Jak vytvořit reklamu na webovou střílečku Spider Man

Pokud jste fanouškem úžasného Spider-Mana, možná jste snili o tom, že budete mít svého vlastního webového střelce, jako jsou ty, které Peter Parker vytvořil, aby pomohl v jeho boji proti padouchům. Dobrá zpráva - můžete! S několika základními materiály, jako je pěna, PVC trubka, lepidlo, barva a suchý zip, můžete během několika minut sestavit vlastní vrtulovou střílečku. Možná nevytváří popruhy jako skutečná věc, ale se správnými dotyky bude vypadat téměř stejně dobře jako ty z komiksů nebo filmů.

Metoda 1 ze 2: Výroba propagačních webových stříleček z řemeslné pěny

 1. Obrázek s názvem Vytvořit Spider Man Web Shooter Prop Krok 1

  1 Nakreslete na papír základní tvar webových stříleček. Zamyslete se nad tím, jak chcete, aby vypadal hlavní kousek vašich webových stříleček. Váš zápěstní kus může mít obdélník, šestiúhelník, ovál nebo složitější tvar. Jakmile se rozhodnete pro návrh, načrtněte jej na prázdný list papíru.
  • Bez ohledu na to, jaký tvar si zvolíte pro vytvoření obrysu, měl by být přibližně stejně dlouhý jako vaše dlaň a ne širší než vaše zápěstí.
  • Inspirujte se svým oblíbeným stylem webových stříleček z komiksů nebo přijďte s vlastním originálním designem.
  • Načrtněte si webové střílečky tužkou, abyste v případě potřeby mohli snadno provádět změny.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte si Spider Man Web Shooter Prop Krok 2

  2 Vystřihněte svůj design a vytvořte šablonu. Veďte své nůžky po liniích, které jste právě nakreslili, stříhejte pomalu a opatrně, abyste se vyhnuli chybám. Až budete hotovi, budete mít šikovnou šablonu, kterou můžete použít k přetvoření vašeho designu pomocí vašich řemeslných materiálů.
  • Stejnou šablonu můžete použít, pokud jste se později rozhodli vytvořit druhou rekvizitu pro webovou střílečku.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si Spider Man Web Shooter Prop Krok 3

  3 Pomocí šablony vyřízněte 2 stejné kusy zápěstí z 5mm řemeslné pěny. Umístěte design, který jste právě vystřihli, doprostřed pěnového listu a tužkou lehce přejíždějte po okrajích. Poté papír vyjměte a ořízněte podél čar tužky, abyste vytvořili stejný tvar z pěny. Opakujte postup s druhým kusem pěny, abyste vytvořili kus zápěstí pro vaši opačnou ruku.
  • Řemeslnou pěnu najdete v každém řemeslném obchodě nebo v uličce umění a řemesel většiny velkých obchodů s potravinami a super center.
  • Pokud je to možné, použijte šedou nebo černou pěnu. Pokud nemůžete najít pěnu v jedné z těchto barev, můžete ji vždy namalovat později.
  • Můžete mít problém dostat nůžky přes hustou pěnu. Pokud narazíte na velký odpor, zvažte místo toho použití nože. Jen se nezapomeňte zeptat rodičů, než to uděláte!

  Spropitné: Chcete -li, aby vaši weboví střelci získali více podrobností, vystřihněte menší tvar nebo znak, jako je například pavouk, z druhého listu červené řemeslné pěny a přilepte tento kus na vrchní část zápěstí.

 4. Obrázek s názvem Vytvořte si Spider Man Web Shooter Prop Krok 4

  4 Z 5 mm řemeslné pěny vystřihněte 12-16 obdélníků 3 cm (1,2 palce) x 2 cm (0,79 palce). Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je nakreslit jeden obdélník na list papíru, poté vystřihnout tvar a použít jej jako šablonu pro své pěnové kousky. Pěnové obdélníky budou sloužit jako řemínky na zápěstí pro vaše webové střílečky, takže si jich udělejte tolik, kolik potřebujete, abyste se pohodlně vešli kolem obou zápěstí.
  • Pokud si nejste jisti, kolik obdélníků chcete oříznout, změřte zápěstí v centimetrech a vydělte číslo, které dostanete, číslem 2. To vám přesně řekne, kolik jich potřebujete pro každého webového střelce.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si Spider Man Web Shooter Prop Krok 5

  5 Pokud chcete, aby měly jinou barvu, namalujte si kousky pěny. Jednu stranu každého kusu potřete vrstvou akrylové řemeslné barvy a nechte 5-10 minut zaschnout. Poté překlopte kousky a namalujte opačnou stranu.
  • V novějších komiksech a filmech jsou weboví střílečky Spider-Mana téměř vždy šedé nebo černé. Pokud však chcete, můžete také přidat několik akcentů v červené nebo jiné barvě.
  • Nebojte se přizpůsobit své webové střílečky, jak chcete. Je to váš projekt, tak se bavte a zapojte svou představivost!
 6. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 6

  6 Slepte kousky pěny dohromady s kousky zápěstí uprostřed. Rozložte si pěnové kousky vedle sebe na pracovní plochu tak, jak budou vypadat, až budete mít na zápěstí hotové webové střílečky. Stiskněte řadu horkého lepidla na vnitřní okraj jednoho z koncových kusů a poté jej přitlačte k vnějšímu okraji dílu vedle něj. Takto pokračujte v lepení až po čáru, poté nechte lepidlo zaschnout asi 5 minut.
  • Pokaždé, když lepíte 2 kusy, sepněte je na 10–20 sekund, aby lepidlo bezpečně zaschlo.
  • Pokud jste nikdy předtím nepracovali s horkým lepidlem, požádejte o pomoc rodiče nebo starší sourozence.
 7. Obrázek s názvem Vytvořit Spider Man Web Shooter Prop Krok 7

  7 Připevněte suchý zip na konce dokončených zápěstních popruhů. Odřízněte 2 měkké proužky a 2 hrubé proužky na délku 3 cm (1,2 palce), aby odpovídaly délce kusů pěny. Na zadní stranu každého proužku naneste 2-3 body horkého lepidla. Stiskněte proužek na vnitřní stranu jednoho z koncových dílů a druhý přilepte k vnějšímu povrchu kusu na opačném konci. Totéž proveďte pro druhou webovou střílečku.
  • Také byste měli být schopni najít suchý zip ve vašem místním obchodě s řemesly nebo super centru. Ujistěte se, že získáte nesestříhaný druh, abyste jej mohli sami oříznout na správnou délku.
  • Ujistěte se, že kusy suchého zipu směřují opačným směrem, aby se vaše webové střílečky správně upevnily.
  • Přidání suchého zipu vám umožní nasadit a sundat webové střílečky, kdykoli budete chtít.
 8. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 8

  8 Vystřihněte 2 kusy klíčové dírky z 3 mm pěny pro spouště. Tento kus bude mít tvar tenkého obdélníku s kruhem na jednom konci. Změřte obdélník tak, aby byl dostatečně dlouhý, aby dosáhl od poutka vašeho webového střelce k vaší dlani. Jakmile vystřihnete kousky, přilepte jeden na zadní stranu každého kusu zápěstí.
  • Spoušť můžete upravit na černou jako ostatní webové střílečky nebo ji namalovat kontrastní barvou, například stříbrnou.
  • Pokud vám spoušť neleží přes dlaň tak, jak by měla, přilepte na zadní stranu kousek kovového drátu. To vám umožní ohnout jej do tvaru, který vám lépe padne do ruky.
 9. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 9

  9 Na každý kus zápěstí přilepte brčko a vytvořte trysku pro popruh. Vezměte si nůžky a odstřihněte dva kusy 2,5 cm od konce plastové brčka. Poté uřízněte obdélníkový zářez v horní části pěny na obou vašich webových střílečkách dostatečně širokých, aby se do nich vešly slámy. Namažte spodní okraj brček lepidlem a zasuňte je do zářezů.
  • Přidání popruhu k webovým vystřelovačům je volitelné, ale poskytne jim realističtější a funkčnější vzhled.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Výroba klasických webových stříleček z PVC potrubí

 1. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 10

  1 Odřízněte 3–8 kusů 5,7 cm (2,2 palce) kusu 1 palce (2,5 cm) PVC trubky. Označte dýmku v pravidelných přírůstcích a označte, kde každý kus začíná a končí. Poté jej rozřízněte na jednotlivé segmenty pomocí pily na kov nebo podobného nástroje. Pracujte pomalu a opatrně, abyste předešli nehodám.
  • U tohoto stylu webové střílečky můžete buď vytvořit segmenty trubek tak, aby zcela obepnuly ​​vaši paži, nebo je soustředit do oblasti na vnitřní straně zápěstí. Ujistěte se, že jste odřízli příslušný počet kusů, aby váš preferovaný design ožil.
  • Přesný počet segmentů trubek, které uříznete, bude záviset na velikosti vašeho zápěstí a konkrétním designu, se kterým jdete.

  Varování: Při řezání PVC buďte velmi opatrní. Pokud jste pilu nikdy předtím nepoužili, může být dobré nechat si pomoci jedním z vašich rodičů.

 2. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 11

  2 Segmenty trubek nastříkejte stříkáním. Postavte figurky na list šrotu nebo novin. Několikrát protřepejte plechovku s rozprašovačem, abyste se ujistili, že je barva důkladně promíchána, poté stiskněte a podržte tlačítko na zadní straně a hladkými pomalými tahy mávejte tryskou přes PVC. Proveďte tolik průchodů, kolik je potřeba k úplnému potažení kusů.
  • Díly z PVC můžete také malovat ručně pomocí akrylové řemeslné barvy, i když to bude trvat o něco déle.
  • Vyberte si metalický typ barvy, aby vaše webové střílečky dostaly realističtější povrch.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 12

  3 Natřený PVC nechte 30-60 minut zaschnout. Segmenty potrubí musí být suché na dotek, než s nimi budete pokračovat v práci. Jinak by se barva mohla rozmazat nebo otřít o vaše ruce, oděv nebo jiné předměty.
  • Čerstvě natřené kousky umístěte na teplé a suché místo s dobrým větráním, aby se doba schnutí urychlila.
  • Zatímco PVC schne, můžete pokračovat a začít dávat dohromady další komponenty pro vaše webové střílečky.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte Prop Spider Man Web Shooter Krok 13

  4 Vytvořte si pásek na zápěstí ze suchého zipu. Odřízněte roli měkkého suchého zipu na proužek tak dlouhý, aby se vešel kolem zápěstí. Udělejte druhý, o něco větší popruh, který obejde střed předloktí. Až budete hotovi, odstřihněte 2 malé čtverečky z druhé role hrubého lepicího suchého zipu, odlepte je zezadu a přilepte je na vnitřní stranu jednoho konce každého pásku na zápěstí.
  • Připevnění protilehlých kusů suchého zipu vám umožní rychle zapnout a odepnout řemínky na zápěstí.
  • Vaše náramky by neměly být na předloktí dále od sebe, než je délka vašich PVC segmentů.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si Spider Man Web Shooter Prop Krok 14

  5 Na každý řezaný kus PVC přilepte 2 proužky lepicího suchého zipu. Rozstřihněte to, co zbylo z vašeho pásu hrubého suchého zipu 1/2 Čtverce –1 (1,3–2,5 cm). Připevněte čtverec k horní a dolní části každého segmentu potrubí na stejné straně.
  • Celkově vzato budete potřebovat dvojnásobné množství čtverců na suchý zip, než je počet řezaných segmentů trubek. Pokud máte například 6 segmentů, budete potřebovat celkem 12 čtverců suchého zipu.
  • Ujistěte se, že máte dostatek suchého zipu, který vám odstřihne všechny potřebné čtverce, spolu se samotnými řemínky na zápěstí. Pro každý případ by mohlo být dobré vyzvednout si něco navíc.
 6. Obrázek s názvem Vytvořit Prop Spider Man Web Shooter Prop Krok 15

  6 Připevněte kousky PVC na suchý zip po celém popruhu. Jediné, co musíte udělat, je zatlačit segmenty trubek na místo kolem pásků na suchý zip. Jak již bylo zmíněno, můžete je umístit úplně kolem zápěstí nebo skupiny 3-4 společně na vnitřní stranu paže těsně nad dlaní. Jakmile zamknete a naložíte všechny své webové kanystry, budete připraveni k akci!
  • Chcete -li vytvořit druhou rekvizitu webové střílečky pro druhou ruku, jednoduše zdvojnásobte množství zakoupeného materiálu a opakujte předchozí kroky.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete si vyrobit rekvizitu pro webové střílečky s domácími potřebami? Můžete si je vyrobit pomocí suchého zipu, opasku, superglue, zatahovacího přívěsku na klíče a hodinek. Odřízněte pás na správnou velikost a na pásek naneste suchý zip. Otevřete hodinky, vyjměte součásti, vyvrtejte do hodinek díru a ustřihněte konec zatahovacího přívěsku na klíče (ale nenechte to být). Protáhněte strunu a přilepte ji zpět na přívěšek na klíče. Přilepte řetízek na klíče na spodní stranu víka hodinek a pevně přišroubujte. Připevněte suchý zip na horní část opasku a suchý zip nebo nalepte hodinky nahoře.
 • Otázka Jak Peter Parker vyrobil své webové střílečky? Původně měl rozprašovací trysku a malou pumpičku, ale hned poté vytvořil menší verze a na každé zápěstí připevnil jednu, která by „fungovala sebemenším tlakem jakéhokoli prstu“. Kromě toho, že později řekl, že používá chemikálie, které zůstávají nespecifikované, řekl, že na konci dal „nějaký silný tekutý cement“. Byly vytvořeny další verze, například webové střílečky, které fungují dvojitým poklepáním a střílejí pavoučí sledovače, a nedávno byly vytvořeny ty chytřejší, které mohou střílet řetězové popruhy, kyselé popruhy, betonové popruhy a podobně.
 • Otázka Jak zajistím přilnavost webu? Doporučil bych použít něco jako průhledné lepidlo, i když by bylo obtížné „střílet“.
 • Otázka Bude webová střílečka opravdu fungovat? Ano, ale není to silné. Nicméně to vytváří dobrý efekt.
 • Otázka Jaký je účel tyče? Prut pomáhá udržet podpěru střelce rovně.
 • Otázka Jak mohu vytvořit web, který je dostatečně silný, aby pojal malé kameny? Do mini kuše na paži byste mohli zakomponovat více gumiček. Bylo by to obtížné, ale s největší pravděpodobností by to fungovalo. (Přesto byste 'pavučinu' z prstů nedokázali vystřelit.)
 • Otázka Jaký je účel trubek? Provázek by měl být provlečen trubkami, aby poskytl iluzi rekvizity střelce.
 • Otázka Existuje způsob, jak vytvořit skutečné webové střílečky, které fungují? Ne, protože nemůžete získat skutečné pavučiny, které mohou střílet a držet se věcí.
 • Otázka Jak se jednoduchá webová střílečka vyrábí doma? Jednoduchou webovou střílečku lze vyrobit doma s domácími spotřebiči, ale nebyla by příliš silná. Dobrým místem pro začátek je suchý zip, pásek a super lepidlo.
 • Otázka Mohu vyrábět webové střílečky z papíru? Ano, můžete vyrábět malé verze náramků s papírem, suchým zipem a lepidlem, jak ukazuje hra Spiderman pro PS4.

Populární Problémy

Cormier vs Miocic 2 a Pettis vs Diaz dělají z UFC 241 jednu z nejočekávanějších událostí roku. Zde je návod, jak koupit UFC 241 PPV právě teď.

Oceláři a orli se ve čtvrtek sejdou na předsezónní soutěži. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak hrát Gully Cricket. Gully cricket je neoficiální forma kriketu pocházející hlavně z Indie, Pákistánu, Bangladéše a Srí Lanky. Když se hra kriketu hraje v malých uličkách, v hindštině označovaných jako „gully“ (jazyk hlavně ...

Úcta ke své rodině začíná zdvořilostí. Znamená to také naučit se poslouchat jeden druhého, když nesouhlasíte, a dokonce i když jste naštvaní. Další způsob, jak být uctivý, je být tam jeden pro druhého a ukázat vám ...

Tým USA zahájí ve čtvrtek ráno kampaň Světového poháru v ragby 2019 proti Anglii. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.