Cincinnati Masters 2016 Preview: Murray, Kerberův favorit na výhru, Němec by mohl ukončit rekordní šance SerenyAndy Murray je čerstvý ze svého druhého olympijského zlata a pravděpodobně vyhraje v CincinnatiMáme jen právě viděl zadní část tenisu v Riu 2016. Říkat, že Andy Murray má za sebou epický rok, by bylo hrubé podhodnocení - po zisku druhého titulu ve Wimbledonu - a celkově třetího grandslamu - na letošním mistrovství Skot vzal zpět - k olympijskému zlatu a získání nejlepších ocenění ve dvouhře mužů v Riu.Světová jednička Serena Williamsová, která byla favoritkou na zlato ve dvouhře i čtyřhře, odstoupila z Cincinnati začátkem tohoto týdne s vážnými problémy s rameny - stejnými problémy, jaké způsobily její ztrátu Ukrajince Elině Svitolinové v zápase dvojhry žen ve třetím kole dvojice .Pánská semínka

Vítěz zlaté medaile Andy Murray je v Cincinnati - a není jediný! Bronzový vítěz Kei Nishikori a vítěz čtyřhry Rafael Nadal jsou všichni ve Spojených státech amerických na akci.

Skot je nejlepším semenem v Cincinnati a v důsledku toho dostane první kolo ahoj. Hraje vítěze zápasu mezi dobře sloužícím Chorvatem Ivo Karlovicem a argentinským Juanem Monacem. Ani jeden zápas by neměl být pro Murraye, který sám přiznal, nejlepší rok mého života, obtížný.Na druhém místě je Stan Wawrinka, který byl na olympiádě nasazen na čtvrtém místě ve dvouhře mužů a kvůli partnerce Martině Hingisové ve smíšené čtyřhře po odstoupení Rogera Federera, kterému měl být partnerem ve čtyřhře mužů. Sám Wawrinka se z turnaje stáhl jen několik dní před jeho zahájením, kvůli zranění zad jej nemohl hrát.Poté, co obdržel první kolo na rozloučenou, si nyní zahraje s Jaredem Donaldsonem v prvním zápase dvojice proti sobě na profesionálním okruhu. Vzhledem k úspěšnější historii Švýcarska je však pravděpodobné, že tento zápas vyhraje.

pískající tenisky

Je to vicemistr Wimbledonu a čtvrtý nasazený Miloš Raonic, který vypadá, že bude mít těžkou remízu. Příště bude hrát vítěze zápasu Fabio Fognini-John Isner, což nebude navzdory současné formě Raonica snadné. Fognini prohrál ve třetím kole ve dvouhře olympijských mužů s Andy Murrayem, ale ne dříve, než oželel Skot, a ohnivý Ital si získal pověst poněkud obřího vraha.Je ve stejné polovině jako Andy Murray a Kei Nishikori, a to jak formou, tak čerstvými velmi silnými olympijskými výkony, takže konečné umístění může být pro talentovaného pětadvacetiletého hráče obtížné.Isner mezitím odseděl olympiádu kvůli obavám ze Ziky, a přestože měl mezitím na ATP Tour dobré výkony, byli na řídce vylosovaných turnajích. Fognini měl mezitím dobrou formu jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře a jeho férový běh na olympiádě mu zde poskytne konkurenční horní hranici. To znamená, že Isner měl čas na odpočinek, který Fognini ne.

Kei Nishikori nastoupí v prvním kole proti Taylor Fritz nebo Michail Youzhny; Osmnáctiletý Fritz je v poslední době v dobré formě, ale vstupuje do tohoto turnaje jako zástupný znak, zatímco bývalý nejlepší hráč 10 Youzhny vstupuje jako kvalifikace. Je čerstvě po své první olympijské medaili - bronzu, který získal ve svém zápase s Rafaelem Nadalem, a je tedy favoritem tohoto zápasu. Měl také úspěch téměř na každém povrchu, na kterém letos hrál, takže to vypadá, že by japonské eso mělo postoupit do pozdějších kol docela snadno.

mytí tenisek v pračce s horním plněním

Ženská remízaStříbrná medailistka Angelique Kerberová by mohla způsobit rozruch v rekordech Sereny Williamsové

Serena Williamsová byla v Cincinnati nejlepším semenem, ale stále se potýkala se zraněním ramene, které ji vyhnalo z olympijských her, se rozhodla odsedět si Cincinnati. To znamená, že druhá nasazená Angelique Kerberová, která tento týden získala stříbro dvouhry žen na olympijských hrách, se stala favoritem na výhru. Vítězství pro Němku má také potenciál učinit ženský tenis zajímavým - dá jí to číslo 1; Williams drží žebříček 183 po sobě jdoucích týdnů, což je druhý nejlepší ze všech dob za Steffi Grafovou, která ho držela 186 po sobě jdoucích týdnů.

Kerberová se poprvé ve své kariéře snaží získat nejvyšší umístění. Pokud to udělá, bude to pro devětadvacetiletou ženu zasloužený titul, který po celý rok 2016 vystupoval důsledně. Poté, co letos získala svůj první grandslamový titul na Australian Open porážkou světové jedničky a oblíbená Serena Williamsová, Kerberová možná neměla hvězdný čas na turné WTA, ale na klíčových turnajích dobře vystřelila - postoupila do finále Wimbledonu proti svému starému nepříteli Williamsovi, který si ji připsal 22ndGrandslamový titul.

Zdá se, že losování žen je pro Kerberovou relativně snadné, protože řada 10 nejlepších semen tam nemohla hrát na nedávných turnajích ani na olympijských hrách; Šampion French Open Garbine Muguruzaová a Polka 5thosiva Agnieszka Radwanská měla v Riu nevýrazné výkony, přestože odpočatá Belinda Bencicová mohla být pro Němce lstivou konkurencí. Bencic, nejlepší naděje Švýcarska na dvouhru žen, také odseděl olympiádu se zraněním.

Přestože je nejvýše postavená hráčka Švýcarska Timea Bacszinsky nasazena 12thtady je čerstvě po zisku stříbra ve čtyřhře na olympijských hrách s Martinou Hingisovou a měla několik silných semifinálových umístění na akcích WTA Premier, které ji dobře postaví do Cincinnati.

Velkou konkurentkou je také Simona Halepová. Rumunská světová čtyřka nebyla součástí olympijských her, ale získala titul v Montrealu těsně před ním. A rovnocenným bojem Kerberové bude mocná Italka Roberta Vinci, která se nejvíce proslavila rozčilením Sereny Williamsové v semifinále US Open v roce 2015. Vinci a krajanovi Fabio Fogninimu se v poslední době na olympiádě dařilo , a bude zde na turnaji pozitivní.

Zdá se pravděpodobné, že Kerberová, která dokázala udržet nervy v klíčových okamžicích, toto vyhraje-dá jí světovou jedničku a skončí Williamsovu šanci překonat historický světový rekord č. 1.

Populární Problémy

Jak vyrobit Pavlova. Pavlova je lehká, vzdušná pusinka zakončená plátky ovoce a šlehačkou. Legenda říká, že byl vytvořen na počest ruské baletky Anny Pavlové při její návštěvě Austrálie a Nového Zélandu na baletní turné brzy ...

Odborníci se shodují, že syndrom karpálního tunelu obvykle způsobuje necitlivost, brnění a slabost v zápěstí a ruce. Vaše příznaky jsou způsobeny stlačením středního nervu, který prochází úzkým průchodem ve vaší ruce ...

Adrian Mannarino a Serena Williamsová byli nuceni odstoupit ze svých zápasů prvního kola ve Wimbledonu poté, co uklouzli na trávě, a mnozí si kladou otázku, zda byl povrch hřiště

Viděli jste je v televizi a slyšeli jste je v rádiu, poskytovali barevné komentáře, recitovali po paměti závratné statistiky a vyprávěli hru o hru velké hry. Sportovní analytici hrají velmi důležitou roli při prezentaci a vysvětlování ...

Jak vycházet s lidmi. Vycházet s lidmi může být těžké. Někteří lidé se nemohou spřátelit, někteří se na všechno zlobí a někteří lidé mají spoustu přátel, které nechtějí. Nezáleží na tom, co vaše ...