Jak se dívat na rozvodovou sezónu 3 online bez kabelu zdarma

Sledujte Divorce Season 3 online

Astrid Stawiarz/Getty Images pro rodinnou vodku Ketel One Hvězda rozvodu Sarah Jessica Parkerová se 4. května 2019 účastní 30. ročníku GLAAD Media Awards v New Yorku.

Sarah Jessica Parker Rozvod premiéru své třetí sezóny dnes večer ve 22 hodin ET/PT na HBO. Série, ve které Parker hraje a která produkuje, sleduje Frances (Parker) a jejího bývalého manžela Roberta (Thomas Haden Church), když narazí na několik překvapení, která roztočí jejich porozvodové životy zcela neočekávanými směry.

Pokud nemáte kabel nebo HBO, můžete sledovat Rozvod živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Rozvod epizody žijí ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.

Pokud se nedíváte naživo, kanál Amazon HBO také přichází s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která zahrnuje první dvě sezóny Rozvod a budou mít k dispozici nové epizody, jakmile budou vysílány živě.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Rozvod epizody žijí ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nesledujete živě, kanál Hulu HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která zahrnuje první dvě sezóny Rozvod a budou mít k dispozici nové epizody, jakmile budou vysílány živě.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Rozvod epizody žijí ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nesledujete živě, kanál HBO PS Vue je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která zahrnuje první dvě sezóny Rozvod a budou mít k dispozici nové epizody, jakmile budou vysílány živě.


Náhled na sezónu 3 „Rozvod“

Toto je velmi naléhavá vidlička na cestě ... možná je na čase si vzpomenout, kde jste byli a kam jdete, říká Parkerova Frances v upoutávce na třetí sezónu show. Na fanoušky série se dlouho čekalo - 16 měsíců protože sezóna 2 skončila, ale kdo to počítá? - a zatímco se show vrací do éteru, bude to krátký běh. 3. sezóna se odehrává v pouhých šesti epizodách.

Co tedy můžete očekávat od nadcházejícího běhu? Las Vegas hvězda James Lesure se objeví jako nový milostný zájem Frances, zatímco Molly Shannon, Becki Newton, Talia Balsam, Sterling Jerins a Charlie Kilgore se také vrátí do záhybu. Na palubě je i opakující se hostující hvězda Tracy Letts.

Síť zveřejnila několik upoutávek, aby prozkoumala, co přijde, včetně příslovečného rodinného setkání, které ukazuje Frances a Robertovi, jak si trapně povídají se svými dvěma dětmi.

Je to, jako by se struktura naší rodiny měnila, říká Frances. Věci opravdu nevyšly tak, jak by měly, že?

nejlepší stolní tenis pádlo pro spin

Zatímco Frances je zavázána novou láskou, Robert pokračuje ve svém románu s Jackie v podání Newtona ( Ošklivá Betty ), který je nyní na soupisce jako pravidelný seriál. Mezi další změny patří co-výkonný producent Liz Tuccillo, který vládne jako showrunner.Hrát si

Video Video týkající se toho, jak sledovat „rozvodovou“ sezónu 3 online bez kabelu 2019-07-01T16: 00: 23-04: 00

Rozvod od svého debutu v roce 2016 získal smíšené až pozitivní recenze, ale s věkem se zlepšuje a moudře. Ve své druhé sezóně kritický agregátor Shnilá rajčata píše, Rozvod je naštěstí méně akcentní ve druhé sezóně, která chytře ochabuje v hořkosti seriálu a zároveň využívá impozantní komediální talent svých hvězd.

Vulture’s Jen Chaney napsal Frances a Robert se zapojili do nových, potenciálně vážných vztahů, což se opět zdá docela rychlé, dokonce i pro televizní show. Ale umožňuje Rozvod ukázat, jak tyto postavy, jako většina z nás, opakují stále stejné vzorce, bez ohledu na to, kdo jsou naši partneři. Mnoho dalších recenzentů, jako Suzi Feay “nabízel důkladně dojemný výkon církve jako Robert.

Rozvod byla vytvořena irskou herečkou, spisovatelkou, komikem a producentkou Sharon Horganovou, jejíž série Katastrofa právě zabaleno letos. Přehlídka je Parkerovým prvním velkým hereckým koncertem od té doby Sex ve městě , série, která také volala HBO domov.


Populární Problémy

5 věcí, které byste měli vědět o Shanghai Masters.

Tenisová otevřená éra, která začala v roce 1968, navždy změnila tvář tenisu. Může to být jediný nejdůležitější moment v historii tenisu.

Francouzský desetibojař Kevin Mayer nedávno řekl o Rogeru Federerovi v rámci speciálního programu L'Equipe před narozeninami švýcarského maestra 8. srpna.

Victoria Azarenková bude v sobotu hledat svůj první US Open, zatímco Naomi Osaka bude usilovat o své druhé. Naomi Osaka vede Victoria Azarenkovou 2-1 v jejich vzájemném rekordu.

Jak zůstat střízlivý na svatbách jako uzdravující se alkoholik. Zatímco chcete podporovat své přátele v jejich zvláštních životních událostech, můžete váhat s účastí na svatbě, pokud víte, že se bude podávat alkohol. Můžete být v pokušení odmítnout ...