Kde se dívat na Wimbledon 2019: Simona Halep vs Čtvrtfinále Shuai Zhang, podrobnosti o živém přenosu, televizní program a další

Simona Halepová

Simona Halepová

Simona Halepová, která ve čtvrtém kole ukončila prskající běh americké dorostenky Cori Gauffové, se nyní sedmé místo a bývalá světová jednička nyní snaží podruhé v kariéře vrátit do semifinále Wimbledonu, pět let po dosažení úspěchu Poprvé.

Výhra 6-3, 6-3 byla solidní výkon Rumunky, která viděla, jak kolem mladého hráče vybuchla 17 vítězů proti mizerným 14 nevynuceným chybám.

To dále odráží, jak je Halep připravená a jak pohodlně se tentokrát cítí na posvátných trávnících SW19. Bývalá šampionka French Open upustila na cestě do poslední osmičky jen jednu sadu a její dosud nejvýraznější vystoupení se setkalo s kolegyní z grandslamové šampionky Victorií Azarenkovou v hodně medializovaném střetnutí.

Halep nenechal Azarenkovou náchylnou k chybám najít žádný rytmus a zápas vyhrál s naprostou lehkostí, když připustil pouze čtyři hry. Úroveň sebedůvěry Halepové byla od začátku trávy Majora dost vysoká a potřebovala by to před svým vhazováním proti světové jedničce Shuai Zhang, která Rumunku ve třech setkáních dvakrát porazila.

Číňané, kteří se v pěti předchozích pokusech nikdy nedostali přes první kolo, byli letos zjevením. Po vyřazení 14. semene Caroline Wozniacki, 23. semene Caroline Garcia a vycházející hvězdy Dayany Yastremsky se specialistka na čtyřhru etablovala jako obří zabijačka.

Podle zkušeností a úspěchů ve dvouhře má Halep rozhodně výhodu, protože po celém Slamu vypadala hladově a motivovaně. Její minulá bilance proti Zhangovi by jí však řekla, aby nebrala soupeře na lehkou váhu, zvlášť když celý týden vytvářela vlny.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Wimbledonu 2019:

Název turnaje: Mistrovství, Wimbledon 2019

Datum: 1-14. Července 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Londýn

Povrch: Tráva

Čas: (7) Simona Halep vs Shuai Zhang čtvrtfinále na hřišti 1 v 17:30 IST 9. července 2019

Kde sledovat Wimbledon 2019 v USA?

Tennis Channel, ESPN a ESPN2 předvedou Wimbledon 2019 naživo v USA.

Kde sledovat Wimbledon 2019 ve Velké Británii a Evropě?

BBC One a BBC Two předvedou Wimbledon 2019 naživo ve Velké Británii.

Kde sledovat Wimbledon 2019 v Indii?

V Indii bude Wimbledon 2019 předveden živě na Star Sports Select 1/Select 1 HD a Select 2/Select 2 HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro Wimbledon 2019

Živý stream Wimbledon 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

pásek s gelovým páskem

Bude také zobrazen živě na hotstar.com.


Aktualizace, plán, Wimbledon 2019 Výsledek a další na Sportskeeda

Populární Problémy

Sumit Nagal se ve svých prvních dvou grandslamových hlavních losováních postavil proti dvěma největším jménům této hry - Rogeru Federerovi a Dominicu Thiemovi.

Co byste řekli na nejlepší sezónu Rafaela Nadala? Byl to rok 2008, kdy vyhrál 82 zápasů, nebo 2013, kdy získal 13 030 bodů (nejvíce, co za celou svou kariéru udělal)?

Takto můžete sledovat premiéru 2. série seriálu '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu.

Vaječná kapka je klasický vědecký experiment, ale stále může být docela zastrašující, pokud jste ji nikdy úspěšně nedokončili. Abyste vajíčko shodili, aniž byste ho rozbili, musíte najít způsob, jak minimalizovat sílu nárazu a jeho účinky ...

Poté, co prohrál finále Rogersova poháru s Alexandrem Zverevem, Roger Federer řekl: „Měl jsem trochu bolesti svalů, sem tam bolesti a bolesti.“

2. sezóna seriálu Britannia má premiéru v neděli v USA. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Epix.