Jak streamovat „Třináctý rok“: Průvodce prohlížením rodiny

Streamujte třináctý rok

v Třináctý rok „Originální komediální drama Disney Channel z roku 1999, které režíroval Duwayne Dunham, adoptivní teenager Cody Griffin (Chez Starbuck) se právě dožil 13 let a v jeho těle se dějí podivné změny-začíná mu růst šupiny a ploutve a mění se v muže. ! Jako by jim třináct nebylo dost těžké. A teď, Třináctý rok je stejně snadné sledovat jako vždy, protože právě dnes ráno byla spuštěna s Disney Plus.

Streamujte třináctý rok hned teď

Cody zjistí, že jeho rodná matka je mořská panna, a ona se vrátila, aby mu pomohla s těmito změnami - ale jeho adoptivní matka ho nechce ztratit. Jak se Cody naučí vyrovnat se se svým dědictvím jako člověk a přesto bude normální třináctiletý? Hodinky Třináctý rok online a čtěte dál Třináctý rok průvodce streamováním, abyste se dozvěděli více o obsazení, co si kritici myslí a další.

Zde je návod, jak streamovat Třináctý rok právě teď:

Jak streamovat „Třináctý rok“ - exkluzivně na Disney+

Třináctý rok je jedním z klasických originálních filmů Disney Channel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

sledujte poslední dny rytíře online zdarma

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Třináctý rok a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Třináctý rok
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte třináctý rok hned teď


„Třináctý rok“: Přehled

Datum vydání: 15. května 1999
Tvůrci:
Výkonní producenti Heidi Wall a Mike Jacobs Jr.; Producent Thom Colwell; Spisovatelé Jenny Arata, Robert L. Baird a Kelly Senecal
Ředitel:
Duwayne Dunham
V hlavních rolích:
Chez Starbuck, Justin Jon Ross, Courtnee Draper, Brent Briscoe, Dave Coulier
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Cody Griffinovi bylo právě 13 let a všechno jde dobře - dokud se nezačne měnit v rybu! Cody se v tomto originálu od Disney dozví, kdo jsou jeho skuteční přátelé.


Jak dlouhý je „třináctý rok“?

Třináctý rok byl vydán jako 95minutový originální film Disney Channel.


Děj „Třináctý rok“

Cody Griffin (Chez Starbuck) je právě 13 let a všechno jde skvěle. Má podpůrnou adoptivní rodinu, přátelí se s dívkou jménem Sam a objevil svůj talent jako plavec. V biologii bohužel selhává, a tak je spárován s odborníkem na nerdy a odborníky na mořskou biologii Jessem Wheatleyem. Když si Cody začne všímat podivných změn na svém těle, včetně toho, že mu na mokru rostou šupiny a ploutve, požádá o pomoc Jess. Jess zjistí, že se mění v muže! Když se Codyho rybí rysy objeví, když vyhraje velké plavecké setkání a překoná státní rychlostní rekord, už to nemůže skrývat.

jak cvičit tenis sám

Lidé mluví a Codyho milostný zájem, Sam, je vyděšený. Druhý den ráno se Cody koupal na pláži a setkal se se svou rodnou matkou - mořskou pannou (hraje ji Stephanie Chantel Durelli), která ho před lety nechala na lodi Griffins, aby mu pomohla udržet se v bezpečí. Jessin otec Big John - rybář, který před lety viděl mořskou pannu opouštět Codyho a byl posedlý nalezením mořské panny - je vidí a přeruší setkání.

Později se Cody Sam přizná a přivede ji do vody, aby ji představil své matce. Najednou ho zasáhne bolest, a když Sam běží najít své rodiče, Codyho nohy se změní na ploutve. Když na něj někdo přehodí deku, Cody si myslí, že přišli jeho rodiče. Ukázalo se však, že je to velký John, který ho unesl, aby ho použil jako návnadu pro jeho matku mořskou pannu, aby Big John dokázal všem, že nebyl po celé ty roky blázen. Jess zjistí, co se stalo, a dostane se na loď svého otce, aby se pokusil pomoci Codymu, ale nemohou zabránit Codyově matce, aby se chytila ​​do sítě. Jess skočí a osvobodí ji, ale sám je chycen a málem zemře, ale Cody mu zachrání život.

Matka jeho mořské panny se vrací, aby mu pomohla, když se promění v muže - je to jediná, kdo může. Jeho adoptivní matka ho však nechce ztratit. Cody slibuje, že se vrátí, než začne znovu škola, a dvojice mer-matka a mer-syn společně odplují.


Obsazení filmu „Třináctý rok“

stream třináctý rok

Disney

Třináctý rok byla první hlavní rolí hvězdy Cheza Starbucka a představila několik známých herců. Zde jsou někteří z hlavních hráčů.

Ve Starbucku jako Cody Griffin

Cody Griffin je jen normální třináctiletý chlapec-nebo ano? Navíc Třináctý rok , jeho první herecký kredit, Starbuck je známý pro své role v televizním seriálu Svlečený a film Sdílení času .

Justin Jon Ross jako Jess Wheatley

Jess Wheatley je třídní šprt s otcem posedlým mořskou pannou, který začíná koučováním Codyho v biologii a nakonec se stane jeho nejlepším přítelem. Ross má 28 hereckých kreditů, včetně role ve filmu z roku 1994 Malí obři a film z roku 2001 Zigs .

tipy na tenis

Courtnee Draper jako Sam

Sam Courtnee Draper je milostným zájmem Codyho Griffinsa, který na rozdíl od ostatních hlavních postav filmu nepochopitelně nemá příjmení. Draper vyjádřila postavy v nejméně devíti videohrách a je známá svými rolemi v Odvážný a nádherný , televizní seriál Jersey a jako hlas KG v animovaném filmu 2009 Prodigy .

Brent Briscoe jako Big John Wheatley

Rybář Big John Wheatley ví, že viděl mořskou pannu před 13 lety, ale všichni si myslí, že je blázen - dokud se Cody Griffin nezmění na muže. Briscoeho více než 90 hereckých titulů zahrnuje jeho role detektiva Davea Macklaye v roce 2017 Twin Peaks restart televizního seriálu v komediálním hororu 2014 Zombeavers a vystoupení v některých z nejpopulárnějších televizních seriálů za poslední dvě desetiletí.

Dave Coulier jako Whit Griffin

Whit Griffin je Codyho adoptivní otec, který spolu s adoptivní matkou Sharon Griffin ( Lisa Stahl Sullivan ), poskytnout Codymu podpůrný domov. Coulier je známý a milován tisíciletí pro jeho roli jako strýc Joey Gladstone v televizním seriálu Plný dům . S kredity sahajícími až do roku 1982, Coulier vyjádřil postavy v animovaném seriálu Robot Chicken , Americký táta! , Muppet Babies , Skuteční Krotitelé duchů a Voltron: Legendární obránce .


Písně a soundtrack „Třináctý rok“

Tematická hudba pro Třináctý rok složil Phil Marshall, který také složil tematickou hudbu k původnímu filmu Disney Channel 2004 Pixel Perfect.

počítání tenisu

„Třináctý rok“ v pokladně

S premiérou v květnu 1999 Třináctý rok se stal Disney Channel druhý nejlépe hodnocený originální film k datu. To léto navštívilo propagační turné k filmu desítky měst po celých Spojených státech. Film byl propuštěn na VHS v roce 2001.


Recenze „Třináctého roku“ - Co řekli kritici

Kritici nalezeno Třináctý Rok zábavné, až strašidelné, a poznamenal, že herectví Starbucku by mohlo přinést určité vylepšení. Týden zábavy uvedena Třináctý rok mezi originálními filmy Disney Channel děsivé proměny, které symbolizují pubertu Do roku 2016 Recenze Medium.com říká, že film není nijak výjimečný - nevystupuje v něm žádné velké hvězdy a neřeší zásadní problémy, jako to dělají mnohé jiné originální filmy Disney Channel. Ale, říká spisovatel Benjamin Austin, film stále sledoval mnoho jako dítě.


Kde se „třináctý rok“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

BuzzFeed zařazen Třináctý rok na #23 v jeho definitivní seznam 2014 z 55 původních filmů Disney Channel. Film byl první hlavní rolí pro Chez Starbuck a byl to první filmový vzhled pro herečku Kristen Stewart, která měla uncredited extra roli. Film měl premiéru v roce 1999 a byl do té doby druhým nejlépe hodnoceným filmem Disney Channel. Konec filmu nechal otevřenou možnost pokračování, ale to se ještě nestalo - i když teprve v roce 2016 Starbuck promluvil o svém konceptu na pokračování.


Trailer „Třináctý rok“



Hrát si

Třináctý rok - Disneycember Všichni známe Malou mořskou vílu, ale Malá Mer ... Chlapec? Doug se dívá na velrybu příběhu v tomto podivném rybím dobrodružství, Třináctém roce. Třináctý rok je komediální drama z roku 1999 Originální film Disney Channel. Bylo vydáno 15. května 1999. Film režíroval Duwayne Dunham, který režíroval další děti… 2017-12-05T21: 00: 01Z

Začít bezplatnou zkušební verzi


Drobnosti „Třináctého roku“: 5 rychlých faktů

Třináctý rok bylo první filmové vystoupení pro dva z jeho herců, z nichž jeden se stal hlavním hollywoodským jménem poté, co v tomto filmu sloužil jako uncredited. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Chez Starbuck byl ranou hvězdou původního filmu Disney Channel.

Třináctý rok měl premiéru v roce 1999 a herec Chez Starbuck - rozený Caesaray Sarnella - se stal jedním z nejranější hvězdy původního filmu Disney Channel. Když Disney objevil Cheza, byl dětským moderátorem televizních zpráv v Los Angeles.

2. Třináctý rok byla první filmovou rolí pro herečku Kristen Stewart.

Stewart hraje uncredited roli Dívka v Fountain Line “, jeden z rozčilených studentů čekajících ve frontě, když si Cody mimořádně dlouho vypije školní školní fontánu. Stewartova matka, Jules Stewart, byla vedoucí scénáře filmu. Stewart pokračoval hrát jako Bella Swan v letech 2010-2012 Twilight sága filmové série a mají herecké role ve více než 50 dalších filmech a show.

3. Disney nikdy nevytvořilo pokračování, ale Starbuck má nápad…

V rozhovoru pro MTV z roku 2016 Starbuck sdílel svůj nápad na pokračování Třináctý rok . Vždycky jsem si jen myslel, že [Cody] šel k oceánu a měl vlastní rodinu ... a vrátil se, Starbuck řekl MTV .

streamování sítě big ten zdarma

Čtyři. Třináctý rok není první oceánské dobrodružství Justina Jona Rosse.

v Třináctý rok “, expert na mořskou biologii Jess dává Codymu kopii Julesa Verna 20 000 mil pod mořem . V roce 1994 se objevil také herec Justin Jon Ross, který hraje Jess Crayola Kids Adventures: 20 000 mil pod mořem .

5. Režisér Duwayne Dunham režíroval nebo sestříhal řadu známých filmů a televizních seriálů.

Diváci mohou rozpoznat Dunhamovo jméno jako režisér filmů Homeward Bound: The Incredible Journey , Malí obři (který zahrnoval dva herce později obsazení Třináctý rok ) a Halloweentown a redaktor Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho .

Streamujte třináctý rok hned teď


Populární Problémy

Jak cvičit příčné břicha. Mnoho lidí se při práci na břiše zaměřuje na abs nebo sixboard a opomíjí příčný břišní sval (TVA), který se nachází pod vaším přímým břišním svalem (svaly „šesti balíčků“). Co...

Předposlední turnaj Masters roku je za námi a Djokovič, Federer a Murray jsou připraveni hrát.

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...

Jak se připravit na transplantaci ledvin. Transplantace ledviny je zásadní lékařský zákrok a měli byste se na ni připravit, jak nejlépe umíte. Transplantace ledviny vám může být naplánována na stanovené datum (obvykle pokud dostáváte ledvinu z ...

Jak zachytit vačice. Vačice neboli vačice jsou noční zvířata, která dorůstají velikosti velké kočky. Proto k zachycení vačice budete potřebovat velmi velkou klec, někdy se jí také říká mývalí klec. Umístěte klec poblíž ...

Může být těžké podat dobrý výkon ve hře, pokud se necítíte motivovaní. Existuje mnoho způsobů, jak se dostat do hry před jakoukoli hrou, ať už je to sportovní nebo ne. Než hra začne, nalaďte se do správného stavu tím, že nasměrujete své ...