Kennedy Center Honors 2019 Přímý přenos: Jak se na to dívat online

Vyznamenání Kennedyho centra

Kennedy Center YouTube Zde je návod, jak můžete sledovat Kennedy Center Honors online bez kabelu.

Událost Kennedy Center Honors 2019 se koná dnes večer 15. prosince ve 20 hodin. EST/19:00 CST na CBS. Každoroční akce potrvá přibližně dvě hodiny a skončí ve 22 hodin. EST. Pokud doufáte, že se na pořad podíváte, ale nemáte přístup k televizi, možná hledáte jiné způsoby sledování. Níže jsou uvedeny všechny informace, které budete potřebovat k přímému přenosu události online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

čtyři druhy podání v tenise

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete pak show sledovat živě nebo na vyžádání na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo ji můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

kdy to chrisley ví nejlépe v televizi

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Kráska a zvíře 2017 streaming

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

jak si vybrat badmintonové rakety

Sally Field, Linda Ronstadt, Michael Tilson, Sezame, otevři se & Země Vítr a oheň budou dnes v noci všechny ctěnyHrát si

Hlavní body Kennedy Center Honors 2019 Oslavte rok Honorees Earth, Wind & Fire, Sally Field, Linda Ronstadt, Sesame Street a Michael Tilson Thomas Sledujte 42. ročník Kennedy Center Honours oslavující Honoreesův hluboký umělecký dopad v neděli 15. prosince ve 20 hodin. na CBS. Kennedy Center Honors oslavuje ikony, které díky svému umění zanechaly nesmazatelné razítko na našem… 2019-12-12T21: 37: 22.000Z

Sally Field, Linda Ronstadt, tvůrci Sezame, otevři se , kapela Earth Wind and Fire a dirigent Michael Tilson budou všichni oceněni na akci 2019, zatímco Audra McDonald, Cynthia Erivo, The Jonas Brothers a Ne-Yo se chystají vystoupit. LL Cool J, který byl v roce 2017 držitelem ocenění Kennedy Center Honor, bude hostit 42. ročník akce.

David Rubenstein, předseda Kennedyho centra, vydal prohlášení o této události. Zní to, The Kennedy Center Honors oslavuje ikony, které díky svému umění zanechaly nesmazatelnou stopu v našem kolektivním kulturním povědomí. Háčky a drážky Earth, Wind & Fire jsou základem klíčového stylu, který nadále formuje naši hudební krajinu; Sally Field nám přináší více než pět desetiletí nezapomenutelné postavy, radostné i dojemné; Linda Ronstadt je určujícím hlasem generace zahrnující žánry, jazyky a kontinenty; Sesame Street pokračuje v revoluci v tom, jak se děti a dospělí učí o našem světě; a Michael Tilson Thomas jde daleko za hranice udržování skóre - formoval americkou hudbu a hudební instituce pro 21. století.

Během rozhovoru na červeném koberci se oslavenkyně Sally Field zeptala, jak se cítí při získávání vyznamenání a proč je právě toto vyznamenání tak zvláštní. Herečka řekla: „To je opravdu - každý to cítí - tento druh je skutečným oceněním vrcholných úspěchů. Jde to napříč uměním a jsou to lidé, na které veřejnost v některých případech zapomněla nebo o nich příliš neslyšela, ale kteří měli takový dopad ...

Vyznamenání Kennedy Center Honors se ve skutečnosti konalo 8. prosince 2019, ale dnešní večer je to poprvé, co se událost 2019 vysílá v televizi. Nalaďte v neděli 15. prosince ve 20 hodin. EST zachytit událost na CBS. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Naučit se respektovat Marion Bartoli

Jak získat krávu s nervovým poškozením zadních nohou z dlouhého porodu nebo tvrdého tahu, aby se postavil. Někdy po dlouhém, těžkém porodu, kdy se kráva snaží mít velké tele bez pomoci a je to v porodních cestách příliš dlouho, nebo po těžkém ...

Jak vyztužit kůži. Chcete -li vyztužit kůži, musíte změnit její strukturu na molekulární úrovni. To se obvykle provádí kombinací tepla s vodou nebo voskem, ale existuje několik různých způsobů, jak toho můžete dosáhnout. Namočte kůži do ...

Eroze půdy je v dnešním světě narůstajícím problémem, protože měnící se klimatické podmínky, jako je intenzivní déšť a vítr, způsobují alarmující ztrátu a vyčerpání půdy. Ornice je životně důležitá pro udržení růstu rostlin všeho druhu, přírodních a ...

Vévodský basketbal se v sobotu v předsezónní exhibici ujímá státu Northwest Missouri. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Seahawks a Cowboys, dva z nejlépe běžících týmů v NFL, se v sobotu setkají v zápase NFC Wild Card. Zde je návod, jak sledovat hru online.