Jak sledovat televizní pořad „Dobrá znamení“ online Amazon Prime

Amazon Prime/YouTubeDobrá znamení je nová televizní show na Amazon Prime, která má vyjít 31. května 2019. Je to šestidílná série, kterou vytvořily jak Amazon Studios, tak BBC Studios. A v obsazení představuje spoustu známých tváří. Pokud se chcete na show podívat a už máte Amazon Prime, můžete jednoduše přejít na tuto stránku a začít sledovat na ploše po vydání pořadu, nebo jej můžete sledovat prostřednictvím streamovacího zařízení v aplikaci Amazon Fire TV, Fire TV stick nebo Amazon Video.

Pokud nemáte Amazon Prime, můžete přejděte sem a zaregistrujte se na 30denní bezplatnou zkušební verzi a začněte okamžitě sledovat.Zde je kompletní přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých streamovacích zařízeních:

starý tenisový míček

Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, kliknutím sem můžete začít sledovat .

Chcete -li sledovat prostřednictvím Amazon Fire TV nebo Fire TV stick, prostřednictvím tabletu nebo jiného streamovacího zařízení, můžete tak učinit prostřednictvím aplikace Amazon Video, kterou si můžete zdarma stáhnout. Vy kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení .

Hrát si

Good Omens - oficiální upoutávka na upoutávku I Prime Video Konec se blíží. Tato série vychází z nejprodávanějšího románu renomovaných autorů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana a sleduje příběh anděla Aziraphale a démona Crowleyho, kteří si vytvořili nepravděpodobné přátelství trvající 6000 let a oblíbili si život na Zemi . Konec času se však blíží s… 2018-10-06T15: 20: 41 000Z

Pokud nemáte Amazon Prime

Při registraci na 30denní bezplatnou zkušební verzi Amazon Prime máte na výběr z několika různých možností:

Video Amazon Prime : Nejlevnější měsíční možnost, stojí 8,99 $ měsíčně a zahrnuje neomezené streamování filmů, televizních pořadů a dnešních her na Amazonu. Kliknutím sem se zaregistrujete na 30denní bezplatnou zkušební verzi

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů, televizních pořadů a her NFL od Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Cenové možnosti jsou buď 10,99 $ za měsíc, nebo 99 $ za rok, a vy kliknutím sem spustíte bezplatnou zkušební verziAmazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime, ale přichází s šestiměsíční zkušební verzí. Vy kliknutím sem se můžete zaregistrovat

legální stolní tenis podávat

Jakmile se zaregistrujete, tak kliknutím sem můžete začít sledovat na ploše nebo je můžete sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím Amazon Fire TV, Fire TV stick nebo aplikace Amazon Video, kterou si můžete zdarma stáhnout. Vy kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení .


Nová řada vychází z románu Good Omens z roku 1990: Pěkná a přesná proroctví Agnes Nutterové, Čarodějnice od Terryho Pratchetta a Neila Gaimana. Během panelu New York Comic Con Gaiman prozradil, že před několika lety jsme si s Terry mysleli, že by mohl být opravdu dobrý nápad zkusit hledat televizi. Šli jsme hledat spisovatele a všichni řekli: „Ne, je to příliš divné.“ Pratchett, který neměl dlouho na život, požádal Gaimana, aby projekt prohlédl. Pratchett bohužel zemřel v roce 2015, než mohla být show vyvinuta a vydána.

Na počest Pratchetta, přestože zemřel, BBC odhalil, že pro něj bylo ušetřeno místo Dobrá znamení premiéra, spolu s jeho ochranným kloboukem, umístěným v první řadě.

Klobouk a šála Terryho Pratchetta jsou na prázdné židli v první řadě@GoodOmensPrimesvětová premiéra, jak slíbil@neilhimself #Dobré lidi pic.twitter.com/RKNd5bOxpc

- Flora Carr (@floracarr_)28. května 2019

cítit tenisové podání

Pokud jde o oficiální popis televizního pořadu, uvádí se v něm: Anděl a démon musí spojit své síly, aby našli způsob, jak zachránit svět, jak se blíží konec času s blížícím se Armageddonem.

Hvězdné obsazení se skládá z několika velkých herců, včetně Davida Tennanta, Jona Hamma, Michaela Sheena, Anny Maxwell Martinové, Josie Lawrence, Mirandy Richardson, Adrie Arjony, Michaela McKeana, Jacka Whitehalla a Nicka Offermana. Podle The Hollywood Reporter , celou sérii vypráví Frances McDormand jako Bůh a Benedict Cumberbatch jako hlas Satana. V rozhovoru pro BBC Radio 2 herec Sheen hovořil o tom, jak skvělé a užitečné bylo mít tvůrce Gaimana jako součást natáčení. Sheen prohlásil: Moc pomohlo, když byl showmanem Neil Gaiman. Byl na place každý den, pracoval po boku Douglase Mackinnona, který ho režíroval, a stál u jádra všech kreativních rozhodnutí, což vám dodává velkou jistotu. Ještě to neudělal.

Všech šest epizod má být vydáno najednou a zde jsou názvy jednotlivých epizod:

Na začátku
Kniha
Těžké časy
Sobotní dopolední hodina
Možnost Doomsday
Úplně poslední den zbytku jejich života

Kostýmní výtvarnice Claire Anderson nedávno hovořila s The Hollywood Reporter o tom, jak přišla se styly pro některé hlavní postavy a řekla, že byla ovlivněna Keithem Richardsem.

tenisový pohyb podání

Populární Problémy

Jak vybrat bezpečné hračky pro psy. Pro psy nejsou hračky luxusem. Jsou nezbytné pro dobré zdraví. Pomáhají odrazit nečinnost a nudu. Také nám umožňují vybudovat si pouto s našimi domácími mazlíčky. Měli byste se však ujistit, že jste ...

Plstěné boty jsou stále populárnější a můžete najít spoustu stylových možností pro běžné sportovní boty, které lze nosit se spoustou různých outfitů. Mnoho z nich je dokonce vyrobeno z udržitelnějších materiálů a procesů, což ...

Jak ošetřit holenní dlahy protahováním. Holenní dlahy se vyznačují bolestí po boku nebo přední části holeně. Http://www.houstonmethodist.org/orthopedics/where-does-it-hurt/ankle/shin-splints/ Shin dlahy můžete získat pro mnoho .. .

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Dispatches From Elsewhere online bez kabelového předplatného. Premiéru má v neděli 1. března ve 22 hodin. ET/PT na AMC.