Kde se dívat na Wimbledon 2019: Simona Halep vs Čtvrtfinále Shuai Zhang, podrobnosti o živém přenosu, televizní program a další

Simona Halepová

Simona Halepová

Simona Halepová, která ve čtvrtém kole ukončila prskající běh americké dorostenky Cori Gauffové, se nyní sedmé místo a bývalá světová jednička nyní snaží podruhé v kariéře vrátit do semifinále Wimbledonu, pět let po dosažení úspěchu Poprvé.

Výhra 6-3, 6-3 byla solidní výkon Rumunky, která viděla, jak kolem mladého hráče vybuchla 17 vítězů proti mizerným 14 nevynuceným chybám.

To dále odráží, jak je Halep připravená a jak pohodlně se tentokrát cítí na posvátných trávnících SW19. Bývalá šampionka French Open upustila na cestě do poslední osmičky jen jednu sadu a její dosud nejvýraznější vystoupení se setkalo s kolegyní z grandslamové šampionky Victorií Azarenkovou v hodně medializovaném střetnutí.

Halep nenechal Azarenkovou náchylnou k chybám najít žádný rytmus a zápas vyhrál s naprostou lehkostí, když připustil pouze čtyři hry. Úroveň sebedůvěry Halepové byla od začátku trávy Majora dost vysoká a potřebovala by to před svým vhazováním proti světové jedničce Shuai Zhang, která Rumunku ve třech setkáních dvakrát porazila.

Číňané, kteří se v pěti předchozích pokusech nikdy nedostali přes první kolo, byli letos zjevením. Po vyřazení 14. semene Caroline Wozniacki, 23. semene Caroline Garcia a vycházející hvězdy Dayany Yastremsky se specialistka na čtyřhru etablovala jako obří zabijačka.

Podle zkušeností a úspěchů ve dvouhře má Halep rozhodně výhodu, protože po celém Slamu vypadala hladově a motivovaně. Její minulá bilance proti Zhangovi by jí však řekla, aby nebrala soupeře na lehkou váhu, zvlášť když celý týden vytvářela vlny.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Wimbledonu 2019:

Název turnaje: Mistrovství, Wimbledon 2019

Datum: 1-14. Července 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Londýn

Povrch: Tráva

Čas: (7) Simona Halep vs Shuai Zhang čtvrtfinále na hřišti 1 v 17:30 IST 9. července 2019

Kde sledovat Wimbledon 2019 v USA?

Tennis Channel, ESPN a ESPN2 předvedou Wimbledon 2019 naživo v USA.

Kde sledovat Wimbledon 2019 ve Velké Británii a Evropě?

BBC One a BBC Two předvedou Wimbledon 2019 naživo ve Velké Británii.

Kde sledovat Wimbledon 2019 v Indii?

V Indii bude Wimbledon 2019 předveden živě na Star Sports Select 1/Select 1 HD a Select 2/Select 2 HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro Wimbledon 2019

Živý stream Wimbledon 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

pásek s gelovým páskem

Bude také zobrazen živě na hotstar.com.


Aktualizace, plán, Wimbledon 2019 Výsledek a další na Sportskeeda

Populární Problémy

Pizza bagety jsou skvělou alternativou k běžné pizze, zvláště pokud máte náhlou chuť, ale nemáte čas utíkat do obchodu. Vyrábějí se snadno, protože polovina práce je již hotová za vás: kůra. Jakmile víte, jak ...

'Suits' je ve středu zpět do své deváté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 76ers vs Nets Game 2 online bez kabelu.

Jak snížit stres, když máte mladé dospívající. Pro dítě může být matoucí, když se začíná objevovat v pubertě, a často to bývá obtížné a frustrující. Možná zjistíte, že váš pravidelný styl rodičovství již není účinný a nyní je ...

Andreas Mies se letos dostal do první stovky žebříčku ATP ve čtyřhře !.