Přímý přenos Stevenson vs Gvozdyk: Jak se dívat na boj online v USA

Getty Adonis Stevenson se ujímá Oleksandra GvozdykaŠampion WBC v těžké váze Adonis Superman Stevenson (29-1-1, 24 KO) bude v sobotu obhajovat svůj titul proti prozatímnímu šampionovi WBC Oleksandru Gvozdykovi (15-0, 12 KO) z Quebec City. Zde je návod, jak můžete sledovat boj prostřednictvím živého přenosu ve Spojených státech.

Ve Spojených státech bude boj vysílán na Showtime, přičemž televizní část karty začíná ve 20 hodin. ET. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete přímý přenos zápasu sledovat na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu .Amazon Prime

raketbalový forhend

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete sledovat živý přenos boje na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

Sledujte hru lakers online zdarma

Showtime live a on-demand content can be added to your existing FuboTV subscription, or you can zahrňte Showtime, když zahájíte bezplatnou 7denní zkušební verzi .

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté sledovat živý přenos z boje na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Prodám tenisovou raketu

Náhled

Stevenson je nejdéle vládnoucím současným mistrem světa ve sportu (od roku 2013), ale nedostává se mu respektu, který byste očekávali od muže s jeho životopisem. Existuje názor, že Stevenson uprchl ze svého uspořádání s HBO, aby se vyhnul narůstajícímu Sergeji Kovalevovi.

Oba muži se v ringu nikdy nepotkali. Kovalev dvakrát prohrál s Andreem Wardem a Eleider Alvarez ho zastavil v jeho posledním záchvatu. Jednačtyřicetiletý Stevenson mezitím neudělal nic jiného než vyhrál-bez většinové remízy ve svém předchozím květnovém boji s Badou Jackem. Navzdory svým vítězstvím Stevenson stále hledá respekt. Snad mu to přijde na chuť s nezapomenutelným výkonem proti Gvozdykovi.

Je pravděpodobné, že to pro Stevensona nebude snadná mise. Jednatřicetiletý Gvozdyk je o deset let mladší. Je také hladový a odhodlaný odstranit dočasnou značku z vlády svého titulu. Naposledy bojoval v březnu, když zaznamenal jednohlasné vítězství nad Mehdi Amarem. Zkušenosti by mohly být faktorem, protože Stevenson má za sebou téměř tolik mistrovských bojů (10), jako Gvozdyk zažil celkem záchvaty (15).

jak sledovat zlaté glóby na apple tv

Bude to noc, kdy Stevenson narazí na zeď a je nucen uvažovat o své budoucnosti ve sportu, nebo se nadále ukazuje, že patří mezi nejlepší s váhou 175 liber? To se dozvíme v sobotu večer v Quebec City.


Populární Problémy

2. nasazený Denis Shapovalov se ve středu v prvním kole St Petersburg Open utká se srbským Viktorem Troickim. Shapovalov a Troicki rozdělili svá dvě předchozí vzájemná setkání na turné.

Karen Khachanov věří, že Rafael Nadal skončí s více Slamy než Roger Federer a Novak Djokovic. Rafael Nadal a Roger Federer mají nyní shodně po 20 Slamů, zatímco Novak Djokovic má 17 majorů.

Nizozemsko a Španělsko se ve středu sejdou na očekávaném mezinárodním přátelském utkání. Zde můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Analýza losování mužů na Australian Open 2016, kde je Novak Djokovič opět favoritem.

Shrnutí všech akcí v probíhajícím play-off Australian Open Asia-Pacific Wildcard v Zhuhai.