Jak skrýt tkaničky

Skryté tkaničky jsou zajímavé módní prohlášení, které můžete vyzkoušet s jakýmkoli typem obuvi. Skrýváním tkaniček může váš vzhled vypadat elegantněji a čistěji. Může také pomoci, pokud se vám nelíbí krajková barva zakoupených bot a chcete je méně zviditelnit. Šněrováním obuvi rovnými 'tyčinkami' místo křížků můžete snížit množství krajek, které jsou vidět na svršku boty. Nebo pokud vám nevadí standardní křížené šněrování, ale nelíbí se vám velká disketová mašle, můžete místo toho zauzlit tkaničky do špičky boty.

Metoda 1 ze 2: Dělá skrytý uzel šněrování

 1. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 1

  1 Konce tkaniček vložte do otvorů nejblíže vašemu prstu. Sundejte tkaničky z boty. Vložte oba konce krajky do spodních otvorů směřujících zvenčí dovnitř. To by mělo vytvořit lištu přes spodní dva otvory na vnější straně boty. Vytáhněte konce krajky nahoru a utáhněte ji. Ujistěte se, že je krajka vycentrovaná a že oba konce jsou stejně dlouhé.
 2. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 2

  2 Udělejte si první „tyč“ tím, že si levou tkaničku vezmete nahoru a doprava. Přesuňte levou tkaničku druhým otvorem zespodu. Tohle by měla být díra těsně nad dírou, do které se dostala. Potom přiveďte krajku a zatlačte ji dolů otvorem přímo naproti ní. To by mělo na vnější straně vytvořit přes přední část boty tyč.
 3. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 3

  3 Udělejte si druhou „laťku“ přenesením pravé tkaničky nahoru a doleva. Přesuňte pravou tkaničku nahoru třetím otvorem zespodu. To by měla být díra těsně nad dírou, do které šla levá krajka. Poté provléknete pravou krajku otvorem bezprostředně naproti ní, stejně jako u levého konce. Tím by měl být druhý pruh.
 4. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 4

  4 Pokračujte ve vytváření „tyčí“ na přední části boty. Pokračujte v navlékání tkaniček podle tohoto vzoru: přiveďte levou krajku nahoru otvorem těsně nad předchozím otvorem, se kterým jste pracovali, a dolů do otvoru rovně napříč. Potom vytáhněte pravou krajku z otvoru těsně nad otvorem, do kterého šla levá krajka, a pravou krajku vhoďte dolů do otvoru přímo napříč.
  • Na spodní straně by vaše tkaničky měly běžet podél jazyka boty, aniž by ji překřížily.


 5. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 5

  5 Na vnitřní stranu boty uvázat mašličku. Udělejte luk jako obvykle, ale skryjte ho pod jazykem boty. Překročte levou krajku přes pravou a stáhněte ji, aby se tkaničky zkroutily. Nyní vytvořte smyčku s pravou krajkou a obtočte levou krajku kolem zadní části smyčky, vytáhněte ji dopředu a protlačte ji otvorem pod smyčkou. Uchopte původní smyčku a smyčku, kterou jste právě vyrobili, a táhněte je, dokud nebude luk napnutý.
  • Některým lidem příď pod jazykem způsobuje bolestivé nošení bot. Pokud je vám to nepříjemné, můžete místo toho zkusit zatlačit příď pod podrážku boty nebo na jednu stranu chodidla.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Pomocí běžného křížového šněrování s neviditelným lukem

 1. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 6

  1 Začněte navlékat tkaničky na konci nejblíže vašemu prstu. Sundejte tkaničky z bot. Oba konce krajky vložte do spodních otvorů zevnitř ven. To by mělo vytvořit lištu přes spodní dva otvory na vnitřní straně boty. Vytáhněte konce krajky nahoru a utáhněte ji. Ujistěte se, že je krajka vycentrovaná a že oba konce jsou stejně dlouhé.
  • Křížkové šněrování je nejběžnějším typem šněrování obuvi. Většina bot již bude při nákupu takto přichycena. Ušetřete si čas tím, že zkontrolujete, zda již nejsou sešity do křížku, než je odeberete.
 2. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 7

  2 Vytvořte křížové šněrování překřížením pravé krajky přes levou krajku. Pravou krajku překřižte přes levou a provlékněte ji otvorem druhým dole dole. Nyní provlékněte levou krajku druhým otvorem do spodní části napravo a vytvořte X. Opakujte tuto akci, přejeďte pravou krajku přes levou krajku a každý konec protáhněte další sadou děr, dokud nedosáhnete vrcholu boty.
 3. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 8

  3 Nechte tkaničky jít do boty nahoře. Když dosáhnete horní sady děr, navlékněte tkaničky do otvorů směrem dolů místo nahoru. Místo aby vyšly z boty, tkaničky by měly jít dolů do boty. To zanechá dlouhé konce uvnitř boty.
 4. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 9

  4 Křížkem doprava přes doleva, poté zleva doprava svázejte do tkaniček čtvercový uzel. Stáhněte tkaničky až k patě boty. Ponechte tkaničky volné, překřižte pravou krajku přes levou krajku na špičce boty a poté její konec vsuňte pod místo, kde se obě tkaničky kříží, aby se tkaničky zkroutily. Netahejte příliš pevně, protože chcete, aby tento zákrut zůstal na špičce boty. Dále překřížte levou krajku přes pravou krajku a přiveďte ji pod místo, kde se tkaničky kříží, nad první zkroucení, které jste vytvořili.
  • Při tom nezapomeňte uvolnit tkaničky. Uzel by měl přistát těsně uvnitř hrotu vaší boty. Mělo by se hodit do prostoru před vaše prsty.
 5. Obrázek s názvem Skrýt tkaničky Krok 10

  5 Zastrčte uzel úplně dovnitř boty. Ujistěte se, že uzel jde úplně dolů až k prstům, aby vám při chůzi nemnul nohy. Při každém obutí zkontrolujte, zda je uzel na správném místě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud chcete, místo zavázání uzlu ve tkaničkách můžete zkusit použít kotvy do tkaniček, které udrží vaše tkaničky na místě, aniž byste je museli zauzlovat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Jak snížit ESR. ESR (sedimentace erytrocytů) je test, který vám může říci, kolik sedimentace a zánětu je ve vašem těle. Měří, jak rychle vaše červené krvinky klesnou na dno super tenké trubičky. Pokud máte...

Když se dostanete na hloupost, je hubnutí o ztrátě kalorií. Vypálit ty přísavky co nejrychleji je ideální pro naše plány, naše pasy a naše zdraví. Chcete -li spálení maximalizovat, čtěte dále. Vyzkoušejte vysokou intenzitu ...

Dominic Thiem hovořil o změně zápasových míčů na Roland Garros 2020 a o tom, jak by to mohlo ovlivnit jeho hru. Thiem je dvojnásobným vicemistrem French Open a je považován za jednoho z favoritů, který letos zvedl trofej.

Zde je návod, jak sledovat „Brexit“, nový film HBO s Benedictem Cumberbatchem o historickém hlasování Británie o vystoupení z Evropské unie v roce 2016.

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...