„Pro mě je to Mery. Říkám jí Maria Francisca, jen když se hádáme ' - Rafael Nadal o manželství, jeho svatebním dni a dětech

Rafael Nadal se svou rodinou na Roland Garros 2020Svět č. 2 Rafael Nadal nedávno poskytl několik vzácných pohledů na jeho osobní život, včetně jeho manželství a svatebního dne. Nadal učinil zajímavá odhalení v rozhovoru s Bertinem Osbornem ve španělské televizní show „Mi casa es la tuya“ (Můj dům je váš).

Rafael Nadal se v říjnu 2019 oženil se svou milou z dětství Marií Franciscou Perellovou po 15 letech námluv. Ti dva se setkali, když byli děti, a začali spolu chodit v roce 2005.Maria Francisca, která je ředitelkou Nadace Rafa Nadala, ho na turné nedoprovází každý týden. Na některých velkých turnajích, včetně nedávného French Open, které Nadal vyhrál historicky po třinácté, je však viděna v boxu hráčů.

Zatímco média často označují manželku Rafaela Nadala za Xiscu, paní Nadalová sama objasnila, že její skutečné jméno je Mery. Španěl tvrdil, že jí také říká Mery, pokud mezi nimi není nějaké napětí.

'Znám ji od mala.' Jmenuje se María Francisca, ale já jí říkám Mery. Říkám jí María Francisca, jen když se hádáme. Ale nikdy se nehádáme. Je velmi klidná, ' Řekl Nadal .

Rafael Nadal dále vysvětlil, že jeho manželka dokázala kvůli své pevné kancelářské rutině zvládnout zablokování ve Španělsku na začátku tohoto roku lépe než on. Čtyřiatřicetiletý muž také hovořil o své touze mít děti, jakmile bude v důchodu.„Je lepší než já (zablokování). Pracovala v úředních hodinách, protože je ředitelkou této (Rafa Nadal) nadace ... A samozřejmě, s tolika omezeními, bylo v nadaci hodně práce dělat a rozdávat věci. Z domu jsem mohl dělat jen malé fyzické cvičení a bydlíme v bytě, ' Dodal Nadal .
„Věřím, že ano (budu je mít). Miluji děti. Ale je tu problém. Myslel jsem, že budeme mít děti, až půjdu do důchodu. Ale samozřejmě jsem si myslel, že ve třiceti budu 'kaput', ale kariéra se prodlužuje, 'pokračoval Španěl.

Přátelé Rafaela Nadala odhalí jeho jedinou vadu na postavě

Bertin Osborne v rámci rozhovoru promluvil také s některými přáteli Rafaela Nadala a chtěl se dozvědět, zda má dvacetinásobný grandslamový šampion nějaké charakterové vady.

: Rafael Nadal na Rolex Paris Masters 2020Jedna věc, kterou jeho přátelé odhalili, je, že Rafael Nadal není skvělý, pokud jde o přesnost v jeho osobním životě. Nadal přiznal totéž a prozradil, že se mu ve svatební den vrátila odměna.

'Na svatbě jsem to dostal zpět do 20. Unavený čekáním (pro mě v minulosti), myslím, že ten den řekli' Teď budeš čekat ', žertoval Nadal.

Populární Problémy

Při cvičení na kytaru je přirozené pociťovat bolest ve vzteklé ruce (levá ruka, pro praváky). To může být bolestivé, zejména pro začátečníky, ale neměli byste nechat bolest, aby vám bránila v procvičování. Jestli ty...

49ers a Giants se setkají v bitvě týmů hádanek zranění ve 3. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Pro ty, kteří žijí v USA, zde je návod, jak můžete sledovat každý zápas Werder Brémy během kampaně 2020-21.

Je tu závěrečný turnaj kalendáře Masters 1000 a tento týden se to na kurtu zahřeje! .

Jak udělat radost svému manželovi. Manželství je delikátní vztah, který potřebuje spoustu péče a pozornosti, aby byl silný. Pokud chcete svému manželovi udělat radost, budete se muset soustředit na vyřešení manželských konfliktů a nalezení ...