Jak streamovat hru Patriots vs Bills zdarma

Getty Quarterback Josh Allen povede Buffalo Bills proti New England Patriots Sunday.Legendární rivalita AFC East uvidí další kapitolu napsanou v neděli, kdy Buffalo Bills (5-2) hostí New England Patriots (2-4).

měření velikosti tenisové rukojeti

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Patriots vs Bills online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Buffala

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Patriots vs Bills live v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Buffala

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Patriots vs Bills živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Buffala

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Patriots vs Bills naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Buffala

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

loketní protisměrná ortéza

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Patriots vs Bills live v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Patriots vs Bills živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

María Francisca (Xisca) Perelló

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Patriots vs Bills naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Patriots vs Bills

Patsové vstupují do této hry na smyčce tří her a budou čelit týmu Bills umístil na 15. místě celkově v totální obraně. Účty umožňují spěchat více než 126 yardů a 232 yardů na zápas, což je oba poklesy oproti dominantním číslům, která měli v roce 2019, ale vzhledem k tomu, jak špatně se New England v poslední době potýká s ofenzívou, na tom nemusí záležet.

Patriots získali za posledních šest zápasů průměrně 9,3 bodu a quarterback Cam Newton během posledních dvou vycházek odešel 26-40 na 255 yardů, bez přistání a pěti zachycení. Byl lavičkou během Patsovy prohry 33: 6 se San Francisco 49ers minulý týden, ale proti Bills bude znovu uprostřed.

Poklepání na rameno bylo pokorným zážitkem. Řekněme „hej, přemýšlíme o [benching you]“, to je všechno pokorné. Nejsem na to zvyklý, řekl veterán minulý týden. Na to, jak Newton reaguje na jeho benching, se dá sledovat, ale tento týden řekl, že se nebude snažit dělat příliš mnoho. To je pro nás nezbytná výhra. A budu ovládat věci, které mohu ovládat.

V loňském roce Patriotové smetli účty, přičemž Buffalo v obou zápasech dohromady dalo jen 27 bodů. The Bills prohráli proti Patsovi sedmkrát a quarterback Josh Allen studoval loňskou kazetu s nadějí na své první vítězství v kariéře proti týmu Billa Belichicka.

Když se podívám zpět na kazetu z loňského roku, není to zábava znát některé chyby, kterých jsem se dopustil, ale vidím, co se mi snažili udělat, jak mi hráli hru jedna ve srovnání se hrou dva, Řekl Allen . Nevím, jestli se mnou budou hrát stejně. Pokud ano, viděli jsme to dříve, pokud ne, přizpůsobíme se a budeme hrát fotbal. O to jde. Ať už tým vyjde cokoli, má lepší herní plán a může se průběžně upravovat. V neděli musíme být připraveni na cokoli.

Allen a přestupek však v tomto chytnou velký zlom. Patriots v sobotu oznámili, že bude obráncem All-Pro Stephon Gilmore ven se zraněním kolena , což je pro Stefona Diggse a společnost obrovská přestávka.


Populární Problémy

„Little Women: Atlanta“ je zpět na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Richard Gasquet věří, že Roger Federer je nyní stínem svého bývalého vítězného já, a tak si představí své šance proti Švýcarům při střetu druhého kola ve Wimbledonu.

Jak zacházet s džbánovou paží. Džbán je nejaktivnějším a nejvlivnějším hráčem na hřišti v baseballové hře, ale všechno to házení může způsobit bolest a bolest paží. Pro „džbánovou paži“ neexistuje jediná definice, ale obvykle ...

Pokud žijete v USA, můžete ve čtvrtek sledovat čtvrtfinálové utkání Real Madrid vs Real Sociedad Copa del Rey.

Jak jemně nasekat data. Datle jsou kvetoucí rostlina, která se často suší a skvěle se hodí k svačině nebo k použití v řadě různých receptů. Datle mají uprostřed jámu, takže je budete chtít odstranit, než začnete sekat. Kotleta...