Jak se dívat na Bruce Lee 30 30 „Buď voda“ online bez kabeluGetty Vosková figurína čínského herce Bruce Leeho.

Nejnovější dokument ESPN 30 za 30 Be Water prozkoumá život a kariéru Bruce Leeho-průkopníka bojových umění, akční hvězdy a kulturní ikony.

Být voda premiéra neděle 7. června ve 21 hodin ET/PT na ESPN a tak dále bude na ESPN+ bezprostředně po premiéře .

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Být voda živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Fire TV Stick, Rokue, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

ESPN+

Počínaje bezprostředně po premiéře, Být voda –Dále s každým dalším dokumentem 30 za 30– bude k dispozici na ESPN+:

Získejte ESPN+

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Být voda kdykoli na svém počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Firesticku, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One, Smart TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN aplikace.

Hulu s živou televizí

Pokud chcete dokument sledovat živě v jeho premiéře, ESPN je jedním z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Být voda vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „30 za 30: Be Water“

Název dokumentu Be Water vychází ze slavného citátu od Lee: Empty your mind. Buďte beztvarí, beztvarí - jako voda. Dáte do šálku vodu, stane se šálkem. Když dáte vodu do láhve, stane se z ní láhev. Když ji dáte do konvice, stane se z ní konvice. Voda může protékat nebo může havarovat. Buď vodou, příteli.

Leeův odkaz je jedním z válečných umělců, filozofů a kulturních ikon a jeho jméno je dodnes uznáváno po celém světě. Pro Leeho, který se potýkal s rasismem v Hollywoodu a komplikacemi v kariéře kvůli způsobu, jakým byli asijští muži zobrazováni ve filmu a televizi, to ale nebyla snadná cesta ke slávě.

můžete hrát raketbal sám?

Tvář asijského Američana nebo asijského muže byla pro mnoho Američanů tváří nepřítele, řekl WBUR režisér filmu Bao Nguyen. A tak tyto typy rozhodnutí a konfliktů zahraniční politiky vytvořily tyto stereotypy a zobrazení Asiatů na obrazovce jako darebáků, jako nepřátel.

Je smutné, že Lee skončil před svým největším filmovým úspěchem Vstup do draka kvůli edému mozku, pravděpodobně způsobenému reakcí na lék proti bolesti na předpis. Bylo mu pouhých 32 let, ale svou prací ovlivnil budoucí generace.

Právě jsem byl unesen, řekl Nguyen Jeffu ​​Wagenheimovi z ESPN. Nikdy jsem neviděl vedoucího herce, který by vypadal jako já. Nemohl jsem se zbavit skutečnosti, že byl hrdinou filmu. Nebyl to padouch. Nebyl pomocníkem. Byl to sebevědomý vedoucí muž. Když jsem vyrůstal v Americe, nebyl jsem zvyklý vidět tento typ zobrazení asijských mužů.

Nguyen se ponoří nejen do Leeovy kariéry, ale i do jeho života a bojů. Zatímco Lee je ikona, Nguyen chtěl humanizovat legendu bojových umění a ukázat jeho novou stránku.

Stal se víc než jen mužem. Stal se ikonou, na kterou může každý promítnout svůj příběh, řekl Nguyen pro ESPN. Aby se však hrdinové stali relatable, aby lidé opravdu chtěli být jako oni, musíte znát jejich lidskou stránku. Jejich boje. Jejich obavy. Musíte být schopni říci: „Měl stejné nejistoty jako já, ale věřil si a probojoval se přes to.“ Považuji to za nejaspiračnější část Bruce Leeho.

Lee také získal mnoho přátel, včetně legendárního velkého muže Lakers Kareema Abdula-Jabbara, který Leeovi připisuje zásluhy za to, že mu během kariéry NBA pomohl zůstat zdravý.

Poprvé jsem se s Brucem setkal, když jsem byl studentem UCLA a chtěl jsem pokračovat ve studiu bojových umění, které jsem začal v New Yorku, řekl Abdul-Jabbar pro Huffington Post. Rychle jsme navázali přátelství i vztah student-učitel. Naučil mě disciplíně a spiritualitě bojových umění, která byla velmi zodpovědná za to, že jsem mohl 20 let závodně hrát v NBA s velmi malým počtem zranění.


Populární Problémy

Jak uvolnit matice očka. Okolní matice se používají k zajištění kola k vozidlu a matice je třeba povolit a případně odstranit, kdykoli budete chtít vyměnit pneumatiku, přistupovat k brzdám a provádět řadu dalších oprav na svém vozidle ....

Váš průvodce streamováním Gravity Falls online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak říct trenérovi, že končíte. Přestat se sportem může být obtížné rozhodnutí, ale neměli byste se bát informovat o novinkách svého trenéra. Možná budete potřebovat více času na školní práci, nebo vás kvůli zranění příliš mnoho ...

Makadamové ořechy je neuvěřitelně těžké rozlousknout, i když byly nejprve uvařené nebo pražené. Typické louskáčky to nepovedou a méně rafinované metody, jako je rozbíjet standardním kladivem, nakonec rozdrtí jemné ořechy ...

Jak na šířku. Terénní úpravy mohou váš přední nebo zadní dvůr odlišit od ostatních ve vašem bloku a přidat hodnotu vašemu domovu. Zjistěte, jaký druh krajinného designu chcete, a poté pro něj vytvořte plán na papír. Potom můžeš...

Sportovat, a hlavně dobře hrát, je dřina, která vyžaduje hodně energie. Pokud se pokusíte soutěžit bez nezbytných příprav, z nichž některé musí začít týdny předem, možná zjistíte, že ztrácíte výdrž příliš rychle, ...