levého očka zespodu. To by mělo vytvořit další diagonální čáru spojující 2 oka. Navlékněte tkaničku přes pravé spodní očko, ale protáhněte ji očkem od druhého ke dnu vlevo od spodní strany. Protáhněte konec krajky levým očkem tak, aby proklouzl a znovu překryl horní část.
 4. 4 Překřížte 2 strany tam a zpět. Pokračujte ve střídání „strany A“ a „strany B“ dopředu a dozadu, křižujte obě tkaničky, dokud se nedostanete k hornímu páru oček. Každý konec by měl být protažen očkem a zavázán do očka na opačné straně o jednu řadu výše.
  • Pokud chcete, aby vám boty volně padly, netahejte tkaničky příliš pevně. Místo toho trochu uvolněte, jak budete pokračovat nahoru.
 5. 5 Vytáhněte 2 konce k sobě na horním páru oček. To by mělo vytvořit další vodorovnou cestu, podobnou té ve spodní části. 2 tkaničky zavažte do mašle, abyste si zajistili nohy na botách. Nyní jste připraveni jít!
  • Pokud nechcete, aby se tkaničky zobrazovaly, můžete také strčit tkaničky pod polštář boty.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Rovné pruhované šněrování

 1. 1 Přineste 'stranu A nahoru. „Strana A“ nebo tkanička na levé straně boty by měly být protaženy levým očkem jako druhé zespodu. Nezapomeňte, aby se tkanička nenavinula, zvláště pokud používáte ploché tkaničky.
 2. 2 Navlékněte nit „Strana A“ napříč. Nasaďte si tkaničku přes přední část boty a do pravého otvoru ležícího přímo naproti otvoru, kterým jste ji protáhli. Přes přední část boty byste měli vidět vodorovnou lištu. Konec této strany by měl být znovu zastrčen pod stranu vašeho Converse.
 3. 3 Zvedněte „stranu B“ nahoru a vynechejte jednu sadu oček. Udržujte díru jako druhou odspodu obsazenou „stranou A.“ Pamatujte, že ještě jednou krajku nezkruťte, zvláště pokud se jedná o ploché krajky.
  • Pokud se krajka začne kroutit, pokračujte rukama po krajce, dokud nebude opět plochá.
 4. 4 Provlékněte nit „B“. Vytáhněte konec tkaničky přes přední část boty a zašněrujte ji do levého očka ze spodní části, přímo naproti očku, kterým jste ji protáhli. To by mělo vytvořit další vodorovnou lištu přes přední část boty a konec by měl zůstat skrytý zepředu.
 5. 5 Krajkové alternativní očka v tomto vzoru. Krajková „strana A“ skrz očko se páruje jako druhá, čtvrtá a šestá ode dna. Krajka „strana B“ skrz očko spáruje třetí, pátý a sedmý odspodu. To by vám mělo zanechat sloupec vodorovných pruhů bez jakékoli diagonály pod ním.
  • Vždy mějte ty tkaničky ploché!
 6. 6 Protáhněte a spojte konce dohromady. Protáhněte „stranu A“ pravým okem a „stranu B“ levým očkem u horního páru. Spojte je dohromady standardní mašlí na tkaničku, abyste dotvořili svůj vzhled!
  • Tkaničky můžete také zastrčit pod polštář boty, aby vám z vrchu nešněrovaly tkaničky.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Oboustranný krajkový vzor

 1. Obrázek s názvem Lace Converse, krok 12

  1 Vyberte si správné tkaničky podle počtu oček. Pro tento styl šněrování budete potřebovat 2 různé tkaničky v různých barvách, ale 2 tkaničky musí mít stejnou délku. Používejte ploché, tenké tkaničky, abyste oběma tkaničkami protáhli obě očka. Tuto techniku ​​můžete udělat na Converse s lichým počtem očních pařížů, ale bude vypadat nejsymetrickěji s botami, které mají sudý počet párů.
  • Pokud používáte 2 páry oček, zvolte tkaničku dlouhou 28 palců (71 cm).
  • Pokud používáte 3 páry oček, zvolte tkaničky o délce 32 palců (81 cm).
  • Pokud používáte 4 páry oček, zvolte tkaničky o délce 36 palců (92 cm).
  • Pokud používáte 5 párů oček, použijte tkaničky o délce 40 palců (102 cm).
  • Pokud používáte 6 párů oček, použijte tkaničky o délce 44 palců (113 cm).
  • Pokud používáte 7 párů oček, použijte tkaničky o délce 48 palců (123 cm).
  • Pokud používáte 8 párů oček, zvolte tkaničky dlouhé 53 palců (134 cm).
 2. 2 Držte 2 tkaničky u sebe. Uspořádejte 2 tkaničky tak, aby byly rovnoměrně seřazené a zády k sobě. Zajistěte, aby byly tkaničky rovnoměrné a ploché a aby byly obě stejně dlouhé.
  • Tato metoda je podobná metodě křížového křížení, ale je o něco těžší ji utáhnout.
 3. 3 Provlékněte tkaničky spodním párem oček. Protáhněte dvojité tkaničky spodní sadou oček, aby se zobrazilo 'Color One'. Druhá krajka „Color Two“ bude skryta za vrchní krajkou. Tkaničky by měly být navlečeny zespodu do oček, aby konce prošly očky nahoru.
  • Když s tímto krokem skončíte, konce tkaniček se budou překrývat po stranách bot.
 4. 4 Kříž „strany A“ šikmo vzhůru. Vytáhněte „stranu A“ z levého spodního očka a skrz druhé očko doprava dolů. Ujistěte se, že tkaničky jsou zkroucené tak, že „barva dvě“ je nyní nahoře, zatímco „barva jedna“ je skrytá ve spodní části. Diagonální čára by měla spojovat spodní a druhé se spodním otvorem na protilehlých stranách Converse. Vytáhněte tkaničky ze spodní strany pravého otvoru druhého do druhého a přes horní část.
 5. 5 Kříž „Strany B“ šikmo vzhůru. Vytáhněte „stranu B“ z pravého spodního očka a skrz druhé očko dole dole. Tkaničky by měly být zkroucené tak, aby odpovídaly druhé polovině křížového kříže. Nahoře by se mělo zobrazit „Barva dvě“ a dole „Barva jedna“. 2 oka by měla být spojena diagonální čarou. Vytáhněte tkaničky levým očkem ze spodní strany a nechte je přehodit přes horní část levého očka, jakmile je protáhnete.
 6. 6 Otočte tkaničky na druhou stranu. Opakujte křížový vzor, ​​ale stočte tkaničky tak, aby Barva jedna je nyní nahoře, zatímco Barva dvě je nyní skrytý na dně. Střídejte „stranu A“ a „stranu B“ dopředu a dozadu, křižujte očka tak, aby se každý konec protáhl očkem a do očka na opačné straně o řadu výše.
  • Provedení zákrutu vám ukáže rychlé vybarvení uprostřed vašich bot.
 7. 7 Otočte a překračujte, dokud nedosáhnete vrcholu. Pokračujte v kroucení a překračování tkaniček. Každé 'x' na vašich botách by mělo být složeno z jedné barvy, ale každé 'x' by mělo mít opačnou barvu než 'x' pod ním a nad ním.
 8. 8 Vytáhněte tkaničky přes vrchol a spojte je dohromady. Když protáhnete tkaničky horní sadou oček, nezáleží na tom, která strana dvojité krajky ukazuje, protože obě strany se projeví, když si zavážete boty. Vázání obuvi si můžete také usnadnit zastrčením jednobarevné tkaničky do horní části boty a druhou barvou zavázáním pouze v přední části boty. Jinak si zavazujete boty pomocí obou tkaniček.
  • Když si rozvázáte boty, nechte tkaničky v očkách, aby si zachovaly svůj střídavý vzor.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Bar šněrování

 1. 1 Uvolněte 2 horní očka bot. Barové šněrování můžete vyzkoušet, pokud už máte boty šněrované křížem krážem. Uvolněte 2 horní očka a nechte tkaničky začít padat na obě strany boty.
  • Tuto metodu můžete vyzkoušet s jinými verzemi šněrování, jako je rovná tyč, ale funguje to nejlépe s křížovým křížem.
 2. 2 Vytáhněte vnější krajku přes jazyk a do prvního bočního otvoru. Uchopte krajku, která je nejvzdálenější od bočních otvorů, nebo krajku na vnější straně boty. Přejděte krajku přes jazyk a do postranního otvoru nejblíže k noze, aby vám trčel z boty.
 3. 3 Protáhněte stejnou krajku druhým bočním otvorem. Uchopte krajku vycházející ze strany boty a vložte ji do druhého bočního otvoru. Poté ji uchopte zevnitř boty a pevně ji přitáhněte.
  • Šněrování tkaniček postranním otvorem může ve skutečnosti vaše Converse zpřísnit a lépe sedět.
 4. 4 Šněrujte tkaničky zpět přes horní očka. Popadněte obě tkaničky a proveďte je zpět 2 horními očky boty, nebo jak jste je původně měli. Mohou být trochu nerovnoměrné, ale můžete je upravit během jedné sekundy.
  • Udržujte krajku, která vám trčí po boku boty, co nejblíže jazyku, aby se vám při chůzi neotřela o nohu.
 5. 5 Znovu si zavaž boty. Vyzkoušejte svou novou metodu šněrování, zavažte si boty a uvidíte, jak sedí. Pokud potřebujete, můžete krajku protáhnout bočním otvorem v botách více či méně, abyste utáhli a uvolnili střih.
  • Je to skvělý hack, pokud se vaše boty cítí jako diskety!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak je šněruji, abych si nemusel zavazovat boty? Aidan Boyers Zkuste je šněrovat volně, a až budou šněrované úplně nahoru, buď je nechte viset, nebo na každém konci krajky zavažte malý uzel, aby nevypadly z poslední dírky
 • Otázka Proč existují 2 jazyky? Kočka: 3 Je to jen designová volba. Navrhovaný způsob nošení boty s dvojitým jazykem je jeden jazyk přeložený, takže můžete vidět design na vnitřním jazyku. Pro více informací vyhledejte obrázky nebo videa.
 • Otázka Jak mám zabránit tomu, aby se jazyk skřípal? Pevně ​​zavažte tkaničky, abyste měli jazyk nahoře a rovně na kotnících.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Hledejte různobarevné tkaničky. V dnešní době najdete tkaničky ve všech různých barvách, včetně neonově zelené a horké růžové.
 • Zkuste svůj krajkový vzor měnit každý týden nebo každý měsíc!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak si vyrobit horký uklidňující citronový nápoj. Horké citronové nápoje mohou být velmi uklidňující, zvláště když se necítíte dobře. Horká voda a pára mohou uvolnit a uklidnit bolest v krku. Citron má vysoký obsah vitamínu C, který může pomoci zvýšit ...Jak se zbavit celulitidy cvičením. Celulitida se může stát každému, bez ohledu na to, jak jste zakřivení nebo hubení. Naštěstí je možné se toho zbavit. Cvičte konečný způsob, jak se zbavit celulitidy. Tento článek poskytne ...

Jak natáhnout plátěné boty. Plátěné boty jsou pohodlné, levné a univerzální. Při prvním nákupu však mohou být úzké v prstech, takže jejich prolomení vyžaduje úsilí a trpělivost. Plátěné boty můžete natáhnout metodami pro kutily ...Tenis: Gilles Muller vs Marin Cilic - profily hráčůJak vyrobit stojan pro iPad. Přestože jsou iPady užitečná zařízení, může být obtížné je spravovat, když se pokoušíte o více úkolů. Namísto nákupu nového stojanu, který by udržoval tablet ve vzpřímené poloze, zkuste si doma vyrobit vlastní! Záleží na...