Jak se připravit na airsoftovou hru

Tento článek podrobně popisuje jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se připravit na jakoukoli airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje, co si přinést a co získat nebo koupit před velkou airsoftovou hrou.Kroky

 1. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 1

  1 Pořiďte si pěknou pevnou tašku. Duffel bag je nejvhodnější taška, kterou můžete použít při přípravě na airsoftovou hru. Bude použit k uložení všech vašich airsoftových předmětů.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 2

  2 Vyberte si airsoftovou zbraň. Vždy získejte zbraň s rychlostí alespoň 350 fps pro pole nebo 300-350 pro bitvu na blízko (CQB). Cokoli nižší než to by byla velmi levná zbraň. Pořiďte si malou pistoli, nejlépe pistoli poháněnou CO2 nebo zeleným plynem/propanem s pouzdrem. Malé automatické útočné pušky (AEG) lze použít také jako sekundární zbraň. Kupte si primární zbraň, nejlépe AEG přes 350 fps pro polní hru, alespoň 300 fps, ale ne více než 350 fps pro CQB nebo odstřelovací pušku „přes 400 fps“.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 3

  3 Kupte si brýle nebo masku. Investujte do pěkných brýlí a noste je při hraní airsoftu. Ty jsou pro vaši bezpečnost životně důležité. Pro airsoftové brýle používejte značku.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 4

  4 Pořiďte si slušný dalekohled. Pomocí nich zjistíte pozice nepřátelských sil.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 5

  5 Nedostávejte nevhodné vybavení. Nic levného, ​​co můžete dostat v nákupním centru za méně než 10 $.
 6. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 6

  6 Zvažte nákup granátů. Hlavním přínosem airsoftových her jsou granáty. Tato zařízení vám poskytnou převahu při potyčkách a dalších taktických postupech. Kouřové granáty, které lze zakoupit ve vašem místním ohňostrojném stánku, jsou obvykle velmi účinné. Účinné jsou také airsoftové granáty. K jejich výrobě budete potřebovat velikonoční vajíčko z umělé hmoty. Naplňte jej airsoftovými kuličkami a 1 M-1000 a vypíchněte díru v horní polovině velikonočního vejce, abyste do něj mohli vložit pojistku. Poté zapalte a bum. Ne všechna pole to však umožňují a nesprávné použití může být opravdu nebezpečné.
 7. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru Krok 7

  7 Investujte do baterky. Pokud jste v temné oblasti a pokud má vaše postranní zbraň/primární integrovaný železniční systém, pořiďte si baterku s konektorem, který se nasune na váš železniční systém.
 8. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 8

  8 Kupte si maskovací oblečení. Zajistěte, aby kamufláž odpovídala typu lesa nebo jiného terénu, ve kterém hrajete airsoftovou hru. Běžná místa pro hraní jsou městská, sněhová. poušť a zelený les.
 9. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 9

  9 Zakryjte si vlasy. Pamatujte si, že budete velmi snadno ohroženi, když jsou vaše vlasy viditelné na slunci. Vždy se ujistěte, že nosíte maskovací čepici nebo helmu.
 10. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 10

  10 Podívejte se na vestu. Pořiďte si černou nebo maskovací vestu, která je nezbytná pro uchování zásob během bitvy.
 11. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 11

  jedenáct Poznejte své zbraně jako své dlaně. Vyhledejte statistiky a zjistěte, jak je také zbavit pole. Nechcete, aby se vaše zbraň zasekla uprostřed požárního boje.
 12. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 12

  12 Nakupte dobré množství BB a CO2 nebo plynu. Pokud je vaše zbraň 300-350 FPS, dostanete 0,20 g bbs a pro 350-400 FPS dostanete 0,25 g bbs. Vždy používejte 12 gramové CO2 bombičky, nebo plyn, pokud používáte plynovou foukací pistoli, nejlépe 15 CO2 nábojů a 8000 BB dle vašeho výběru. To by vám ve FULL-DAY airsoftových válkách mělo vydržet pár dní.
 13. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 13

  13 Naučte se signály rukou. Pokud vedete tým, naučte se signály rukou, abyste při pronásledování svého nepřítele nemuseli mluvit.
 14. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 14

  14 Kupte si slušný pár pohodlných bot. Nikdy nepoužívejte boty Nike nebo vycházkové boty pro venkovní použití. Noste jakýkoli typ bot, který vás osloví. 5.11, Wolverine a Timberland jsou dobrou volbou.
 15. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 15

  patnáct Ujistěte se, že máte nouzovou lékárničku. V případě, že někdo spadne do trnového keře nebo se pořeže, dezinfikujte a zakryjte rány.
 16. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 16

  16 Kupte si náhradní baterii. Pokud máte elektrický AEG, zvažte nákup další baterie pro něj. Ujistěte se, že je to napětí, pro které je nastaveno, protože nechcete zničit převodovku.
 17. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 1717 Použijte neparfemovaný deodorant nebo repelent proti hmyzu. Ujistěte se, že váš antiperspirant a/nebo repelent hmyzu nemá silnou vůni. To pomůže při pocení.
 18. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 18

  18 Zkontrolujte dostřel na svých hračkářských zbraních. Než hra začne, několikrát sejměte zbraně, abyste si v duchu poznamenali, jak daleko bb cestuje.
 19. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 1919 Mějte u sebe vždy potřebné zásoby. Noste zipy, šroubovák, kapesní nůž a lepicí pásku. Mějte po ruce zipy, protože jsou velmi efektivní při omezování válečných zajatců (válečných zajatců), když je berou jako rukojmí. Šroubovák je skvělý pro výměnu dílů pro vaši zbraň a vyjmutí věcí z kolejového systému. Nůž je skvělý pro řezání předmětů, jako jsou zipy a řezací páska. Lepicí páska je užitečná pro všechny aspekty airsoftu.
 20. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 20

  dvacet Nosit rukavice. Další skvělou bezpečnostní položkou jsou rukavice. Jsou velmi užitečné, když potřebujete zaujmout pozici na stromě a nechcete si pořezat ruce nebo potřebujete vyzvednout něco, co byste bez ochrany rukou nemohli. Střílet na ruku je velmi bolestivé, takže rukavice přijdou vhod. Mechanické rukavice jsou skvělé a lze je použít v mnoha různých aplikacích.
 21. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 21dvacet jedna Pokud máte v každém týmu dobrý počet hráčů a vy a váš tým budete rozptýleni, můžete zvážit získání pásků na ruce a/nebo záplat na zadní straně barvy vašeho týmu.
 22. Obrázek s názvem Připravte se na airsoftovou hru, krok 22

  22 Miny. Ty mohou být drahé a nepraktické, protože většina airsoftových jílovců musí být vzdáleně spuštěna. I když, oni přidat další dynamiku válčení a někdy zvýšit zábavu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Chci přivést 6 plně nabitých zásobníků do bitvy a s 252 peletami. Bude to stačit na pelety? Záleží. Pokud používáte pistoli, pak by to mělo stačit. Pokud používáte automatickou zbraň, možná budete potřebovat trochu víc. To také závisí na tom, jak dlouho chcete hrát.
 • Otázka Mohu použít pelety Cross-man? Ne. Pro airsoftovou zbraň nemají správnou velikost.
 • Otázka Jak fungují granáty? Obvykle vytáhnete špendlík a poté se granát natáhne, takže pokud zasáhne něco tvrdého nebo se vypne časovač, vybuchne a rozstříká vše, co je uvnitř.
 • Otázka Mám se ujistit, že při hraní budu nosit pouze jednu barvu? Nemusíte si dělat starosti jen s nošením jedné barvy, ale měli byste si dávat pozor na to, jaké barvy si obléct v závislosti na prostředí, ve kterém budete hrát.
 • Otázka Musíme si koupit lístky na hraní? Ano, většina airsoftových polí vyžaduje vstupní poplatek. Tyto poplatky se obvykle pohybují kolem 20 $.
 • Otázka Potřebujete pouzdro na zbraň? Pouzdro na zbraň není úplně nutné, stačí zbraň vložit do brašny nebo brašny.
 • Otázka Kde mohu mít airsoftovou válku v Mississippi? Logan Zurbrugg Pokud chcete vědět, kde ve vašem státě můžete hrát Airsoft, přejděte na airsoftsociety.com.
 • Otázka Kde mohu hrát airsoftové hry v Alabamě? Pokud chcete vědět, kde ve vašem státě můžete hrát Airsoft, přejděte na airsoftsociety.com.
 • Otázka Kde mohu hrát airsoftové hry v Texasu? Vyzkoušejte Mission Airsoft, Temple Paintball a Airsoft.
 • Otázka Mohou děti hrát airsoft? shadowwolf2505 Airsoft je určen pro osoby starší 18 let. Obecně však lze říci, že minimální stáří pole je mezi 12 a 14, ačkoli některá pole stanovila věk ještě níže. Jediná zákonná věková omezení kolem Airsoftu zahrnují nákup zbraní a několika vybraných doplňků. Osoby, které provedou nákup, musí být starší 18 let.


Populární Problémy

Marquette a Creighton se dnes večer sejdou na novoročním basketbalu. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.Jak poznat čistý semiš. Semiš je druh kůže nebo kůže s měkkým kartáčovaným povrchem. Http://www.dictionary.com/browse/suede Stejně jako kůže, semiš vyžaduje zvláštní péči a ruční čištění. Když uvidíte čistý semiš, chcete být jako ...Fotbal Harvard a Princeton se v sobotu setkají v bitvě neporažených týmů ve hře Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.Jak vyrobit papírový sáček. Chcete vyrobit papírový sáček, který se liší od běžného hnědého papírového sáčku? Vždy si můžete vyrobit svůj vlastní papírový sáček, kde se povalují staré časopisy, noviny nebo řemeslný papír. Můžete si vyrobit takový, který je trochu ...Jak vyrobit podavač motýlů. Motýli jsou jedinečný, jemný hmyz, který má mnoho různých krásných barev a vzorů. Pokud máte nějaké motýly, které potřebujete pravidelně krmit, nebo si jen chcete dát svačinu pro ...