Přímý přenos Alabama vs Florida: Jak sledovat mistrovství SEC 2020

Hodinky Texas A&M vs Alabama

Getty QB Mac Jones z Alabama Crimson TideNejlepší Alabama (10-0) vypadá, že se vrátí na vrchol SEC a zablokuje si místo v play off College Football, když se v sobotu utká s Floridou (8-2) na stadionu Mercedes-Benz.Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online stream Alabama vs Florida online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Alabama vs Florida živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmapočítačová loketní ortéza

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Alabama vs Florida živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Alabama vs Florida živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Alabama vs Florida živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled Alabama vs Florida

Crimson Tide dosáhly perfektního rekordu 10: 0 a v této sezóně opravdu nebyly testovány. Alabama outscocovala své soupeře 212-36 za poslední čtyři týdny za dusivým obranným a juggernautským útokem vedeným kandidátem Heismana Macem Jonesem.

je krása a zvíře na hulu

Jones v této sezóně překonal 3 321 yardů, 27 přistání a pouze tři zachycení, což vede národ v QBR na 96.

plány vzduchového děla na tenisový míček

Alabama se střetne s dalším dynamickým talentem rozehrávače v Kyle Traskovi, který v této sezóně vyrostl v jednoho z nejlepších kolemjdoucích v zemi. Trask vede národ v projíždějících yardech (3 717) a touchdownech (40) a vrhl jen pět zachycení.

Je to člověk, který má za sebou skvělý rok, velmi podobný Kyleovi (Traskovi), řekl o Jonesovi trenér Flordie Dan Mullen. Odvádí skvělou práci při zvládání jejich útoku, distribuuje míč všem různým tvůrcům hry, dostává je na správné místo ve správný čas a bere to, co mu dává obrana.

Hlavní trenér Alabamy Nick Saban byl Traskovi stejně lichotivý.

Myslím, že dělá opravdu dobrou práci, když dostal míč na správné místo, vzhledem k tomu, že čte obranu a zná přestupek jako on, řekl Saban. S míčem je velmi přesný. A myslím si, že tyto dvě věci jsou pravděpodobně nejdůležitější. Dělá spoustu dobrých rozhodnutí, díky nimž se míč dostal do rukou tvůrců hry, a určitě se letos podíleli na výbušných hrách, to je jisté.

Mullen se pokouší porazit Alabamu poprvé ve své trenérské kariéře jako vedoucí muž, do zápasu vstoupil s bilancí 0-9 proti Crimson Tide.

Bylo by to obrovské, řekl Mullen. Ve státě Mississippi jsme několikrát byli přímo tam, měli jsme příležitost vyhrát v těsných soubojích s nimi, v tu chvíli jsme to nedokázali vytáhnout.

Udělal skvělou práci při vytváření programu, byl tam dlouho, řekl Mullen. Když se podíváte na to, co dokázal vybudovat, program, který dokázal za ta léta vytvořit, jeho stabilitu, kombinaci velmi dobře trénovaného týmu na hřišti a dělají neuvěřitelnou práci při získávání skvělých hráčů také v.

Florida bude muset odskočit poté, co byla minulý týden rozrušená LSU, což Tigers umožnilo vyhrát zápas pozdě na branku díky částečně nedisciplinovanému trestu, když hráč hodil botou.

Nevím, řekl Mullen o chybě v pozdní hře. Myslím, že je to penalta. Netuším, co se stalo.

Alabama je velkým 17bodovým favoritem pro naklonění názvu konference, přičemž celkový součet je neuvěřitelných 74,5 bodu.


Populární Problémy

Okamžik služky Marion na slunci ve Wimbledonu

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat americký amatérský golfový šampionát 2020 v televizi nebo v přímém přenosu, pokud nemáte kabel.

Po dominantním výkonu z minulého týdne se Oregon v sobotu večer utká s Montanou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Simona Halepová se v pondělí stane světovou jedničkou, ale její oslavy byly zkažené prohrou finále China Open s Caroline Garciou.

Pokud je váš loket napjatý nebo ztuhlý, jako by měl prasknout, zkuste prohnout a uvolnit triceps. Prasknutí v lokti se může cítit dobře (jako prasknutí kloubů) a uvolňuje tlak z vašeho kloubu. Pokud však zažíváte ostré ...

Jak se starat o kotě se zlomenou nohou. Koťata jsou roztomilé a mazlivé svazky zvědavé energie. Někdy ale tato energie a zvědavost mohou vést k tomu, že vám zlomená noha spadne, napadne vás jiné zvíře nebo dojde ke srážce ...