Jak nosit krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně

Krátké sukně mohou být roztomilé, módní, univerzální a zábavné na nošení. Jak se ale vyhnete pocitu nepohodlí, přeexponování nebo nevhodnosti, když odhalíte tolik kůže? Naučte se, jak se obléknout do krátké sukně a vypadat a cítit se dobře v situaci, do které se oblékáte.raquetball raketa

Část 1 ze 3: Výběr krátké sukně

 1. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 1

  1 Pro pohodlí si vyberte rozevlátou nebo áčkovou sukni. Vyzkoušejte krátkou sukni, která není zapasovaná a vyzařuje z vašeho těla. Tím se zabrání nepohodlí a odhalení těsné sukně, která má tendenci jezdit po nohách.
  • Když stojíte, většina krátkých sukní mívá lem několik centimetrů nad úrovní stehen.
  • Vyzkoušejte sukni ve stylu bruslaře, skládanou sukni nebo sukni na knoflíky v džínové, sametové nebo manšestrové variantě pro některé trendy trendy, které nejsou tak těsné a nepohodlné.
  • Všimněte si toho, že plynulé, volné krátké sukně mohou snadno vybuchnout, když vane vítr! Pro větrný den venku můžete upřednostňovat silnější denim, vlnu nebo manšestr.


 2. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaný Krok 2

  2 Vyberte si sukni, která sedí v přirozeném pasu. Pořiďte si sukni s pasem, který má sedět ve vašem přirozeném pasu, což je nejužší část vašeho trupu. Zatímco u krátké sukně stále klesá v normální délce, můžete se cítit trochu zahalenější a bezpečnější s tkaninou zakrývající střední část.
  • Podívejte se na elastický pas pro větší pohodlí, dobrý střih a lepší schopnost pohybu.
  • Rozšířené styly, které spočívají v přirozeném pasu, mohou pomoci prodloužit tělo a zdůraznit pas na krátkých nebo zakřivených tělech.
 3. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaný Krok 3

  3 Vyzkoušejte vysokou a nízkou sukni. Považujte sukni s vysokým nízkým pasem za dobrý hybrid krátké sukně a sukně s větším krytím. Najděte si jednu z těchto sukní, která může být vpředu docela krátká, ale vzadu delší, abyste se vyhnuli odhalení, když se ohýbáte nebo se pohybujete.
  • Tento styl snadno spárujte s elegantními nebo ležérními topy a botami a použijte jej jako snadný přechod z chladnějšího do teplejšího počasí.
  • Můžete také vyzkoušet sukni, která je asymetrická ze strany na stranu, takže jedna noha je odhalená více než druhá.
 4. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaný Krok 4

  4 Jděte na trochu delší délku v přiléhavé sukni. Pokud zvolíte přiléhavou sukni na tělo z pružného materiálu, hledejte o něco delší délku. Protože objímá vaše tělo, bude se stále cítit krátký, ale trochu delší délky se přizpůsobí každé jízdě nahoru.
  • Podívejte se také na přiléhavé sukně, které spíše obepínají obrys vašich nohou, než by je pevně objímaly, protože to zabrání tomu, aby vyjelo nahoru, a dá vám pauzu v neustálém stahování dolů.
  • Vyzkoušejte džínovou sukni na látku, která nebude jezdit, ale všimněte si, že pravděpodobně nebude tak pružná a pohodlná jako vypasovaná úpletová sukně.
 5. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 5

  5 Zvažte skort. Vyzkoušejte sukni s vestavěnými šortkami pro pohodlný styl bez obav, že se odhalíte, když se budete pohybovat nebo přijde vítr.
  • Všimněte si, že „skort“ je název, který byl původně použit pro oděv, který měl vpředu klopu na sukni, ale vzadu měl kraťasy, zatímco „skútr“ měl panely sukně pokrývající úplně šortky. V moderní módě je upřednostňován druhý styl, ale názvy jsou používána zaměnitelně.
  • Podívejte se na styl, který má panely sukní, které padají níže než skryté šortky, aby náhodou nevykoukly.
  reklama

Část 2 ze 3: Párování jiného oblečení s krátkou sukní

 1. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaný Krok 6

  1 Noste volná trička nebo svetry. Krátkou sukni spárujte se svršky, které zakrývají více kůže, ve volné, pohodlné tkanině. Můžete si obléknout pohodlné svetry na podzim a zimu, nebo materiál ponechat lehký a tenký do teplejšího počasí a přitom se cítit trochu zakrytější.
  • Pokud se cítíte trochu nepříjemně z toho, kolik kůže ukazujete s krátkou sukní, podívejte se na topy s vyšším výstřihem a rukávy, abyste zakryli více kůže nahoře.
  • Vyberte si delší, drapey styly v horní části, aby poskytovaly kontrast strukturované nebo vypasované sukně. Noste strukturovanější topy, které padají přímo v pase, aby kontrastovaly s volnější áčkovou nebo splývavou sukní.
  • Zkuste si nasadit krátkou sukni s namontovanou nádrží a poté si oblékněte dlouhý, čistý top, který zcela zakrývá nádrž i sukni, abyste získali zábavný a jedinečný vzhled, který je zcela zakrytý, a přitom stále ukazuje sukni pod ním.
  ODBORNÁ TIP

  Tannya Bernadette  Profesionální stylistka Tannya Bernadette je zakladatelkou The Closet Edit, služby osobního stylingu se sídlem v Seattlu. V módním průmyslu působí více než 10 let a byla uznána jako ambasadorka značky LOFT Ann Taylor a oficiální stylistka Rockstar Seattle Southside. Tannya získala bakalářský titul v módním marketingu a podnikání od The Art Institutes. Tannya Bernadette
  Profesionální stylista

  Expertní trik : Spárujte krátkou sukni s topem s dlouhým nebo čtvrtým rukávem. Tím, že na horní části těla ukážete méně kůže, vyrovná se krátkost sukně! 2. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 7

  2 Vrstva přes sukni. Přidejte do svého oblečení svetry, vesty, bundy a zavinovačky, aby vám mohly spadnout přes sukni. To pomůže rozbít krátkou linii sukně a umožní vám cítit se více krytá a bezpečná.
  • Zkuste si na krátkou sukni obléknout dlouhý kabát nebo svetr. Nechte jej vpředu rozepnutý, abyste mohli stále předvádět sukni a odhalené nohy, i když jste zahaleni vzadu.
 3. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 8

  3 Dole noste punčocháče nebo legíny. Natáhněte si pod krátkou sukni punčocháče, abyste si trochu více zakryli nohy pro teplo nebo skromnost. Pro větší pokrytí nebo pro chladnější klima noste silnější legíny.
  • Vyzkoušejte neutrální barvu, jako je černá, bílá, nebo odstín, který odpovídá vašemu tónu pleti, pro punčocháče, které se hodí k jakémukoli oblečení. Nebo vneste trochu barvy do tlumenějšího outfitu pomocí pestrobarevných nebo vzorovaných punčocháčů.
  • Můžete také experimentovat s neprůhledností punčocháče. Pokud byste přesto chtěli ukázat trochu kůže, rozhodněte se pro naprostou rozmanitost. Pokud chcete zakrýt více, jděte na neprůhledné.
  • Texturované punčochové kalhoty, jako jsou síťované, krajkové nebo žebrované, mohou pomoci udržet tvarově padnoucí sukni v jízdě nahoru.
 4. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 9

  4 Skrýt zespodu spandex. Pod jakoukoli krátkou sukni zvažte nošení malých spandexových šortek určených ke sportu nebo jízdě na kole. Díky nim se budete cítit trochu bezpečněji a připraveni na překvapivý vánek nebo jinou odhalující nehodu.
  • Ujistěte se, že spandex šortky jsou dostatečně krátké, aby se vám pod sukní záměrně neukazovaly.
  • Pořiďte si spandexové šortky v neutrální barvě, jako je černá, nebo je dokonce sladěte s barvou sukně, pokud je to možné.
 5. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 10

  5 Noste ploché, pohodlné boty. K vysokým podpatkům noste krátkou sukni s placatkami, teniskami, botičkami nebo vysokými kozačkami. Podpatky zdůrazňují délku nohy, díky čemuž máte pocit, že ukazujete ještě více kůže než vy, nemluvě o tom, že mohou být nepříjemné a zvyšovat pocit zranitelnosti a expozice.
  • Neformální tenisky a ploché boty pomáhají zmenšit krátkou délku sukně. Chcete -li dosáhnout podobného efektu, přidejte k sukni další ležérní oblečení.
  • Vyzkoušejte vyšší koženou jezdeckou botu, kovbojskou botu nebo dokonce stehenní botu, abyste zakryli více kůže a přitom předvedli svou krátkou sukni.
  reklama

Část 3 ze 3: Stěhování v krátké sukni

 1. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 11

  1 Choďte po rovném povrchu. V krátké sukni se snažte chodit opatrně a po rovných površích. Dbejte na to, aby sukně příliš nevyjížděla nebo se příliš nepohybovala tím, že budete dělat menší kroky.
  • Vyvarujte se nošení vysokých podpatků, protože kvůli nim bude chůze obtížnější, pokud budete muset zvládnout jak krátkou sukni, tak riziko zakopnutí nebo pádu na nerovném povrchu.
  • Pamatujte si počasí a zkontrolujte si větrný den, než si vezmete tekoucí sukni, abyste se mohli procházet venku. Den, kdy víte, že budete trávit procházky venku, možná budete chtít nosit strukturovanější sukni, která obepíná tělo těžkým materiálem to zůstane na místě.
  • Snažte se nepřestávat tahat za sukni, i když vám může připadat příliš krátká. Přitáhne jen zbytečnou pozornost. Zkuste je při jejich nošení sebejistě držet.
  • Pokud jste student školy, snažte se vyhnout všem pohybovým aktivitám, jako je běh nebo skákání.
 2. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně Krok 12

  2 Při předklonu se pokrčte v kolenou. Pokud se musíte sklonit nebo se posadit, ohněte se od kolen a udržujte spodní okraj sukně na stejné úrovni, než aby záda přicházela s pohybem vpřed.
  • Než se ohnete, zkuste také držet zadní část sukně blízko těla. To je obzvláště užitečné před sezením, protože drží sukni dole a rovnou, než aby se pod vámi zvedla nebo pokrčila.
 3. Obrázek s názvem Noste krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaný Krok 13

  3 Při sezení držte kolena u sebe. Stiskněte nohy a zejména kolena k sobě, kdykoli sedíte v sukni, abyste se neodhalili.
  • Zkuste si zkřížit nohy nebo vložit jeden kotník za druhý, abyste při sezení na židli udrželi nohy pohodlně zavřené.
  • Pokud musíte sedět na podlaze, sedněte si na holeně se založenýma nohama přímo pod sebou.
  • Když sedíte v krátké sukni, odhalí se vám téměř celá stehna a to bude ještě zřetelnější, když na sobě máte těsnou minisukni. Jako protiopatření můžete při sezení umístit kabelku, bundu nebo jiný oděv nebo příslušenství na klín, abyste předešli riziku, že vám ostatní uvidí sukni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když nechcete na někoho zapůsobit a chcete jen vypadat roztomile, ne sexy? Podívejte se na módu 60. let - minisukně mohou s dlouhými ponožkami a botami vypadat opravdu roztomile.
 • Otázka Je to feministicky přívětivé, nebo říkáte, že bych neměl nosit krátkou sukni? Shelbysays Krátké sukně jsou naprosto feministické. Oblečte se, jak chcete, a neposlouchejte lidi, kteří se vás snaží přinutit oblékat se tak, jak chtějí.
 • Otázka Mohu si na komandu vzít krátkou sukni? I když je to zcela na vás, mějte na paměti, že je velká šance, že se vaše soukromé části ukážou. Pokud jste s tím v pohodě, pokračujte.
 • Otázka Je v pořádku nosit minisukni pro práci v kanceláři, která má neformální dress code? Ne ve většině korporátních prostředí. Měli byste jít s lemem, který se dotýká kolen, nejméně.
 • Otázka Pokud jsem chlap, je v pořádku nosit sukně? Ano, je úplně v pořádku, když chlap nosí sukně, protože neexistuje zákon, který říká, že nemůžete.
 • Otázka Co když sukně fouká vítr? Řešením tohoto problému jsou bezpečnostní šortky. Nebo si dejte sukni dolů, když fouká vítr.
 • Otázka Co mám dělat, když chci v létě nosit krátké šaty a na legíny je příliš horko? Stačí ji nosit bez legín. Je velmi normální, že ženy nosí krátké šaty bez legín. Ujistěte se, že se budete pohybovat a sedět dámským způsobem, abyste zabránili náhodnému odhalení.
 • Otázka Jak by měla žena stát v krátké kůži? Nohy u sebe nebo nohy od sebe? Měli byste stát s nohama u sebe - budete působit více žensky a k tomu ženy obecně chodí, když nosí sukně.
 • Otázka Jak se mohu vyhnout tomu, aby se malý trojúhelník zobrazoval, když mám sedící nohy zavřené? Místo toho buď zkřížte nohy, oblékněte si delší sukni nebo si dejte něco jako kabelku, abyste zablokovali malý trojúhelník.
 • Otázka Jak mohu chodit po schodech, když mám krátkou sukni? Jděte tak, jak byste normálně chodili. Abyste zabránili upskirts, přidržte si boční část sukně a vytáhněte ji dopředu. Pokud je to sukně obepínající postavu, držte za sukní něco jako kabelku, abyste zablokovali jakékoli pohledy na sukni zespodu. Pokud máte pocit, že je těžké chodit po schodech, nebo máte podezření, že vám lidé hledají sukni, jeďte výtahem.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy noste to, v čem se cítíte pohodlně a krásně. Neměňte svůj styl pro nikoho nebo pro to, co si myslíte, že je populární.
 • Nenechte sexistický standard, který tlačí na ženy ke skromnosti, dovolit vám myslet si, že byste se měli zakrývat a ukazovat méně kůže. Možná se budete muset více oblékat kvůli oblékání nebo uniformě, pokud vám to není příjemné nebo pokud je nepraktické nosit krátkou sukni, ale jinak byste se vždy měli moci pochlubit nohama a tělem, jak chcete. Je to vaše tělo, takže je to vaše volba!

reklama

Populární Problémy

Titul MAC West je na řadě v sobotu, kdy Western Michigan přebírá Ball State. Takto můžete hru sledovat.

Nově vyražená hra „Tennis in the Land“ v Clevelandu bude posledním turnajem WTA v sérii US Open.Leander Paes zmínil, že snaha dobře si v zemi počínat přichází díky jeho rodové linii. Mluvil také o tom, že jako mladík bude každou neděli leštit olympijskou medaili svého otce a doufat, že si ji sám dá.

Jak získat lepší triceps. Tricepsy jsou svaly umístěné na zadní straně paží, přímo naproti bicepsu. Jsou to největší svaly na pažích a přestože se většina lidí zaměřuje na bicepsy, tricepsy jsou ...