Živý stream Purdue vs VCU: Jak se dívat online bez kabeluGettyBasketbalový tým č. 20 VCU Rams se v pátek setká s Purdue Boilermakers v The Arena na Northwest Florida State College v prvním kole Emerald Coast Classic.Začátek hry je naplánován zhruba na 21:30. ET (po FSU-Tennessee) a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:jak změřit velikost rukojeti tenisové rakety
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Purdue vs VCU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network.Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Purdue vs VCU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

sledovat chrisley ví nejlépe online zdarma

Získejte Hulu s živou televizí

tenisové pořadí hry

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Purdue vs VCU na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Purdue vs VCU Preview

Berani zahájili svou kampaň šesti po sobě jdoucími vítězstvími, ale musí být ještě testováni mimo centrum Stuart C. Siegel.

V pondělí porazili Alabama State Hornets 78-62 za 25bodovým úsilím strážce Marcuse Evanse. Redshirt senior vystřelil 8 z 11 z pole a 5 ze 7 z hluboké na cestě k jeho sezónnímu maximu. Přidal trojici asistencí, aniž by míč otočil.

Už jsem toho viděl několik, a to je dobré znamení, řekl hlavní trenér VCU Mike Rhoades podle The Commonwealth Times . Myslel jsem, že odvedl dobrou práci, když se dostal z kopce a dělal hry pro své spoluhráče. Nechceme, aby měl problémy s faulem, ale on hlídá míč na plném hřišti - to je pro nás velká výhoda.

Evans zachytil svůj čtvrtý faul v polovině druhého poločasu, omezil jej na 20 minut akce a vedl Rhoades, aby se více opíral o stráž Nah'Shon Hyland.

Nováček, který vstoupil do noci v průměru 15 minut na zápas, se přihlásil na 20 minut a získal 12 bodů za střelbu 4 ze 7 z pole. Šel 3 z 5 z 3-bodového dosahu.

loketní pásky

Bylo skvělé, že se dostal do tlakové situace, řekl Rhoades podle The Commonwealth Times. Řekl jsem: „Podívejte se na výsledkovou tabulku, co s ní teď uděláte.“ Příští měsíc tady bude muset hrát opravdu lépe. Ale to je důvod, proč do bitvy vrhnete určitě. Byl jsem na něj opravdu pyšný.

Boilermakers vyhráli dva zápasy po sobě, aby se zlepšili na 3: 2, naposledy v sobotu doma s Jacksonville State Gamecocks 81-49.

Matt Haarms, výchozí středisko Purdue 7 stop 3 palce, získal 17 bodů (při střelbě 6 z 10), stáhl 10 doskoků a přišel s 5 bloky, což jsou všechna herní maxima. Při předchozím výletu týmu se pokusil pouze o jeden gól.

Po vítězství nad Gamecocks hlavní trenér Purdue Matt Painter řekl, že on a jeho zaměstnanci tlačili jeho tým, aby častěji přecházel do barvy.

Je to něco, na co jsme se opravdu vrhli, řekl Painter 247Sporty . Trváme příliš dlouho, abychom neházeli míč dovnitř, ať už se tito kluci potápějí nebo postují, to musí být velká část našeho přestupku. Dává nám to rovnováhu, takže to bylo něco, na co jsme se opravdu vrhli.

Dodal: Každý chlap je trochu jiný v tom, jak to, co vidí, a jak to může dodat. Jejich zkušenost s možností předat velkým chlapům. Někteří mladí kluci nemají takové zkušenosti a nebyli s kluky takové velikosti.


Populární Problémy

Jedním z nejslavnějších pokroků v moderním bowlingovém vybavení je 'reaktivní' bowlingový míč. Na rozdíl od běžných bowlingových koulí potažených polyuretanem nebo hustým plastem jsou reaktivní koule potaženy vrstvou přilnavé pryskyřice ...

Po velké operaci ramene, jako je oprava rotátorové manžety, možná nebudete moci hýbat ramenem, dokud se hojí. Díky tomu mohou být jednoduché každodenní činnosti, jako je oblékání, náročné. Naštěstí existují určité oděvy ...

Dvojnásobná grandslamová šampionka Petra Kvitová převezme balíček překvapení turnaje Danielle Rose Collins. .

Naomi Osaka vstoupí do Roland Garros 2021 s tím, že poprvé ve své kariéře dosáhne druhého týdne antukového Slamu.

Jak si vyrobit rybník. Pohled a zvuk vody přináší na dvorky a zahrady klidný a živelný pocit. Pokud na svém pozemku nemáte přírodní zdroj vody, zvažte stavbu rybníka. Rybníky mohou být stejně praktické jako ...

V Kirby Super Star Ultra existuje režim, který můžete použít k boji proti šéfům ze hry. Tomu se říká aréna. Porazit Arénu není vždy snadné, ale máme pro vás pár návrhů. To má zajistit, že můžete porazit ...