„Bylo to od něj trochu arogantní“ - Rafael Nadal na komentáře Gorana Ivaniševiče před finále French Open

Rafael Nadal se svou trofejí French Open 2020.

Rafael Nadal se svou trofejí French Open 2020.

Dny před finále French Open 2020 trenér Novaka Djokoviče Goran Ivanisevič docela brutálně zhodnotil šance Rafaela Nadala v zápase o titul. Chorvat vyslovil názor, že dvanáctinásobný šampion French Open - Rafael Nadal - neměl „žádnou šanci“ porazit svého svěřence Novák Djokovic.

Rafael Nadal dokázal, že Ivaniševič se důrazně mýlil tím, že ve finále zbořil Novaka Djokoviče. A nyní uvedl své názory na odvážnou předpověď během chatové show, kterou pořádal David Broncano.

Jak mohu sledovat televizi na svém počítači?

Třináctinásobný šampion French Open byl součástí chatové show s názvem La Resistencia, která je ve Španělsku vzhledem k rozšířené přitažlivosti Broncana docela slavná. Mallorcan pozval Broncana na jeho cvičiště akademie a strávil s ním nějaký čas tenisem, než začal mluvit na různá témata.

Když se objevilo téma finále French Open, Rafael Nadal prozradil, že se s Ivanisevicovými komentáři setkal až po zápase.

oprava podrážky tenisových bot
'Přísahám, že jsem neslyšel, co Ivanisevič řekl před finále,' řekl Nadal. Někdo mi to řekl potom.

Stejně jako jeho strýc Toni, Rafael Nadal také připustil, že Chorvatovo prohlášení bylo arogantní. Nadal však souhlasil s Ivaniševičovým názorem, že podmínky byly pro Novaka Djokoviče příznivější.

'Bylo to od něj trochu arogantní,' pokračoval Nadal. Ale podmínky byly pro Nováka lepší.

Rafael Nadal v pokračování o Novakovi Djokovičovi také zmínil, jak měl Srb smůlu, že byl diskvalifikován z US Open. To znamená, že svět č. 2 si byl jistý, že Djokovic bude v okamžiku, kdy incident sledoval, ve výchozím nastavení.

'Sledoval jsem doma golf, když byl Djokovič DQ z US Open,' prozradil Nadal. Lidé mi začali posílat zprávy. Když jsem viděl ten okamžik, myslel jsem, že je venku. Pravidlo je jasné. Bylo to velmi nešťastné. '

Rafael Nadal otevírá svá plánovací rozhodnutí a plány do budoucna

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal, který se v současné době zotavuje ze svých výkonů na French Open, nebude v evropském hardcourtovém švihu až do Paris Masters. Španěl vysvětlil, proč je pro něj stále důležitější každý rok pozorně sledovat svůj rozvrh.

tabulka velikostí úchopů tenisových raket
Dávám si více přestávek (každý rok) a rozvrh, který mi nejlépe vyhovuje, abych byl konkurenceschopný, řekl Nadal.
Rafael Nadal věří

Rafael Nadal věří v trénink „maximální intenzity“.

Rafael Nadal, známý svým přísným tréninkovým režimem, dále prozradil, jak po zranění v roce 2005 musel změnit své metody. Španěl nyní přikládá větší důležitost intenzitě tréninku.

Pokud jde o trénink, jde o to dělat to s maximální intenzitou, dvě hodiny nebo čtyři. Ve dvaceti letech jsem měl plnou kapacitu. Od roku 2005 jsme kvůli zranění nohy museli začít měnit, “pokračoval Nadal.

Rafael Nadal také hovořil o aktivitách, kterým by se chtěl v budoucnu věnovat, poté, co odešel z tenisu. Bez obav, že by se zranil, Nadal navrhl, že bude mít mnohem větší svobodu „užívat si přírody“.

Když se zítra nebudu obávat zranění, budu dělat věci jako více si užívat přírodu, pokračoval Nadal.
Rafael Nadal miluje moře.

Rafael Nadal miluje moře.

Rafael Nadal poté začal lyricky voskovat o kráse svého domovského města Mallorca. Mluvil také o pozitivním dopadu, který na něj jako hráče mělo moře.

Na Mallorce máme neuvěřitelná místa, řekl Nadal. Lidé zůstávají na plážích, ale my máme místa s krásným interiérem. A samozřejmě moře. Moře mi dává sílu, když se vracím na turnaje, “vysvětlil Nadal.

Populární Problémy

Real Madrid a Barcelona se střetly o třetí El Clasico za poslední měsíc. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Suns vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Nadějná play -off Georgia otevírá sezónu zápasem SEC proti Vanderbilt sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Gruzie v loňském roce udělala malý krok zpět, ale stále má ambice na národní titul v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy UGA online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním Aladdina (1992) online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Mokrá půda není jen nepohodlná nepříjemnost - příliš mnoho zemní vlhkosti může ve skutečnosti vést k mrtvým rostlinám, neúspěšným plodinám nebo problémům se stabilitou v okolních strukturách. Nejlepší způsob, jak vysušit velké množství nečistot, je důkladně je provzdušnit ...