Seznamte se s Pranjala Yadlapalli, dívkou, která by mohla zdědit indický ženský tenisový trůn Sania MirzyYadlapalli s WTA Rising Star Trophy

Sania Mirza v aktuálním 32zápasu bez porážky vedla k tomu, že vytvořila titulky pro indický ženský tenis po celém světě. Devětadvacetiletá žena, která je v současné době na světové jedničce žebříčku WTA žen ve čtyřhře, se stala konzistentní hráčkou v nejvyšších patrech sportovní hierarchie.

Během svého působení jako nejjasnější vyhlídky indického ženského tenisu získala zanedbatelnou konkurenci, a to na juniorské i seniorské úrovni. 17letá dívka z Andhra Pradesh je však připravena zpochybnit její éru dominance.

Pranjala Yadlapalli nemusí být v Indii běžným jménem, ​​ale 114 titulů v národním žebříčku jasně zdůraznilo její pověření jako jedné z nejlepších juniorských hráček světa. V současné době je Pranjala na 16. místě světového žebříčku juniorů ITTF a v loňském roce šokovala tenisové bratrstvo poté, co vyhrála budoucí turnaj Stars na finále WTA v Singapuru.

jak moc sloužit na wii tenisu

114 národních turnajových vítězství a srovnání se Sanií Mirzou

Získala titul U-16 ve dvouhře tím, že přesvědčivě porazila nejlepší juniorské hráče z celého světa. Když mluvila výhradně o Sportskeeda, řekla: Začal jsem mladší než většina, poprvé jsem hrál, když mi bylo šest nebo sedm let, rodiče mě brali hrát na naše místní kurty v Gunturu. Od té doby mě ta hra zaujala. Tři roky jsem hrál jen pro zábavu. Ale bylo to kolem 10 let, kdy jsem se rozhodl brát ten sport vážně.

Jedinečnou vlastností Pranjalova vzestupu byla její schopnost podávat výkony a vyhrávat ve vyšší věkové kategorii. V roce 2011, když byla klasifikována v kategorii do 14 let, šla také vyhrát singlový titul dívek do 16 let. Jedná se o výkon, který byl omezen na elitní několik v Indii, jako je samotná Mirza. Od roku 2009 získala národní tituly, každý rok vyhrála jedno národní mistrovství.

V roce 2009 odehrála svůj úplně první turnaj v kategorii AITA U-12, kde prokázala obrovskou zdatnost, zejména ve své základní hře.

Do roku 2010 pravidelně vyhrála žebříčkové turnaje po celé zemi. Dodala, osobně si myslím, že jsem úplný základní hráč, soustředím se na generování velkého výkonu a tolik se nepřesuňuji na síť. Jsem na základní čáře pohodlnější. Jsem agresivní hráč a hodně se vztahuji ke Kim Clijstersové a způsobu, jakým hrála.Yadlapalli se svým vzorem Rogerem Federerem

Zvedla obočí nejen na národní úrovni, ale Pranjala se poslední rok pravidelně účastní juniorských grandslamů. Nedávno ukončený Australian Junior Open ji viděl zaregistrovat čtvrtfinále, dosud nejlepší. Řekla: „Letošní Australian Open byl zatím můj nejlepší grandslam, musel jsem hrát proti nejlepším juniorům, což není možné pravidelně. V loňském roce jsem hrál všechny čtyři slamy, ale většinou jsem byl vyřazen v prvním nebo druhém dunění ve dvouhře. Nejlepší zkušeností pro mě bylo hrát Champions Tennis League (CTL) za Bombaj, takže jsem se toho tolik naučil od hráčů jako Tommy Robredo.

proměňte tenisky na všechny hvězdy

Vyhrála také juniorské turnaje v Thajsku a USA.

Když mluvila o svém přechodu z národního do mezinárodního okruhu, řekla: Je tu obrovský rozdíl, úroveň je obrovská. Když jsem v Guwahati vyhrál tři turnaje back -to -back během tří týdnů, to na mezinárodní úrovni není možné, pomáhá to také sbírat více zkušeností.

Pranjala si vede opravdu dobře: Sania Mirza

Po Sanii Mirza, která dosáhla kariérního vysokého juniorského žebříčku 10 ve dvouhře a 1 ve čtyřhře, je Pranjala nejúspěšnějším hráčem. Loni dosáhla na 15. místo v žebříčku ITTF. Mezi další indiány patří Sunitha Rao, která dosáhla kariérního maxima 16, a Isha Lakhani, která byla na krátkou dobu šestadvacátá.

Mirza ve skutečnosti nedávno přiznala nedávný vzestup Pranjaly. Řekla: Sleduji juniory a sleduji je. Pranjala se v poslední době daří velmi dobře spolu s dalším juniorem Kamranem Thandim.Pranjala poté, co vyhrál světový turnaj juniorů v Chandigarhu

I přes takovou úctu má Pranjala nohy pevně položené na zemi. Dodala, mám před sebou opravdu dlouhou cestu a vím, že je to jen začátek, ještě se stanu seniorem, což bude pro mou kariéru velmi důležité. Právě teď chci hrát více mezinárodních turnajů a sbírat zkušenosti, aby byl můj přechod k Seniorům bezproblémový. V březnu mám zkoušky na palubě a nebudu hrát do. Okruh juniorů však začíná státními příslušníky v Dillí 25. března, takže se zaměřuji na silný rok 2016.

Asi před půl dekádou bylo vzneseno několik obav ohledně nedostatku ženských tenisových talentů, které Mirza v zemi zveřejnila. Vzestup juniorů, jako je Pranjala Yadlapalli, však zajistil, že budoucnost sportu je v bezpečných rukou.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Kansas City Chiefs online bez kabelu v roce 2019.

Tento týden se ve své vlasti pro Marii Šarapovovou neuskuteční žádné turnaje typu back-to-back, zatímco Angelique Kerberová opět neuspěla.

Zde je návod, jak sledovat fotbalové hry Appalachian State online bez kabelu v roce 2020.

Jak jíst chřest. Chřest lze jíst mnoha způsoby. Můžete podávat teplé, studené, syrové nebo vařené. Můžete jej použít k vyplnění hlavního předkrmu, nebo jej můžete podávat jako přílohu. Dobře se mísí do polévek, salátů, kastrolů a ...

WTA podniká kroky poté, co Hongkongská tenisová asociace kritizuje Eugenie Bouchardovou.

Jak protáhnout vnitřní stehna. Svaly na stehnech jsou důležité pro všechny druhy cvičení a každodenní činnosti. Ať už běháte, stoupáte po schodech, hrajete tenis nebo se jen procházíte, svaly vašeho vnitřního ...