Jak sledovat Argentinu vs Chile Copa America v USA

Sledujte Argentina vs Chile v USA

Getty

Ti v USA mohou sledovat živý přenos Argentina vs Chile v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Více informací o ESPN+ a FuboTV najdete níže


Argentina a Chile budou hrát o třetí místo na Copa América 2019 v sobotu v Arena Corinthians v brazilském São Paulu.

V USA je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+

Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v televizi v USA, můžete sledovat Argentinu vs Chile v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa América 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Chile na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

pravidla badmintonu a bodování

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Chile (španělština) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů žije).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Argentina vs Chile (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak prát semišové tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Argentina vs Chile

Ani jeden tým v semifinále neskóroval-Argentina padla 2: 0 s Brazílií, než Chile odevzdalo tři góly Peru.

La Albiceleste přestřílelo hostitele 14: 4, ale ve srovnání se třemi střelami Brazílie na bránu proměnilo pouhé dva své pokusy.

Měli jsme šance, míč zasáhl dřevo, proběhl přes šest yardů, došlo k penaltám, které nebyly uděleny, řekl hvězdný útočník Lionel Messi podle Reuters .

Dnes se to prostě nestalo.

Messi, majitel rekordních pěti cen Ballon d’Or a vítěz 34 klubových trofejí v Barceloně, nikdy s Argentinou nevyhrál hlavní šampionát; poslední trofej týmu přišla v roce 1993, kdy vyhráli podruhé za sebou Copa América.

Dvaatřicetiletý největší triumf v dresu Argentiny přišel v roce 2008, kdy národní tým do 23 let získal olympijské zlato.

Přichází několik dobrých a důležitých hráčů, kteří ukázali, že mají rádi národní tým a chtějí tu být, řekl Messi podle Associated Press . Je tu budoucnost, máme spoustu mladých hráčů, kterým je třeba dát čas, aby uspěli. Musíme je respektovat.

Dodal, že národní tým se na něj může i nadále spolehnout, že bude v budoucnu reprezentovat Argentinu: Pokud budu muset nějak pomoci, udělám to. S touto skupinou hráčů jsem se cítil dobře.

Neočekává se, že by Lionel Scaloni, dočasný hlavní trenér Argentiny, zůstal během kvalifikace mistrovství světa ve vedení.

Nemyslím si, že je čas o tom mluvit, není to to, čeho se právě teď obávám, řekl Scaloni, podle AP. Po této porážce mám obavy o své hráče.

Při pohledu na statistiku a ne na srovnávací tabulku by si někdo myslel, že Chile vyhodilo Peru v semifinále, ne naopak.

La Roja měl strmé výhody při střelách (19-9), střelách na cíl (7-3), procento držení (66-34), přihrávkách (591-318) a rohových kopech (9-2).

Peru hrálo dobře, zaslouží si být ve finále, řekl podle Chile záložník Gary Medel Reuters . Bolí to, protože jsme chtěli získat další titul. Ve druhém poločase jsme měli šance, ale nedokázali jsme je proměnit.

co je to tenisová obuv

Hlavní trenér Reinaldo Rueda řekl, že dvojnásobní obhájci titulu nebyli mentálně připraveni postoupit za Peru.

Vstoupili jsme do zápasu už s myšlenkou na finále, a tak jsme dovolili Peru, aby nás překvapilo, řekla Rueda AP .

A dodal: Je to hořká ztráta. Těšili jsme se na finále, ale ten první krok jsme nemohli udělat proti Peru.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Bolt online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Chcete se dívat na UFC 264 a budoucí události PPV na Apple TV? Zde je kompletní průvodce a postup krok za krokem.

Jak pěstovat zadní deltoidy. Vaše zadní deltoidy jsou vaše zadní ramenní svaly, které vám pomáhají udržovat dobré držení těla a otáčet ramenem v jeho rozsahu pohybu. Přestože spousta cviků míří na vaše ramena, ...

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek nedávno trénovala se svým idolem Rafaelem Nadalem před zápasem v prvním kole proti Kaja Juvan.

Serena Williamsová byla v žebříčku top 10 zařazena podle prestižního kanálu mezi nejlepší ženské hráčky všech dob. Seznam obsahuje pouze dva aktivní hráče - sestry Williamsovy, Serenu a Venuši.

Seznam 7 největších tenistů všech dob z Chorvatska.