Americký pár Bryan a Sock si ukládá mečbol a vyhrává titul ATP ve čtyřhře

Jack Sock a Mike Bryan zvedají trofej čtyřhry Nitto ATP Finals 2018

Jack Sock a Mike Bryan zvedají trofej čtyřhry Nitto ATP Finals 2018

Mike Bryan a Jack Sock ukončili své úspěšné partnerství ve čtyřhře tím nejlepším možným způsobem, když ve finále finále Nitto ATP 2018 porazili francouzský pár Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut 5: 7, 6: 1, 13: 11. Zápas byl reprízou finálového zápasu skupiny Mark Knowles/Daniel Nestor, který francouzský pár vyhrál ve dvou setech jen před pár dny.

tenisové rakety pro dospělé

Americká dvojice Mike Bryan a Jack Sock zaznamenala během svého krátkodobého partnerství obrovský úspěch. Od vítězství na Wimbledonu a US Open počátkem tohoto roku až po porážku francouzské dvojice Piere-Hugues Herbert a Nicolas Mahut ve finále Nitto ATP Finals 2018. Finále bylo naprostou klasikou a bylo nepochybně nejlepším čtyřhrou roku a tak to přišlo v posledním čtyřhře ATP v tomto roce.

V první sadě oba týmy dobře držely, dokud se v 7. hře Američané nezačali rozplétat, přičemž francouzský pár získal nepolapitelný bod zlomu. Pátá nasazená dvojice Bryan a Sock se okamžitě prolomila, aby srovnala skóre na 4: 4, ale v 11. hře se opět rozpadla a předala první sadu Herbertovi a Mahutovi.

Druhá sada byla v ostrém kontrastu k té první, protože osmá nasazená francouzská dvojice se pod tlakem podlomila a rozdala dva brejky. Bryan a Sock neztratili ani jednu přestávku v setu, když během 24 minut vzali druhou sadu 6: 1, aby vyrovnali zápas a vynucovali si tajbrejk.

Bryan a Sock, kteří nedokázali využít pět mistrovských bodů během prvního až deseti zápasů, se snažili jednoho proti soupeřům zachránit, než nakonec zápas uzavřeli. Američané promarnili pět mistrovských bodů za stavu 9: 5 a nakonec vyhráli tajbrejk 13-11.

Čtyřicetiletý Mike Bryan se stal nejstarším hráčem, který zvedl trofej ATP Finals Doubles. Byl to pátý Američanův titul na této akci, z toho 4 s jeho dvojčetem Bobem Bryanem.

rychlý lék na tenisový loket

Poté, co byl Bob Bryan po dlouhém kouzlení kvůli zranění zpět v tréninku, Mike se chystá ukončit své krátké partnerství s Jackem Sockem a znovu se setkat s Bobem vstupujícím do sezóny 2019.

Populární Problémy

Jak naplánovat večírek Harryho Pottera. Pořádání tematické párty s Harrym Potterem může být hodně zábavné. Lidé se mohou do potterovského tématu opravdu vžít a skvěle se bavit. Vzhledem k tomu, že svět Harryho Pottera je tak bohatý, můžete udělat tolik, abyste si ...

Stát Ohio a Northwestern se setkávají v sobotu na veletrhu Big Ten 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

„Tajemství DB Cooperové“, nový dokument HBO, bude mít premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte HBO.

Patriots and Chiefs se setkají v kolosální odvetě loňského vzrušujícího mistrovství AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak pořídit skvělé fotografie svého psa. Většina lidí ráda fotí své domácí mazlíčky, ale přimět vašeho psa, aby ve správnou chvíli udělal správnou věc, může být oříšek. Možná se nedívají na správné místo nebo nemusí dostatečně sedět ...