Jak se stát královnou vaší školy

Být populární je společným přáním mnoha dívek. Kdo by nechtěl být populární od idolizace až po zasypání láskou? Přestože se dosažení tohoto cíle může zdát nemožné, tento článek vám může pomoci splnit si sny. Podle níže uvedených kroků byste mohli být na cestě stát se včelí královnou vaší školy.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Staňte se včelkou královnou vaší školy Krok 1

  1 Mít kliku. Po vašem boku by měli být dva až šest lidí. Vaše skupina by měla sestávat z důvěryhodných, blízkých přátel, kteří vás milují takovou, jaká jste. Ujistěte se, že jsou loajální, chytří a dobře oblečení, stejně jako dobrým vzorem pro ostatní spolužáky. Abyste je přesvědčili, aby zůstali vašimi přáteli, umožněte jim také mít část pozornosti. Věnujte jim stejnou pozornost a lásku a také malé dárky, kterými jim projevíte uznání. Jednotliví členové kliky se liší, ale abyste měli představu o oficiální klice, podívejte se na níže uvedený seznam:
  • Alfa. Je vůdkyní skupiny.
  • Beta. Je to vaše nejlepší kamarádka, která vás miluje, ale ne zbožňuje vás. Měli byste jí být schopni důvěřovat se svými tajemstvími a odhalit některé své nedokonalosti.
  • Zlatíčko. Během bojů může působit jako nárazník, stejně jako emocionální podpora pro ty, kteří se cítí na dně. Také je skvělá v konverzaci s dospělými. Kromě toho by měla mít podobné vlastnosti jako zbytek vaší kliky, ale bude měkčí a sladší.
  • Profesionál. Bude mít jeden nebo více velkých talentů, jako je herečka nebo sportovec.
  • The Party Animal. Bude životem večírku: ale s třídou.
  • Střední půda. Je standardní populární dívkou. Ačkoli zbytek vaší kliky může být talentovaný a odchozí, bude průměrná a zbytek skupiny zmírní. Navzdory skutečnosti, že se bude zdát jako běžná teenagerka, bude úkoly teenagera plnit lépe, než kdokoli jiný.


 2. Obrázek s názvem Staňte se královnou včel vaší školy Krok 2

  2 Mějte důvěru. Hrdost na to, kdo jste, je pro popularitu zásadní. Nejistí lidé často hledají dobrý vzor, ​​který by mohli následovat, a musíte pozici obsadit, abyste se stali populárními. K posílení sebevědomí použijte níže uvedené tipy:
  • Buďte spokojeni se svým vzhledem. I když si mnoho lidí může přát, aby mohli změnit svůj vzhled, použijte jiné myšlení než oni. Uvědomte si, že jste jedinečně krásná, navzdory tomu, co říká společnost.
   • Pokud nejste se svým vzhledem spokojená, použijte tuto metodu ke zvýšení sebevědomí: naneste si přebytečný make -up, dokud nebudete vypadat nevolně. Noste ji hodinu a neustále se dívejte do zrcadel. Později to smyjte a znovu se podívejte do zrcadla. Vidíte, jak roztomilá a přirozeně krásná vypadáte? Tak vás vidí svět.
  • Dbejte na osobní hygienu. Udržováním čistého těla se budete cítit sebevědoměji. Vezměte si každodenní sprchu a umyjte si obličej přírodními produkty, abyste zabránili vzniku pupínků. Noste deodorant nebo parfém a nechte si upravit nehty a vlasy na vhodnou délku. Také pokud jste dost staří a pokud vám to rodiče dovolí, oholte si nohy, aby nebyly příliš chlupaté. Postarejte se o své tělo a za své úsilí budete odměněni.
  • Nosit make up. Chcete -li zvýšit svou krásu, naneste na obličej základní make -up. Udržujte to co nejpřirozenější, abyste se vyhnuli falešnému vzhledu.
  • Účastněte se různých koníčků nebo aktivit. Tím, že si dovolíte zažít dobrodružství ve světě, budete moci během relaxace objevit o sobě více. Najděte si nového koníčka nebo aktivitu pro nějaké koření ve svém životě.
  • Trávte kvalitní čas se svou rodinou nebo blízkými přáteli. Poznejte své blízké. Vyrazte si s nimi na speciální akci nebo dovolenou. Když budete trávit čas s lidmi, kteří vás milují, budete se sebou spokojení.
  • Řešte velký projekt. I když váš cíl nemusí být obrovský, splnění cíle může zvýšit vaše sebevědomí. Poskytne vám pocit úspěchu a budete se cítit připraveni přijmout větší životní úkoly.
  • Jít nakupovat. Procházejte své oblíbené obchody s výprodeji nebo slevami. Kupte si roztomilý outfit, který doplní váš typ postavy a tón pleti. Pokud to pomůže, požádejte o radu člena rodiny nebo přítele.
 3. Obrázek s názvem Staňte se včelkou královnou vaší školy Krok 3

  3 Buď hezká. Abyste se stali vzorem pro své spolužáky, musíte mít dobrý vzhled. Péčí o své tělo budete těžit z výhod a rozjasníte svoji krásu.
  • Vlasy jsou často považovány za určující rys vašeho těla. Pečujte o své zámky dobře a kupte si kvalitní šampon a kondicionér. Navíc si nechte ostříhat účes, který lichotí vašemu obličeji. Každé čtyři až osm týdnů byste měli dostat zastřihnutí, které podpoří růst vlasů a odstraní roztřepené konečky. Při úpravě vlasů také vybírejte oblíbené, atraktivní účesy, které doplňují váš typ obličeje. Příkladem jsou rozcuchané drdoly, poloviční culíky, culíky a copánky. Přidejte svým vlasům roztomilé doplňky pro jedinečný vzhled.
  • Udržujte svůj obličej čistý a čistý. Denním používáním čisticího prostředku, toneru a zvlhčovače odvrátíte nevítané pupínky a mastnou pleť. Aplikujte také lehký, přirozený make -up, který zvýrazní vaši krásu a zakryje nedostatky.
  • Dodržujte osobní hygienu. Pečlivě se o své zuby starejte tak, že si je budete čistit alespoň dvakrát denně a budete je používat alespoň jednou denně. Pro dobrý dech použijte ústní vodu. Kromě toho se každý den sprchujte s dobrým mýdlem a exfoliační rukavicí pro hladkou a hebkou pokožku. Holte nebo voskujte všechny vlasy, které je třeba odstranit. Pokud si přejete, vyčistěte si také nehty a proveďte manikúru nebo pedikúru.
  • Zůstat ve formě. Dokončením třiceti minut cvičení denně si udržíte váhu a získáte kondici. Jezte také zdravé, organické potraviny.
 4. Obrázek s názvem Staňte se královnou včel vaší školy Krok 4

  4 Získejte správný postoj. Dopřejte každému, koho potkáte, neutrální, ale přátelský vzduch, aby zanechal dobrý dojem. Být k nim zdvořilý jim neposkytne žádný důvod, aby se stali tvým nepřítelem nebo aby tě obvinili ze zlého jednání. Přestože byste ke svým spolužákům měli být laskaví a milí, vyhněte se tomu, abyste byli dobrotiví. Nebojte se poškrábat, pokud na vás někdo udělá žert, ale zdržte se toho, že se stanete tyranem. Královna nikdy na lidi otevřeně neútočí.
  • Mít kruhy přátel a známých. Ačkoli byste se měli hlavně držet své kliky, nezaškodí mít další spojení. I když nemusíte nutně mluvit s každým z vašich příležitostných přátel denně, zůstaňte s nimi v kontaktu.
  • Pokud vás někdo ve vašem kruhu položí na zem, trochu ji degradujte a vymyslete z ní tajemství. Je to efektivnější a méně kruté.
 5. Obrázek s názvem Staňte se královnou včel vaší školy Krok 5

  5 Stylově se oblékněte. Nakupujte oblečení od populárních značek a občas se rozhoupejte po drahých šatech. Vyberte si jedinečné oblečení, které ostatní nebudou mít, ale zdržte se oblékání zvláštním, neatraktivním způsobem. Váš výběr oblečení by měl odpovídat událostem, kterých se chcete zúčastnit (např. Na ples si vezměte plesové šaty, nikoli tenisové šaty). Navíc si vyberte barvy a lichotivé střihy, které doplní vaše tělo a tón pleti. Ujistěte se, že spárujete své oblečení s roztomilými botami a doplňujícími doplňky, včetně roztomilé kabelky. Doporučuje se, abyste měli alespoň jeden nebo dva položky návrháře. Mohou se skládat z kabelky, párů bot (nejlépe podpatků nebo bytů) nebo šperku.
  • Oblíbené značky jsou Abercrombie, American Eagle, Topshop, Hollister, Forever 21, Old Navy, Aeropostale, GUESS? A Tommy Hilfiger. Pokud chcete udělat něco navíc, jsou obchody jako Juicy Couture, Marc Jacobs, Urban Outfitters a American Apparel skvělou volbou.
  • Zůstaňte v obraze díky módním časopisům, abyste věděli, co je žhavé a co ne. Ačkoli můžete nechat svůj styl inspirovat různými outfity, nekopírujte zcela vzhled modelek. Místo toho ukradněte trochu jejich stylu a přidejte ho do svého pro jedinečnou směs. Mezi vynikající časopisy patří Teen Vogue, Sedmnáct, a Ona.
  • Džíny by měly skvěle padnout, aniž by vaše boky překrývaly okraje (což má za následek neatraktivní vršek muffinu).
  • I když byste mohli být v pokušení ušklíbnout se nad výběrem oblečení jiných lidí, chovejte se k nim s respektem. Uvědomte si, že mají svůj vlastní styl, navzdory tomu, jak si myslíte, že by se měli oblékat.
 6. Obrázek s názvem Staňte se včelkou královnou vaší školy Krok 6

  6 Naučte se jemně zacházet s drby. Všude, kam přijdete, vás budou pomlouvat. Ačkoli byste se mohli pokusit vyhovět všem, ne všichni lidé se budou zdrhat pomlouvání o vás, bez ohledu na to, jak dobře můžete vypadat. Vyhněte se pomlouvání svých blízkých přátel. Šířte informace o osobě za zády jen tehdy, pokud věříte, že si to zaslouží. Pokud se však rozhodnete šířit zvěsti, udělejte to nenápadně, abyste se vyhnuli poškození své pověsti.
 7. 7 'Být perfektní. „To znamená„ perfektní v očích jiných lidí “, nikoli„ bezchybně dokonalý “. Ukažte ostatním, že je můžete porazit mnoha způsoby, a jste ve skutečnosti nejlepší ze všech. Toho je ale těžké dosáhnout, protože každý má slabé stránky - stačí jen oprášit to, co už je dobré, a zlepšit věci, ve kterých tak dobrý nejste. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Nejsem spokojený se svým tmavým odstínem pleti, mohu být stále včelí královnou? Užitečné rady? Není třeba být nešťastný. Jsem smíšená rasa a někdy bojuji. Pokračujte výše uvedenými kroky a pokud vás někdo urazí kvůli tónu pleti, promluvte si o tom s učitelem nebo ředitelem. Je to šikana a nenávistné projevy a většina škol má pro takové věci politiku nulové tolerance.
 • Otázka V mé škole už je včelí královna a je zlá! Co mohu udělat, abych se stala novou včelí královnou? Postavte se jí a postavte se za ostatní, pokud je šikanuje. Buďte ke všem laskaví. Nejlepší způsob, jak získat lidi na svou stranu, je být lepším člověkem, než je současná včelí královna.
 • Otázka Moje kamarádka (která je včelí královnou) opustila naši skupinu, ale ona si vybírá nového vůdce. Můj přítel si už myslí, že je to ona, ale moje včelí královna mi řekla, že jsem to byl já. Jak mohu být stále jejím přítelem, když jsem QB? Zacházejte s ní tak, jak se běžně chováte, a udělejte z ní svou beta verzi. Neříkejte jí přímo, že je beta, ať si myslí, že je královna, pokud chce. Poznáš pravdu.
 • Otázka Jak překonám alfa samičku ve své klice? Být jisti. Nenechte se tlačit a zkuste se připojit k oblíbeným klubům a podobně. Soustřeďte se na sebe a ne na druhého.
 • Otázka Co když nesmím nosit make -up do školy? Mám porušit pravidla? Ne. Nemá cenu se kvůli tomu dostávat do problémů. Pokud máte povoleno nosit balzám na rty, udělejte to. V opačném případě se ujistěte, že si denně umýváte a zvlhčujete obličej, aby vaše pokožka byla jasná a čistá. Postupujte podle dalších kroků v článku a s líčením si nedělejte starosti.
 • Otázka Může být chytrý vliv na to, že se stanu včelkou královnou mé školy? Ne nutně. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že zvýší vaši popularitu, pokud bude použita ve váš prospěch. Buďte si tím jistí, ale snažte se neopravovat gramatiku lidí ani se příliš neukazujte.
 • Otázka Jak mohu přimět své přátele, aby chtěli být v mé klice? Neříkejte tomu klika. Navrhněte, abyste si založili klub, nebo je prostě přemluvte, aby si s vámi poflakovali. Nazývat to klikou je může vyděsit.
 • Otázka Mohu být včelí královnou své školy, pokud už jsem vnímán jako jiný stereotyp? Ano, bude to trochu složitější. Začněte tím, že si povšimnete, jací jsou lidé v oblíbenější klice, co nosí, jaká je alfa oblíbená barva atd. Potom se s nimi pomalu spřátelete, ALE zajistěte, abyste se nestali součástí jejich kliky, protože chtějí být jen dostatečně blízko, aby se vás postavili do boje, nebo vás možná pozvali na večírek. Pomohou zvýšit vaši popularitu, takže je můžete (jak to zní, ale je to nutné) použít k pokusu spřátelit se s ještě populárnější skupinou. Pokračujte v tom, dokud se nedostanete do NEJpopulárnější skupiny, pak se můžete připojit k jejich klice a pomocí výše uvedených tipů se stát alfa.
 • Otázka Je včelí královna vždy tyran? Ne. Ve skutečnosti, pokud jsi sebevědomý a postavíš se za šikanované děti, budeš vypadat mnohem víc jako královna školy, než jako někdo, kdo musí tlačit lidi kolem, aby získal respekt. Pamatujte si: královna nikdy nemusí zvýšit hlas, aby byla vyslyšena.
 • Otázka Co se stane, když nemám tónovaný zvlhčovač? To je v pořádku. Můžete zkusit použít oční stíny nebo tvářenku na zvlhčovač, jako je Chapstick; přidává barvu.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Na každý rty naneste balzám na rty, jiný lesk a vetřete do sebe.
 • Držte krok se školními úkoly a projekty, abyste si udrželi dobré známky.
 • Staňte se slavnými tím, že uděláte něco dobrého a pozoruhodného. Dokončení tohoto cíle však není nutné, aby se stalo populárním.
 • Nakupujte oblečení z obchodů jako Aeropostale, Justice a Abercrombie. Pro levnější variantu přejděte na Forever 21. Nezapomeňte však na internetové obchody! Mohou mít také roztomilé oblečení!
 • Někdy buďte trochu nepředvídatelní. Nikdy však nedělejte nic hloupého, nezákonného nebo trapného.
 • Holé líčení dělá zázraky. Držte se odstínů, díky kterým vám vyskočí oči. Vždy zdůrazněte buď rty nebo oči. Vyvarujte se však obojího, protože to vypadá jako klaun.
 • Vezměte svou skupinu na úžasné akce, jako je manikúra, filmy, večeře, nákupy atd. Použijte svou představivost, ale ujistěte se, že vaše rande s přáteli je úžasné a nezapomenutelné.
 • Ozdobte svůj pokoj, dokud nebude vypadat roztomile a nebude odpovídat vaší osobnosti. Zkuste smíchat dva styly, například klasický šik a dívčí roztomilý, pro jedinečný a módní vzhled. Pokud však chcete změnit svůj pokoj, nezapomeňte požádat rodiče o svolení. Kupte si nový přehoz na postel, prostěradla, sedací vaky, barvy na stěny atd. Lidé se budou rádi motat ve vašem pokoji, pokud to milujete.
 • Mějte jeden módní kousek, který vždy spárujete se svými outfity, například určitou barvu nebo šálu.
 • Vyhněte se nadměrnému nadávání, protože je to idiotské a neslušné. Ačkoli možná budete chtít znít cool, bude vám to dávat jen špatnou pověst a bude vám to připadat, že chcete způsobit potíže.
 • Vyhýbat se zapojení do čehokoli nezákonného nebo hloupého. I když to, co jste udělali, není špatné, zdržte se zapojení do situací, které by mohly lidi naštvat. Vaše pověst bude ohrožena.
 • Naučte se alespoň jedno nové slovo týdně a používejte ho ve svých každodenních rozhovorech. Budete působit fascinujícím dojmem. Seznamte se však s definicí slova.
 • Po většinu víkendů si naplánujte alespoň jednu zábavnou aktivitu.
 • Přihlaste se k odběru několika časopisů, jako je Seventeen, Teen Vogue atd. Poštou vám dá něco, na co se můžete těšit.
 • Kromě toho, že pořádáte malé, exkluzivní setkání, pořádejte každou chvíli několik velkých večírků. Budete moci najít nové přátele a rozšířit svůj kruh.
 • Nedělejte si problémy s učiteli. Pokud jste k nim milí a řídíte se jejich pokyny, pak vás nebudou ponižovat.
 • Držte krok s popkulturou. Američtí dospívající o tom hodně mluví, takže budete muset být ve smyčce. Přečtěte si časopisy o teenagerské módě a módě, abyste byli informováni. Vyvarujte se však používání vytahovacích plakátů, které poskytují, protože by zaplnily váš pokoj. Přečtěte si jakoukoli knihu, pokud není nevhodná. Číst Klikněte a Drbna , stejně jako některé klasiky. Do zadní části poličky však umístěte jakékoli chromé nebo nevkusné knihy.
 • Vlastníte elektronická zařízení, abyste udrželi krok s moderním světem. IPad, počítač a iPhone jsou nezbytností.
 • Mít účet na sociálních médiích. Pokud jste včelí královna školy, je pravděpodobné, že vás lidé budou chtít sledovat online, a pomůže vám to držet krok s popkulturou. Pokud ti to rodiče nedovolí, nemůžeš být populární.
 • Vymyslete chytlavou frázi. Například Kristin Cavallari je známá tím, že říká: „Obvi!“ a Paris Hilton neustále říká: „To je skvělé.“ Použij svou představivost. Řekněte například frázi ve francouzštině nebo italštině (oba jsou považováni za „skvělé jazyky“ stejně jako španělština). Vyvarujte se však říkání „roztomilý“, „mamma mia“ nebo kopírování řádku z knihy nebo televizního pořadu.
 • Před nanesením řasenky natočte řasy, aby vypadaly hezky.
 • Naneste oční stíny přesně na záhyb víčka. Vyhněte se stoupání nebo klesání, pokud to není čisté.
 • Jednou za čas si umyjte vlasy pleťovou vodou.
 • Vyberte si lidi ve své klice, kteří budou uctívat a nikdy se vám neotočí zády; ukáže ostatním lidem, aby udělali totéž.
 • Nevypadejte tak zoufale po pozornosti, ale získat nějakou pozornost je vždy dobré. Nedělejte nic hloupého ani trapného, ​​abyste upoutali pozornost.
 • Chcete -li vypadat přirozeněji, používejte pouze make -up k zakrytí chyb, jako jsou pupínky, modřiny, bradavice, nežádoucí mateřská znaménka nebo jakékoli kazy.

reklama

Varování

 • Používejte zdravý rozum.
 • Když pracujete, abyste se udrželi ve formě, nechoďte do extrému a vyhladovte. Vždy buďte zdraví.
 • Někteří lidé vás budou bezdůvodně nenávidět nebo závidět a šířit zvěsti. Prostě je ignorujte.
 • Drž se dál od drog.
 • Nebuď tyran a nebuď zlý.
 • Nedovolte, aby vám vaše popularita šla do hlavy. Existují lidé, kteří vás - věřte nebo ne - nemají rádi. Nedávejte jim důvody, aby vás ještě více nenáviděli.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dobří přátelé
 • Parfém (volitelně)
 • Pěkné oblečení (levné nebo drahé)
 • Tónovaný zvlhčovač
 • Korektor
 • Lesk na rty
 • Neutrální oční stíny (volitelně)
 • Mobilní telefon
 • Clique a/nebo milá skupina přátel
 • Peněženka + peněženka

Populární Problémy

Frances Tiafoe citovala příklad Rogera Federera, aby zdůraznila, že nemůžete vyhovět všem. Tiafoe také řekl, že byl inspirován sestrami Williamsovými, aby se postavili proti rasové nespravedlnosti.

Bollywoodská superhvězda Shahrukh Khan dnes poblahopřála indické tenisové senzaci Sanie Mirzové k jejímu úspěchu v průniku do top 5 žen & r.

Jak přežít útok medvěda. Mít nad sebou medvěda je pravděpodobně jedno z nejděsivějších setkání přírody a je to tak správně. V případě, že budete mít někdy smůlu na takové blízké setkání, buďte připraveni tím, že znáte způsoby, jak ...

Hledáte přímý přenos Liverpool vs. Porto? Zde je návod, jak sledovat zápas Ligy mistrů online zdarma, pokud žijete ve Spojených státech.

Akce WTA Challenger se bude konat v Pune