Jak streamovat 49ers vs trysky bez kabelu zdarma

Kurzy sázkových linek 13. týdne NFL

Foto Ezra Shaw/Getty Images Obránce San Francisco 49ers Jimmy Garoppolo.

New York Jets bude v neděli hostit San Francisco 49ers na náklonu 2. týdne, kdy každý tým hledá své první vítězství v sezóně.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Jets online takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně San Franciska, New Yorku a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 49ers vs Jets můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

závaží na tenisové rakety

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně San Franciska, New Yorku a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 49ers vs Jets můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

jak páskovat tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně San Franciska a New Yorku

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, 49ers vs Jets můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně New Yorku. V San Francisku NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 49ers vs Jets můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat 49ers vs Jets naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

tipy na tenis

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat 49ers vs Jets naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


49ers vs Jets Preview

49ers zahájili kampaň 2020 prohrou minulý týden, když doma propadli 24-20 diviznímu rivalovi Arizona Cardinals, přestože v polovině prvního čtvrtletí získali náskok 10: 0.

tenisový krok

Chci říct, takhle to chodí ve fotbale, řekl po prohře hlavní trenér Kyle Shanahan oficiální webové stránky týmu . Měli jsme několik šancí tento zápas vyhrát. Myslel jsem, že jsme začali velmi dobře. Myslel jsem, že jsme měli šanci v první polovině s tím trochu utéct.

Obránce San Franciska Jimmy Garoppolo připojil 19 z 33 přihrávek na 259 yardů a pár přistání, aniž by míč otočil. Běh zpět Raheem Mostert spěchal na 56 yardů a chytil dalších 95, včetně skóre 76 yardů v první čtvrtině.

Těsný konec George Kittle udělal 4 úlovky na 44 yardů. All-Pro prvního týmu z roku 2019 odehrál druhý poločas, přestože v prvním utrpěl podvrtnutí kolene, ačkoli na něj nebylo mířeno jednou za 30 úderů po přestávce v polovině. V pátek ho tým vyloučil z nedělního setkání s Jets a přenechal těsné povinnosti Rossu Dwelleymu, Jordan Reedovi a nováčkovi Charlie Woernerovi.

Jsem si jistý všemi třemi našimi kluky, řekl Shanahan v pátek týmové stránky . Všichni mají své vlastnosti, že některé věci dělají lépe než ostatní. Ale všichni tři jsou schopni běhat, blokovat, chytat.

Jets také upustili od sezony na divizního rivala a podlehli Buffalo Bills 27-17 na silnici. New York zvládl pouhých 23 yardů a jeden první dolů během prvních pěti jízd, což přineslo trojici tři a tři a zastavení, když tým prohrával 21: 0.

Byl to asi tak špatný začátek ofenzivně, jak jsme si mohli přát, řekl hlavní trenér Jets Adam Gase podle Associated Press . Jen jsme opravdu nehráli dobře. Je zklamáním v tom ohledu, že jen sledovat, jak kluci celý týden pracují, a úroveň vzrušení přicházející do této hry. Máme hodně na čem pracovat. Máme spoustu věcí, které musíme opravit.

Quarterback Jets Sam Darnold šel 21 z 35 na 215 yardů, přistání a trsátko. Stejně jako Garoppolo bude v neděli bez nejvyššího cíle: soutěž Jamison Crowder-který minulý týden skóroval na 69 yardů catch-and-run na cestě na 7-catch, 115-yard-soutěž vynechá s zranění podkolenní šlachy.

Crowder jde dolů, další muž nahoru - jdeme, řekl Darnold v pátek podle oficiální webové stránky týmu . To byl způsob myšlení pro nás a pro každého chlapa v této šatně.Populární Problémy

Alexander Zverev vydal prohlášení na Twitteru v reakci na nová obvinění ze zneužívání, která vznesla jeho bývalá přítelkyně Olga Sharypova. Zverev údajně zahájil soudní řízení proti Sharypově i novináři Benovi Rothenbergovi.

Jak najít svoji vysněnou kariéru. Když jste byli malí, lidé se pravděpodobně ptali: 'Čím chceš být, až budeš velký?' Možná jste řekli doktora nebo astronauta. Možná jste řekl herec, právník nebo policista. S hvězdnýma očima ...

20násobný vítěz Major Rafael Nadal zahájil svou severoamerickou sezónu hardcourt zklamáním, když ve třetím kole 2021 Citi Open prohrál s Jihoafričanem Lloydem Harrisem.

Zjistěte, jak sledovat nové vánoční filmy Hallmark 2019 online, i když nemáte kabel.

'Svatý. Louis Superman, který byl v roce 2020 nominován na Oscara, má svůj televizní debut v pondělí. Zde je návod, jak sledovat dokument online zdarma.

Air Zoom Vapor X je populární tenisová obuv, ale není pro každého. Před nákupem si prohlédněte naši recenzi a test, abyste zjistili, zda jsou pro vás to pravé.