Jak sledovat Austin Peay vs Murray State online bez kabeluGetty Státní stráž Murray Tevin Brown.

Mužský basketbalový tým Murray State Racers bude v sobotu hostit Austin Peay Governors s alespoň podílem na titulu konference Ohio Valley Conference v posledním zápase každé strany v základní části.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Austin Peay vs Murray State naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her (včetně většiny her Ivy League), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete Austin Peay vs Murray State sledovat živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Austin Peay vs Murray State Preview

Při shodných záznamech z konference 14-3 získá vítěz sobotního zápasu alespoň část titulu v základní části OVC a bude mít šanci, že bude mít všechno pro sebe: Belmont Bruins mají také 14-3 v konferenčním hraní a tip o 30 minut později proti Tennessee State Tigers na silnici.

Guvernéři se celkově zlepšili na 20–10 a zajistili si ve čtvrtek perfektní domácí rekord, když svým 14. vítězstvím v Dunn Center získali Morehead State Eagles 67–58.

Terry Taylor Austina Peayho zaznamenal 20 bodů, nasbíral 12 doskoků a přišel se dvěma krádežemi, což jsou všechna herní maxima. Spoluhráč Jordyn Adams přidal 15 bodů a 8 desek.

Jsme tým postavený na houževnatosti a odvaze, řekl hlavní trenér guvernérů Matt Figger All State . Máme dobré vedení, máme talentovaný tým. To vše je ve skvělé kombinaci toho, co jsme dokázali. Naši kluci jsou stavěni na vítězství, zvláště pokud jde o obranu Dunna.

Murray State ve čtvrtek překonal východní kentucké plukovníky doma 74–62, aby si v sezóně polepšil na 21–8.

Táhli 37-31, když hlavní trenér Matt McMahon zavolal timeout dvě minuty do druhého poločasu.

Při následném držení závodníků chytil útočník Demond Robinson útočný odraz - první v týmu - a vytáhl střelecký faul. Zasáhl oba trestné hody, aby zahájil 11bodový běh.

Jen jsem jim připomněl, kdo jsme a co děláme a jak to děláme, a to bylo to, co jsem očekával ve zbytku hry, řekl McMahon o časovém limitu, podle Murray Ledger & Times . Myslel jsem, že to kluci zvládli velmi dobře. Vyšli jsme z přestávky a Demondovi se dostalo velkého ofenzivního doskoku, pravděpodobně našeho prvního v zápase, a myslím, že tím jsme udali tón, abychom se pohnuli kupředu.

Závodníci skončili s 12 ofenzivními deskami. Stráž Tevin Brown vedl tým s 21 body, 4 asistencemi, 3 krádežemi a 3 bloky. Stáhl 10 doskoků.

Podle Murray Ledger & Times jsme museli více soustředit a dělat trestné hody, řekl Brown. Jednou z jeho (McMahonových) hlavních věcí bylo, že jsme hráli tvrdě, dokončovali jsme rozestavení na ráfku a získávali útočné doskoky, protože v poločase jsme neměli žádné a vyšli jsme ven a odvedli jsme lepší práci.

Austin Peay způsobil Racers porážku 71-68 v Dunn Center 14. února.

Adams vedl guvernéry s 20 body. Taylor popadl 14 špičkových doskoků a získal 16 bodů, pár kradení a blok.

Strážce závodníků Jaiveon Eaves vedl všechny účastníky s 21 body.


Populární Problémy

How Look Look Drop Dead Gorgeous. Chcete, aby si vás všimly a obdivovaly vaše úchvatné pohledy? Pokud ano, pak musíte udělat vše pro to, abyste si udrželi zdravou pokožku, zpevnili své tělo a našli oblečení a make-up, které co nejlépe využijí váš ...

Jak mluvit francouzsky. Ať už plánujete cestovat do frankofonní země, nebo si jen chcete popovídat s francouzsky mluvícím přítelem, mluvit francouzsky není tolik o zapamatování bezpočtu slovíček a gramatiky ...

Vloupání je pro majitele domů vždy starostí. Ale jaký je nejlepší způsob, jak udržet váš dům v bezpečí? Nepochybně jste již nainstalovali poplašný systém (pokud ne, udělejte to hned) a možná máte hlídacího psa, který hlídá váš majetek ...

Zadní handpring je základním stavebním kamenem mnoha gymnastických nebo roztleskávacích rutin. Pokud si chcete udělat zadní handpring, měli byste mít již vybudovanou sílu horní části těla, zejména v pažích a ramenou. Před provedením ...

Zde je návod, jak sledovat Jaguars vs Bills online bez kabelu

Jak vyrobit kouřovou bombu z vajec. Chcete -li použít kouřovou bombu, nemusíte bojovat se zločinem ani unikat z neplechy. Vaječné kouřové bomby jsou bezpečné, zábavné a snadno se vyrábějí. Vaječná kouřová bomba má stejný design, jaký používají Teenage Mutant Turtles. Https: // tm ...