Jak streamovat Avalon High: Váš průvodce prohlížením rodiny

potok avalon vysoko

Disney

Streamujte nyní Avalon High

Avalon High (2010) Režie: Stuart Gillard Jak každá postava objevuje svou část, ohrožení života krále Artuše se stává skutečnějším. Skončí školní rok dalším temným věkem? Hodinky Avalon High online, abyste viděli, jak se příběh vyvíjí.

nastavuje tenis

Zde je návod, jak streamovat Avalon High právě teď:

Jak streamovat „AVALON HIGH“ - exkluzivně na Disney+

Avalon High je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Avalon High a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Avalon High
  5. 5. Klepněte na Avalon High
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

tabulka bodování tenisu

„AVALON HIGH“: Přehled

Datum vydání: 12. listopadu 2010
Tvůrci: Julie Sherman Wolfe
Režie: Stuart Gillard
Hrají: Britt Robertson, Gregg Sulkin, Joey Pollari, Devon Graye
Hodnocení: TV-G
Synopse: Středoškolačka zjišťuje, že její přátelé jsou reinkarnací Camelotu a musí zachránit svět před další dobou temna.


Jak dlouho je „AVALON HIGH“?

Avalon High je dlouhý 90 minut.


Děj „AVALON HIGH“

Allie Pennington (Britt Robertson), dcera dvou učenců středověké literatury, přestupuje do školy, kde věří, že její spolužáci jsou reinkarnací příběhu, Camelot.

Když se spřátelí, zjišťuje, které postavy to jsou. Její přítel Will (Gregg Sulkin) je s největší pravděpodobností král Artuš, jeho bratr Miles (Joey Pollari) je s největší pravděpodobností Merlin, jejich nevlastní bratr Marco (devon Graye) je podezřelý z Mordred, který je předurčen zabít Arthura. Willova přítelkyně Jennifer (Molly C. Quinn) je Lady Guinivere a také má poměr s Willovým nejlepším přítelem Lance (Christopher Tavarez), kterým je Sir Lancelot.

Když postavy procházejí normálním středoškolským životem, začnou se učit své identitě a osudům a Allie se musí ujistit, že Mordred Arthura nezabije, čímž svět posílá do jiného temného věku.


Obsazení „AVALON HIGH“

Obsazení Avalon High se sešlo z celého světa.

BRITT ROBERTSON jako ALLIE PENNINGTON/KING ARTHUR

Robertson hraje hlavní roli dcery dvou učenců středověké literatury. Byla nejstarší ze sedmi dětí a byla vyučována doma.

GREGG SULKIN jako WILLIAM WAGNER

Sulkin hraje Alliina nejlepšího přítele a toho, o kterém se předpokládá, že je králem Artušem. Britský herec má na Instagramu přes 4 miliony sledujících.

JOEY POLLARI jako MILES/MERLIN

Pollari hraje Allieinu psychickou přítelkyni, která má vize, které Allie pomáhají pochopit role všech jejích spolužáků v příběhu o Camelotu. Pollari byl objeven na průzkumné akci v centru Minneapolisu jako dítě.

DEVON GREYE jako MARCO CAMPBELL

Graye je americký herec a spisovatel. V Avalon High hraje Marca, který je podezřelý jako reinkarnace Mordreda, toho, který zabije Athura. Napsal a hrál v American Horror Story, Dexter a 13 Sins.

nastavit tenis

Písně a soundtrack „AVALON HIGH“

Soundtrack k Avalon HIgh se skládal ze tří singlů. Chain od indie-rockové kapely The Fire Theft, Battlefield od vítěze American Idol, Jordin Sparks a Destiny od švédské popové skupiny Play.


„AVALON HIGH“ podle čísel

Premiéra filmu měla 3,8 milionu diváků.

tenisky, díky kterým jsi vyšší

Recenze „AVALON HIGH“ - Co řekli kritici

Film měl spoustu dobrých a vynikajících recenzí od lidí, kteří knihu četli a líbila se jí.


Kde se „Avalon High“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Pokud Disney fantasy jde, to byl hit pod radarem, který mnozí milovali po přečtení stejnojmenné knihy Meg Cabotové.


Upoutávka „AVALON HIGH“Hrát si

Avalon High - Trailer Allie Pennington (Britt Robertson) je u vytržení, když jí rodiče řeknou, že zůstane na Avalon High, dokud nevystuduje. Konečně se může připojit k týmu stopařů, získat nové přátele a být normální studentkou střední školy. Ale krátce po příjezdu Allie zjišťuje, že se může dít něco zvláštního. Při zkoumání semestrální práce… 2012-07-10T21: 15: 03 000Z

Streamujte nyní Avalon High


Drobnosti „AVALON HIGH“: 5 rychlých faktů

Avalon High je další klasický originální film společnosti Disney, který je nyní k dispozici ke streamování prostřednictvím Disney+. A pokud se tak rozhodnete, tady je pár legrace Avalon High fakta k tomu:

1. Středověký těžký

Fotbalové týmy, které hrají Avalon High Knights, jsou Crusaders and the Dragons.

2. Volná adaptace

Film byl volně založený na knize Avalon High napsané Meg Cabotovou, která dosáhla 3 v seznamu bestsellerů.

3. Plot Twist

Film tvrdil, že Mordred byl Arthurův bratr, zatímco historicky byl Arthurovým synem.

4. Změna kurzu

Film a kniha se lišily ve jménech postav a které postavy byly reinkarnací těch z kulatého stolu.

5. Hlavní postava

V knize je hlavní postava odhalena jako Lady of the Lake, zatímco ve filmu je hlavní postava odhalena jako někdo jiný.

rodinné hodnoty braxton sledujte online

Streamujte nyní Avalon High


Populární Problémy

Jak zabránit žloutnutí obuvi. Pokud vlastníte bílé nebo světlé boty, není nic otravnějšího než vidět známky stárnutí nebo žloutnutí po povrchu. Naštěstí ochrana vašich milovaných bot trvá jen pár minut ...

Kentucky basketbal začíná v pátek na EKU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Macho: Příběh Hectora Camacha“, nový dokument ze seriálu Showtime, má premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na celý film online.

Zde je návod, jak ve středu sledovat přímý přenos Ajax vs Tottenham z druhé etapy jejich semifinále Ligy mistrů.

Pete Sampras se kupodivu nikdy nedostal ani do finále !.

Pátá nasazená Elena Rybakina nastoupí v pátek ve štrasburském semifinále proti nenasazenému Nao Hibinovi. Rybakina získala titul Hobart na začátku tohoto roku a před vypnutím dosáhla dalších tří finále.