Jak se dívat na dokumentární kanál kanálu Lyon Sisters onlineObjev vyšetřování

Vyšetřování Discovery se zabývá desítky let starým případem s Kdo zabil sestry Lyonové? , premiéra v sobotu 28. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na ID.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Kdo zabil sestry Lyonové? streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos ID a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Kdo zabil sestry Lyonové? žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ID a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Kdo zabil sestry Lyonové? živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ID a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Kdo zabil sestry Lyonové? živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling Blue Sling TV můžete sledovat živý přenos ID a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Kdo zabil sestry Lyonové? živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


„Kdo zabil Lyonské sestry?“ NáhledHrát si

Mužovou vinou končí 42letý chladný případ pohřešovaných sester Odsouzený zločinec se přiznal k vraždě dvou sester Marylandových, které zmizely před více než 40 lety. Sheile a Katherine Lyonové bylo 12, respektive 10 let, když zmizely z nákupního centra v roce 1975. Lloyd Lee Welch, bývalý karnevalový pracovník, pravděpodobně stráví zbytek svého života za mřížemi… 2017-09-13T12: 21: 26Z

25. března 1975 prošli 12letá Sheila Lyon a její malá sestra, 10letá Katherine, půl míle od svého domova do nákupního centra ve Wheatonu v Marylandu ... a už je nikdo neviděl. Když se objevily zprávy o jejich zmizení, komunita se otřásla v jádru. Obyvatelé přemýšleli, jestli je někdo v jejich komunitě zodpovědný, a rodiče, kteří se kdysi cítili bezpečně a nechali své děti chodit samy, je nyní nespustili z dohledu.

Místní strážci zákona vyčerpali všechny zdroje při rozsáhlém pátrání po pohřešovaných dívkách, ale vyšetřování zmizení Sheily a Katherine bylo sužováno falešnými vodítky a pochybnými podezřelými. Přes veškeré úsilí orgánů činných v trestním řízení případ nakonec vychladl. Téměř o čtyři desetiletí později odhalil nový tým odhodlaných vyšetřovatelů chladných případů slibné vedení a odtud se začíná odvíjet zvrácený příběh svědka, který se stal hlavním podezřelým. Díky zprávám od autora bestsellerů Marka Bowdena a vhledu od chladné jednotky, která neúnavně pracovala na vyřešení záhady, Investigation Discovery sleduje reinvestice do tohoto desetiletí starého zmizení.

Tragické zmizení těchto dvou mladých žen je nejhorší noční můrou každého rodiče a zcela posunulo dynamiku rodičovství v roce 1975, řekl Henry Schleiff, prezident skupiny Investigation Discovery, Travel Channel, American Heroes Channel a Destination America. Tento speciál sleduje důležitou práci obětavých vyšetřovatelů chladných případů, protože bez nich bychom nikdy nezjistili pravdu o tom, co se těmto dětem skutečně stalo.

chris watts celoživotní film sledovat zdarma

Zmizení sester Lyonových bylo známým případem v metropolitní oblasti Washingtonu, částečně z důvodu hlášení Marka Bowdena, který případ sledoval od začátku. Jeho status chladného případu v průběhu let obtěžoval detektivy, zejména Chrise Homrocka. V roce 2013, kdy se blížilo 40. výročí zmizení, se Homrock rozhodl naposledy se podívat na spisy, když narazil na potenciální vedení - prohlášení muže jménem Lloyd Welch, který tvrdil, že byl svědkem únosu dívek.

Tím se Homrock a jeho kolegové detektivové Dave Davis, Katie Leggett a Mark Janney vydali na vyčerpávající cestu vyšetřující Welche. V průběhu čtyř let detektivové shromažďují hodiny zvukových a obrazových záznamů ze svých výslechů o Welchovi a širší rodině Welche v naději, že v případu dostanou pauzu. Pracují na rozluštění drobných kousků pravdy z lesa podvodu a odhalení spletité rodinné dynamiky zahalené tajemstvím, podvodem a údajnými zločiny.

Jejich hledání sester Lyonových se rozprostírá napříč státy a vede detektivy do vzdáleného úbočí hory ve Virginii, kde členové Welchovy rodiny žijí už roky. Nikdy předtím neviděné záběry z 10 různých výslechů s Welchem, rozhovory s rodinnými příslušníky Welche, kteří se stali předmětem vyšetřování, a zaznamenané doznání se odvíjelo v průběhu dvou hodin, čímž se konečně uzavřelo toto 40 let staré tajemství .

Kdo zabil sestry Lyonové? premiéra sobota 28. listopadu ve 21 hodin ET/PT na Investigation Discovery.


Populární Problémy

V sobotu se Notre Dame ujme státu Iowa v Camping World Bowl. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Namajunas vs Andrade, Anderson Silva vs Cannonier a všechny hlavní karty PPV UFC 237.

I když je obvykle nejlepší vyhýbat se boji s někým jiným, mohou nastat situace, kdy kromě házení několika úderů nemáte jiné možnosti. Pokud se pustíte do pěstního souboje a nedokážete se z něj dostat, existují techniky, které ...

Bianca Andreescuová označila svůj návrat do hardcourtového tenisu vítězstvím 6-1, 3-6, 6-3 nad Harriet Dartovou ve druhém kole National Bank Open 2021 v úterý.

Ve středu hraje Juventus ve čtvrtfinále Coppa Italia SPAL. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte kanál ID, můžete sledovat živý přenos týdne Serial Killer Week online.