WTA Barcelona - Cibulkova postupuje, ale Georges je naštvanáDruhá nasazená Julia Georgesová byla velkou obětí v pátek ve čtvrtfinálové akci na WTA Barcelona Open. Němku porazila Italka Sara Erraniová, která nyní vyhrála osm zápasů v řadě na antuce poté, co vyhrála svůj poslední únorový antukový turnaj.

Errani, snadno vyhrál ve dvou setech 6-2, 6-3 a setká se se Španělkou Carlou Suárez Navarro o postup do semifinále.Navarro přišel z 2: 4 v prvním setu, aby porazil rumunskou mladou Simonu Halepovou, 6: 4, 6: 1. Před zápasem jsem si myslel, že to bude těžký a dlouhý zápas, a začal jsem být trochu nervózní, Suárez Navarro komentoval. Dokázal jsem vydržet a vzít první set, a poté jsem cítil, že snížila úroveň a já jsem hrál ještě lépe. Hraji dobře na antuce. Před tímto týdnem jsem na tom příliš netrénoval a stále se potřebuji přizpůsobit, abych mohl hrát svůj nejlepší tenis, ale teď se cítím dobře.

Mezitím třetí nasazená Domnikia Cibulková, nyní nejvyšší nasazená závodnice, v druhém semifinále nastoupí proti Soraně Cirsteaové.

Cirstea se v posledním setu shromáždila ze stavu 3: 1 a porazila Olgu Govortsovou 2: 6, 6: 1, 6: 3, zatímco Cibulková překonala kvalifikaci Yuliya Beygelzimer, 3: 6, 6: 0, 6: 0.Francesca Schiavone, Roberta Vinci, Flavia Pennetta a Errani dosáhly finále čtyřhry. Errani a Vinci jsou nejlepší semena, Pennetta a Schiavone nenasazené - což znamená, že italská dvojice určitě v sobotu získá titul.

Dvouhra - Čtvrtfinále
(7) Sara Errani (ITA) d. (2) Julia Goerges (GER) 6-2, 6-3
(3) Dominika Cibulkova (SVK) d. (Q) Yuliya Beygelzimer (UKR) 3-6, 6-0, 6-0
Sorana Cirstea (ROU) d. Olga Govortsova (BLR) 2-6, 6-1, 6-3
Carla Suárez Navarro (ESP) d. Simona Halepová (ROU) 6-4, 6-1

Populární Problémy

John Isner drží rekord v nejrychlejším podání v historii mužského tenisu. ATP nerozpozná rychlost podání v turnajích Challenger, takže Sam Groth postrádá šanci.Jak ošetřit uzavřenou zlomeninu během první pomoci. Zlomenina je zdravotní stav, při kterém se kost zlomí nebo praskne v důsledku extrémního tlaku nebo síly. Uzavřená zlomenina nastane, když zlomená kost nepronikne kůží. Ačkoli ...

Ceny BET Awards 2020 se budou vysílat v neděli večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos cen online.

Nejen tráva a povinné bílé pro hráče dělají Wimbledon jedinečným; její zásady sponzorství jsou ještě výraznější.

Mnoho lidí vypadá jako přitažlivý vzhled šestibalených břišních svalů, ale ne každý si může dovolit drahé cvičební vybavení nebo členství v posilovně. Naštěstí existuje řada cviků na břicho bez vybavení, které využívají vaše ...