Arkansas vs TCU Live Stream: Jak se dívat online zdarma

tcu arkansas live stream, tcu game live stream, arkansas game live stream, watch arkansas tcu online free, arkansas tcu xbox one stream, espn free live stream

(Getty)Hledáte živý přenos ze sobotní večerní soutěže mezi č. 15 TCU a Arkansas? Bez ohledu na to, zda máte kabelové předplatné, můžete sledovat několik různých způsobů.tenisky bez tkaniček

Začátek je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN. Zde je úplný přehled všech vašich možností živých přenosů:
Pokud nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení

plocha počítače

Uživatelé ve Spojených státech mohou sledovat pokrytí ESPN živě prostřednictvím Sling TV, online streamovací služby, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Zde je návod, jak se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi:1) Klikněte zde přejít na webovou stránku Sling2) Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma

3) Vytvořit účet4) Vyberte požadovaný kanál nebo balíčky. Nezapomeňte zahrnout Sling Orange, který zahrnuje ESPN5) Zadejte své platební údaje. Sling Orange stojí 20 $ měsíčně, ale pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

6) Stáhněte si aplikaci do počítače začít sledovat


Mobilní a jiná streamovací zařízení

Pokud máte předplatné Sling TV (přečtěte si výše a přečtěte si, jak zahájit bezplatnou zkušební verzi), můžete sledovat pokrytí ESPN na mobilních a jiných kompatibilních streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout v následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Amazon App Store (nebo Amazon Fire TV)

Rok

Xbox One

Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam zařízení kompatibilních s aplikací Sling TV .


Pokud máte kabelové nebo satelitní přihlášení

plocha počítače

Pokud máte přihlašovací údaje ke kabelovému nebo satelitnímu předplatnému, které zahrnuje ESPN, můžete sledujte pokrytí ESPN zdarma na WatchESPN.com . K přístupu ke streamu budete potřebovat kabelové nebo satelitní přihlášení a heslo.


Mobilní a jiná streamovací zařízení

Přímý přenos pokrytí ESPN je k dispozici v aplikaci ESPN, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Obchod s aplikacemi Amazon

Windows Store

Rok

jak se připravit na tenisový zápas

Xbox One

Stejně jako v případě stolního počítače budete pro sledování streamu potřebovat přihlášení ke kabelovému předplatnému s přístupem k ESPN.


Populární Problémy

„Turnaj smíchu“ má premiéru v neděli na TBS. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online streamování zdarma.

Tento seznam tvoří některé absolutní legendy hry!

Může Kyrgios, špatný chlapec tenisu, ukázat nějakou disciplínu a hlad, aby omráčil Španělku nebo bude Nadal, plavit se k jasnému vítězství?

Statistická analýza žebříčku ATP na konci roku, když jsme na závěrečné akci Masters roku před finále.

Seahawks se v sobotu utkají s Chargers v preseason hře. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Seattlu, LA a na dalších trzích.